שטח חקלאי למכירה

שטח חקלאי למכירה

אם אתה רוצה לקנות או למכור אדמות, מכירות פומביות של אדמות חקלאיות הן דרך נהדרת למצוא אותה במערב התיכון. אם אתה מוצא שטחים חקלאיים למכירה, אתה יכול ללכת לשם ולבדוק את זה ולראות אם זה הכי מתאים לך. המיקום חשוב יותר, אך אם אתם מחפשים אזור ייצור ספציפי, נניח כרם, אז זה יחליט היכן תחפשו אדמות חקלאיות למכור. קניית אדמות חקלאיות ממכירה מציעה הזדמנויות רבות ויש לכם אפשרות להחליט לאן זה ייקח אתכם ואיך הכי כדאי לקנות ולמכור.

אם ברצונך לבנות שרשרת אספקה יעילה, וודא כי הקרקע החקלאית שלך נמצאת במרחק סביר מהסוחרים והקמעונאים שלך.

אולי תמצאו חוזי שכירות בקליפורניה עבור אדמות חקלאיות שממנה תוכלו לבנות את העסק שלכם

וכך תחסכו לכם הטרחה ברכישת אדמות חקלאיות או חכירה משלכם. תלוי במיקום האדמה החקלאית שלך, ייתכן שיהיה לך גישה למגוון קרקעות חקלאיות למכירה במדינת קליפורניה. אם ברצונך למכור זכויות פיתוח לאדמות החקלאיות שלך, אנא בקר בדף התוכנית לשימור אדמות המדינה. אנו יכולים לעזור לך למצוא קרקעות מתאימות, לזהות קרקעות חקלאיות קיימות שתוכל למכור ולעזור לך לקבל אישור למכור קרקע חקלאית בדף התוכנית לשימור אדמות חקלאיות. היקמן נדל"ן מייצגת קונים ומוכרי קרקעות בקליפורניה, כמו גם באזורים אחרים בארצות הברית ובקנדה. נתחיל באישור מחלקת הקרקעות והמשאבים הטבעיים בקליפורניה (DNR) ומנציבות הקרקעות החקלאיות בקליפורניה (CAFLC) ונתחיל במכירת נכסי FarmLand אליך. משק – רוכשי קרקעות יכולים למצוא גם חוות חדשות ואנחנו עוזרים לרכוש חוות חדשות ולפתח זכויות קרקע במדינתן.

אם אתה זקוק לעזרה בניהול קרקעות חקלאיות למכירה באזור מגוריך

זה המקום בשבילך. ל- Hickman Realty Group, Inc יש את המומחיות והניסיון לעזור לך למצוא ולרכוש את הקרקעות שאתה צריך. אנו ממליצים למוכרים של חוות ומשקים ליצור איתנו קשר בפעם הבאה שהם זקוקים לשירותים חקלאיים וחקלאיים. בנוסף למכירת אדמות חקלאיות ואחזקת קרקעות, אנו מציעים גם תיווך קרקעות באזור מפרץ סן פרנסיסקו ובאזורים הסובבים אותה, כמו גם באזורים אחרים בקליפורניה.

אנו עובדים עם בעלי קרקעות

כדי לייצר את האדמות החקלאיות שלהם ולמצוא את הקרקע המתאימה לעסק שלהם. אנו גם עוזרים ללקוחותינו למצוא את הסביבה הכפרית ולעבוד למצוא לקוחות בסביבה כפרית או כפרית. קבוצת משקיעים, חוות קרס, רכשה את האדמה ומחכירה אותם לחקלאים מקומיים המגדלים על בסיס קבוע תירס, פולי סויה, חיטה וגידולים מיוחדים.

אם אתם מעוניינים לקנות או למכור אדמות באזורים הכפריים בגאורגיה

התקשרו אלינו עוד היום כדי לברר כיצד למצוא את הקונה הנכון עבור הנכס הנכון. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע כיצד למצוא את המשקים שאנו מוכרים, משכירים, קונים ומוכרים ואיך משקיעים בקרקעות באמצעות תוכנית רכישת הקרקע וההשקעה שלנו. אנו מפרסמים גם הזדמנויות חקלאיות בדף ההזדמנויות החקלאיות שלנו באתר הלשכה החקלאית בג'ורג'יה. גלה אודות חוות שמצאו את דרכן לייצור והפוך אותן לזמינות לרכישה או להשכרה.

כדי להבין את השוק הנוכחי של אדמה יצרנית, הסברנו את 10 הדברים החשובים ביותר בנוגע לאדמה חקלאית.

אם אתם מחפשים שטחים חקלאיים טובים, חפשו נכסים אידיאליים לגידול יבולים וגידול בעלי חיים. לפני שאתם קונים אדמה חקלאית למכירה, עליכם לוודא שבאדמה יש את החומרים המזינים והחומצות הנכונים לגידול הצמחים המועדפים עליכם.

אתה כנראה מתכנן להשתמש בשטח חקלאי

וכדי להשיג מציאה, תצטרך לחפש אדמות חקלאיות במקומות שלא ביקרת בהם בעבר, לחקור יבולים אלטרנטיביים או לחפש אדמות במדינה הבאה. לרכוש אדמות שאינן משמשות כיום לחקלאות ולהמיר אותן לאדמות חקלאיות, אדמות מרעה או חווה עירונית. אדמה זו תהיה מושלמת בשבילך, אך ייתכן שתצטרך לרכוש אותה במצב שונה ממה שאתה מחפש.

ארגז הכלים של אדמת גודאס לחכירת אדמות חקלאיות מכיל מגוון משאבים

כולל מידע על אופן חכירת אדמות וכיצד בעלי אדמות ומחפשי אדמות מוצאים אדמות. בעלי קרקעות חייבים להגיש בקשה להערכה חקלאית, ועל קרקע חקלאית לעמוד בדרישות התוכנית החקלאית של משרד החקלאות האמריקני.

עם זאת

אדמות ברובע חקלאי מבוסס שמקבל הערכה יצטרכו לשמש במשך שמונה שנים ולנצל אותן במשך חמש שנים. חוק זה אינו חל על חברות זרות הקונות קרקעות חקלאיות למטרות שאינן חקלאיות. כל חברה זרה או סוכנות ממשלתית הרוכשת עניין בקרקעות חקלאיות חייבים להירשם במחוז בו הקרקע נמצאת בתוך 60 יום. זה גם לא חל על מי שרוצה לעבוד בחקלאות ולא בחקלאות, כמו למשל מי שמשכיר לחווה משפחתית או לעסק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן