קרקעות

קרקעות

האמריקאים מבלים יותר זמן בחוץ מתמיד, ושטחי ציבור הם מנוע כלכלי עצום עבור קהילות מקומיות, ומייצרים דולרים לנסיעות ותיירות.

קהילה

לבילוי חוצות נגיש יש יתרון תחרותי כלכלי, אך טלאי בעלות וזכויות גישה פירושו שאין מספיק מזה. מה שמביא אותנו לדניי, אשר ממלא תפקיד חשוב בסכסוך המתמשך על הגישה לאדמה ציבורית במחוז ניומילר. במהלך העשור האחרון פרצו יותר מעשרה סכסוכי גישה על אדמות ציבוריות, מכיוון שבעלי אדמות חסמו את דרכי הגישה המסורתיות והעלו אנשים כמו ניו יורק כמעט מחוץ להישג ידם של מאות קילומטרים רבועים של שטח ציבורי. שורש הבעיה חוזר לתקופה בה בעלי בתים קרעו מיליוני דונמים מאדמות פדרליות במערב ויצרו טבעת של אדמה פרטית סביב "אי" של אדמה ציבורית.

האדמה חולקה ונבחרה לאחוזות הר השמש העולות, והפיתוח שווק עם תקנון וחוזים שקבעו כי לכל מי שקנה יש גישה ליער המדינה. כללי הפיתוח הגנו על איכות השממה שהתקלקלה לפני שניתן היה להחליט על הגנה לטווח הארוך.

שאל את הנהלת המחוז המקומית שלך אם הם פרסמו מפה לציד. מידע מפורט על ציד באזור ניתן למצוא גם באתר שלהם ובאתר שירות הפארקים הלאומיים.

סוכנויות יכולות למשל לספק הקלות לבעלי קרקע פרטיים שרוצים לבנות כבישים על אדמות ציבוריות

כדי לקבל אדמות, ויכולים גם להחליף קרקעות ציבוריות למטרה זו. רשויות המדינה ואחרות יכולות להוכיח כי קיימת הקלה בגישה ציבורית על ידי תיעוד שהדרך המדוברת היא דרך מחוזית. ניתן לקנות או לתרום אדמות המחברות בין דרכים ציבוריות ושבילים קיימים לקרקע פרטית קיימת, כגון פארקים ציבוריים או שבילים.

בעלי קרקעות יכולים לספק לבעלים גישה למשאבי טבע הקיימים בגבולות ארצם

האדמה כוללת את כל מה שנמצא בקרקע, כלומר מבנים, עצים ומים, שהם חלק מנכסי האדמה. במקרים רבים חברות נפט וגז משלמות לבעלי הקרקעות סכומים נכבדים על מנת להשתמש בקרקע כדי לגשת למקורות הטבע הללו, גם אם הקרקע עשירה במשאב מסוים. המדינה עצמה היא משאב יקר ערך, וערכו יכול לעלות אם הוא מגיע ממקורות טבע אחרים כמו נפט וגז.

אסור להחזיק או להעביר כלי נשק טעון או נשק ציד ברכב על נכס שבבעלות המשרד

ואין זה חוקי לכל אדם להקים, לתחזק או לכבוש מלאי עצים קבוע ברכוש. בבעלות המשרד, לא משנה אם הקרקע בבעלותה או בשליטת משרד. ציידים אינם רשאים לצוד על אדמות פרטיות המורשות על ידי שירות הדגים וחיות הבר בארה"ב ללא אישור בכתב של בעל הקרקע. זה גם לא חוקי, למעט בתקופות ציד, ציד ואילוף, להכשיר כלב או ציד, ציד, ציד או מרדף עם כלי ירייה ברכוש ציבורי או פרטי או בקרקעות או בקרקע שבבעלות המשרד או בשליטתו. אסור לצייד לצוד – אדמה אלא אם כן הוא התבקש לעזוב אותה ורשאי לצוד אדמות פרטיות רק באישור בעליו או בעליו.

כל כלי הרכב הממונעים המשמשים בארצות הברית לשימוש בכבישים בקרקע ציבורית או פרטית חייבים לציית לחוקי המדינה והכבישים.

בדרך זו אנו רוצים לכבד את המחויבות שלנו לשמירת טבע ולהבטיח שילדינו ונכדינו יוכלו לחוות את הטבע איתנו.

יש לנו גם אחריות לבעלותנו על קרקעות ולמשך זמן רב מדי ממשלות מקרקעין ציבוריות לא מומנו כראוי

יצרנו אלפי אמריקאים צעירים שדואגים למקורות הטבע בארצות הציבוריות שלנו, והם מעמיקים את הבנתם את חשיבות הטבע. הם יוצרים הזדמנויות להעמיק את הידע וההערכה שלהם לטבע ואת היתרונות של פעילויות פנאי. על ידי כיבוד זכות הילודה של אמריקה, אנו יכולים ליצור גישה אוניברסאלית לאדמות הציבור שלנו על ידי הגדלת גודל וסחר חוץ. הגיע הזמן שנפתח יותר משטחים ציבוריים אלה לבילוי אחראי ונתן עדיפות לנגישות לכל האמריקאים, כך שהם יוכלו ליהנות בחיק הטבע.

קלי דה-הייבן נולדה בפלורידה

שם התשוקה שלה לשימור הנופים ההיסטוריים והטבעיים של פלורידה הביאה אותה להקדיש יותר משני עשורים לשימור וניהול משאבי הטבע של המדינה ושימור המורשת הטבעית שלה. לאחרונה בילתה שבע שנים במגזר הפרטי, שם ניהלה פעילויות שימור לבעלי יערות וניהלה עסקים ופעילויות שימור. דינה זוכר לפני עשור כשלא היו מומחים לאדמות בשמונת היערות הלאומיים של מונטנה המוקדשים לשיפור ואבטחת הגישה הציבורית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן