קרקע

קרקע

איצ'ירו סוזוקי הלך 0 ל -4 בשנייה, צלל לטריטוריה מביכה וחבט כשהוא עוזב את זה בסטייל. כאילו אנו מייחדים פחם כדלקים מאובנים השומרים עלינו קרקע, אך פחם הוא המייחד אותנו.

כקבוצה מיוחדת של חרקים בקנה מידה

פניני הקרקע חולקים שני מאפיינים חשובים עם חרקי הקנה המידה שלהם. הם מייצרים נדן שעווה על גופם ומשתמשים בחלקי פה דמויי קש כדי לשאוב אבק וחומרי תזונה משורשי הדשא, תוך פגיעה בהדרגה במערכת השורשים וייצור כתמים כלורוטיים דקים על הדשא. חרוזי קרקע יכולים לחיות עמוק באדמה, ויש אנשים המשתמשים בטכניקות אדמה כדי לרפא את עצמם. כמתואר במאמר שפורסם לאחרונה ב"טבע אקולוגיה ואבולוציה "," חרוזי קרקע מוצצים צמח של צמח דרך קש שונה כמו חלקי פה ", הם יכולים" להשתמש בו כדי לינוק את צמח הצמח ולייצר כלורוזיס דק – כמו כתם על הדשא " נאמר במאמר.

זה יכול להיות מסוכן אם אינך מסוגל לבצע תחזוקה במערכת במצב מקורקע, אך זה לא ממש משנה כל עוד המערכת מבוססת היטב.

פוקימונים מסוג אדמה ב- TCG הם בדרך כלל חלשים יותר לדשא ולמים

עם עמידות מסוימת בפני ברקים. התקפות קרקע יכולות לפגוע בפוקימון כל כך חזק שהוא מאבד את חסינותו לקרקע גם כאשר הוא שוכב על הקרקע. היא נקנתה על ידי אב קדמון אמנותי והומצאה מחדש במשחקי דור II עבור מאמנים ידועים שלא התמחו. תיאטרון אמריקאי, שאנו גאים לעמוד מאחוריו כאחד ממוסדות התרבות החשובים בעיר ניו יורק.

הדרך הקלה ביותר להשתתף בהארקה היא ליצור קשר עם האדמה עם לכלוך או בטון, שהוא גם מוליך.

הארקה נעשית לעיתים קרובות על ידי חוטי הארקה המחוברים לצינורות מים או מחממי מים ממתכת

כאמור לעיל, מסוף הקרקע מחובר פיזית לשלדה, אשר בתורו מחוברת לציוד בדיקה המחובר על ידי הקרקע. התקני הארקה מחוברים להתקני הארקה על ידי לשון הארקה עגולה, והתקני הארקה עם הארקה עגולה או שיניים מתחברים למכשירי הארקה. חיבור שקעים קרקע-קרקע נוצר באמצעות כבל ירוק-אדמה או כבל חשמל המחבר בין המסגרת הפנימית או הבית של המכשיר ולבסוף מחובר לקרקע על ידי שלושה סינרים או שקעים.

עם זאת, חשוב לציין כי שימוש ב- GFCI לא באמת יוצר נתיב הארקה, אלא רק הופך שקע לא מוקף למעט יותר בטוח. הגנה זו מספקת הגנה אם הארקה אינה אפשרית עקב צינורות ישנים יותר, כגון מקום בו הותקנו קומקום ישן או צינור מים.

אחרי הכל

זה די מקובל שצינורות התברואה המתכתיים בביתך מחוברים לשביל הארקה. ניתן לראות את ההוכחה למערכת הארקה זו כאשר חריץ הסיבוב השלישי בקצה המכולה מייצג את חיבור ההארקה. נוכחות של סיכה שלישית מצביעה על כך שלמכשיר יש מערכת מקורקעת, ולכן חיוני לחבר אותו לשקע מקורקע.

ידוע שיש אנשים שחותכים את קצות הארקה של התקעים הביתיים בכדי להבטיח שלכבל הארכה יש חריץ הארקה. עם זאת, זה הרבה יותר בטוח אם יש לך כבל או תקע בצורה שמתאימה לחריצי הארקה העגולים של שקע חשמל.

שביל הארקה נוצר בדרך כלל מכבלי נחושת חשופים המחוברים למכשירי חשמל או שקעי מתכת בבית

במקרים כאלה, ישנן מערכות חיווט כפתורים וצינורות שבהן אין דרך הארקה מכל סוג שהוא, כגון בכפתור או בצינור, שם נתיבי הארקה מסוג זה מתחננים באמצעות חיווט. אם קרע במערכת החיווט שלך מאפשר דליפה במערכת ההארקה שלך, מערכת ההארקה שלך מספקת אינדיקציה ברורה שהזרם צריך ללכת באותה דרך שהיא אמורה להיות. חוטי הארקה מנחושת חשופה מגיעים בסופו של דבר למוטות הארקה בלוח התחזוקה הראשי, ואלה בתורם מתחברים למוט הארקה שמונע עמוק לתוך האדמה מחוץ לבית שלך ומחובר באמצעות מוטות הארקה למוטות הארקה הנעים עמוק לתוך האדמה. בבית שלך. בפעם הבאה שהשמש קורצת לך לשחק, חלוץ את הנעליים ותן לסוליות הרגליים להתחבר לאנרגיה של כדור הארץ. אולי תרצה להביא גפרור לקרקע, אבן או מים מכל סוג שהוא (סליחה על התייפחות, אבל בתור התחלה). אם אתה מחפש קשר פיזי כלשהו למערכת ההארקה שלך, כגון מוט הארקה, מדיטציית הארקה היא פשוטה ויעילה. התמודדות עם אנרגיית כדור הארץ באמצעות הארקה ומדיטציה יכולה לשנות את המצב המודע והפיזי שלך, במיוחד אם אתה מרגיש חסר ביטחון, חלש ופגיע.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן