רכישת נדל"ן

רכישת נדל"ן

קניית בית היא השקעה פופולרית, ואם תעשה זאת נכון תוכל להרוויח כסף, כך עולה ממחקר שנערך לאחרונה על ידי גולדמן זאקס.

בעלות על נכס להשכרה

היא דרך נהדרת להשקיע ברכוש לבניית עושר וליצור הכנסה, בדיוק במקום בו אתה גר, כדי להשיג את התשואות הטובות ביותר האפשריות. באמצעות קהל הון מקוון של נדל"ן, תוכלו להיות גמישים יותר בהשקעות הנדל"ן שלכם. פלטפורמת השקעות נדל"ן זו אידיאלית עבור אלה המעוניינים להשקיע בעסקים גדולים ומסחר ומגורים יחד עם אחרים. רכישת בית משפחתי או בית במדינת הבית שלך בעסקה של מיליוני דולרים היא דרך נהדרת נוספת להתחיל לקנות נדל"ן ולבנות עושר לטווח ארוך.

אם אתה רוצה להשקיע בנדל"ן אך גם רוצה לגוון

השקעה בתעודת סל נדל"ן יכולה להיות צעד חכם. ניתן להשקיע בתעודת סל נכסית, אך גם בקרן להשקעות בנכסים. אם אין לך קרן נדל"ן שמעוניינת להשקיע בנדל"ן, REIT היא אפשרות טובה. REIs הם התחלה נהדרת אם אתה רוצה להירטב על השקעות נדל"ן.

ואנגארד (VNQ)

למשל, הוא תעודת סל נדל"נית שמשקיעה במניות שהונפקו על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (REI) שנקנו. קרנות השקעות נדל"ן יכולות להיחשב כאלטרנטיבה מגוונת יותר להשקעות נדל"ן פרטיות. אם אתה משקיע באמצעות Fundrise, תוכל להשיג פיזור גדול יותר על ידי השקעה לא רק בקרן השקעות אלא גם בתעודת סל. קרנות נכס אלה מתואמות מאוד עם שוק הנכסים בכללותן והן בחירה טובה עבור מי שמעוניין להשקיע מחוץ לשוק הנכסים.

דרך נוספת להשקיע בנדל"ן

היא לקנות נדל"ן כדי למכור אותם במהירות לרווח. זה מאפשר לך לקנות נכסי השקעה מבלי שתצטרך למכור את הנכס הקיים שלך. אם אתם מחפשים דרכים להשקיע בנדל"ן שהם פחות מסוכנים מרכישת נכס, שיטה זו היא בשבילכם.

כמו בכל החלטות השקעה

השקעת הנדל"ן הטובה ביותר היא זו שמשמשת אותך כמשקיע בצורה הטובה ביותר. בין אם אתה קונה בית כדי להיות בית המגורים העיקרי שלך או משקיע בנכס, ללמוד כיצד לקבוע את הערך הפנימי של נכס הוא חיוני בכדי להבטיח שאתה לא נמצא בצד המפסיד בעת רכישת הנכס. חובה שתתחשב ב"ערך המהותי "של כל רכישת נכס ותקנה כמה שיותר מהר בהקדם האפשרי.

הזדמנויות עקיפות להשקיע בנדל"ן הן REITs שניתן לרכוש באופן מיידי באמצעות חשבון מתווך או IRA. אם רכישת נכס יקרה מדי עבורכם, תוכלו להוסיף נכס לתיק ההשקעות שלכם.

ריטים יכולים להרשות לעצמם תשואה גבוהה בהרבה בהשוואה למשקיעים בודדים, אשר בדרך כלל לא אפשרי עבור משקיע בודד לקנות ישירות. למשקיעי נדל"ן יש מעט אפשרויות אחרות בבחירת השקעותיהם.

סינדיקציה ומימון המונים מציעים אפשרות לרכוש מניות בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) או בחברה פרטית

אפשרות פופולרית היא קרן הון ציבורית, כמו למשל קרן השקעות פרטית של אמריקה (PEF). – מכוניות השקעה אלה משותפות: הן מאפשרות למשקיעים בודדים לקנות נדל"ן מבלי להחזיק בהן. משקיעים יכולים להחזיק, לקנות ולהחזיק נדל"ן, למשל, או להשתמש בהון העצמי של נכסי הרכישה שלהם כדי לממן השקעות נדל"ן אחרות. אתה יכול להשתמש בהון העצמי של הנכסים למימון רכישת נדל"ן או, אם יש מימון, להחזיק את הנכסים להשכרה לתקופה ארוכה יותר. כך או כך, זוהי אסטרטגיה שעליך לשקול אם ברצונך להשקיע בנכס אך אינך רוצה להתמודד עם כאבי הראש הנלווים לרכוש. אם אתה עדיין שוקל את היתרונות והחסרונות של השקעה בנכס, תצטרך לדבר עם סוכן נכסים בשוק המקומי שלך.

אולי אתה גם תוהה אם עליך להשקיע בנכס במובן המסורתי

כפי שהיית עושה אם היית בעל בית. אם אינך רוצה לצאת לציבור ולקנות נדל"ן אך עדיין רוצה להרוויח הכנסה מנדל"ן, האם עליך לעבור לחברת ניהול נדל"ן או למצוא דרך אחרת להשקיע בנדל"ן?

אם אין לך את הכישורים לעשות DIY

שקול להשקיע ברכוש באמצעות פלטפורמת מימון המונים כגון Kickstarter או Indiegogo. נאמני השקעות נדל"ן (REIT) הם אופציה נהדרת עבור משקיעים שרוצים להשקיע בשוק הנכסים המסורתי יותר אך מעוניינים בהשקעה חלופית. נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) נוצרת כאשר חברה או קרן נאמנות נוצרת בכדי להשתמש בכסף של המשקיעים בכדי לקנות, לתפעל ולמכור הכנסות – וכך לייצר נדל"ן. REITS הן חברות המחזיקות או מממנות נדל"ן שמניבות הכנסה. .

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן