קרקעות למכירה

קרקעות למכירה

אם אתם מחפשים נכס בחינם שאינו רשום בשוק החופשי, זה המקום הנכון. מקום פנוי הוא מרחב מלא בפוטנציאל, ואם אתם מחפשים אדמה בהרים, על החוף או אי שם בין לבין, אתם פשוט יודעים לאן לחפש, ולמצוא אדמות במחיר סביר בכל מקום בארץ.

ג'ורג'יה

טקסס, מיזורי, אלבמה ופלורידה הן הנכסים הפופולריים ביותר למכירה בכל מדינה, שכל אחד מהם מייצג את רוב הנכסים הזמינים במדינותיהם. בין אם אתם מחפשים בית משפחתי או בניין דירות, תיק נרחב זה כולל אפשרויות לכל חלק במדינות אלה ועוד. סוגי הקרקעות והשימושים הנפוצים ביותר מיוצגים על ידי סוגים שונים של קרקעות, כגון נכסים למגורים, מסחר, תעשייה, מגורים ומסחר.

אדמת הפארק הלאומי של באפלו בשטח 830 דונם

הגובלת בנהר באפלו, באפלו, ניו יורק ובמקלט הטבע הלאומי באפלו באיו, משתרעת על פני יותר מ -2,000 דונם בשווי כולל של 1.830 מיליון דולר. אזורי ציד מרוחקים כמו הפארק הלאומי הרי סמוקי הגדולים זמינים גם כן ומציעים מגוון שטחים כולל נהרות רחבי ידיים, מפלים משתוללים ומגוון רחב של חיות בר.

ציד אדמות בפארק הלאומי Great Smoky Mountains בצפון קרוליינה, בשווי כולל של 1.5 מיליון דולר. האדמה כאן עוברת לאורך נהר באפלו ומפלט החיות הלאומי של באפלו באיו, המשלבת שטח פתוח לרווחה עם גישה נוחה ויתרונותיה של עיר גדולה.

אם אתה מוצא את הקרקע שאתה מחפש

עליך לבקר בדף זה שוב בכדי להשתמש במחשבון הלוואות הקרקעות שלנו כדי לחשב את הלוואות הקרקע ותשלומיך. לנד ספוט מתמחה בתחום זה, אך יכולה לשכוח את מידע השוק הספציפי הדרוש לכם בעת רכישת קרקעות. אם אתה רוצה ללמוד עוד על האופן שבו אנו מתייחסים לחברת מכירת קרקעות מקוונות, קרא כאן את המאמר שלנו. למרות ש- LandWatch לא מוכרים קרקעות השייכות להם ישירות, תוכלו ליצור קשר עם מוכר הנכס ולברר פרטים אודותיהם.

התבונן בכל בית בנפרד

קרא את פרטי הנכס, כולל שם, כתובת, מספר טלפון, כתובת רחוב ופרטים אחרים. השתמש במסנני הנכסים המפורטים שלנו כדי למצוא את המיקום המתאים לך ולקרוא את כל פרטי הנכסים, כולל פרטים על הנכס, מיקומו, מחירו ומיקומו של כל הנכסים האחרים.

האתר מאפשר למשתמשים להוציא את הנכסים שלהם למכירה כך שהמודעות והרישומים שלהם יוכלו להגיע לקהל רחב יותר של רוכשי נכסים

בדף הבית של Land Watch יש לנו גם רשימה של אתרי הציד הפופולאריים ביותר עבור קרקע והשכרה, בין אם זה ניהול קרקע, חכירה או ציד. אם מישהו רוצה לקדם את מכירת הקרקעות שלו, עליו לשלם אגרה עבור החווה. ניתן גם לחפש נכסים שתוכלו להשכיר באתר לפי שם, כתובת, מספר טלפון, כתובת רחוב ופרטים נוספים על הנכס.

Land Watch דומה לחוות Land בכך שהיא מתמקדת אך ורק במכירת קרקעות בשטח והיא המקום בו תוכלו לקבל מידע ומידע

המשמעות היא שאם אדם מחפש מגרשים או מגרשים פנויים, Realtor.com הוא מקום טוב יותר עבורם. אדמות שיש בהן נכס קיים מהוות גם מקור טוב לאדמה גולמית עבור המשקיעים לעבוד איתם, המחפשים אך ורק קרקע פנויה.

כפי שהשם מרמז

בתים לארץ הוא גם מקום טוב לחפש בו נכסים למגורים ריקים. אם מישהו מחפש משהו כמו מגרשים פנויים או מגרשים לבניית בית משלו, Zillow הוא מקום טוב לעשות זאת. פעולה זו תעביר אותך לדף המפרט את כל הנכסים באזור שלך המופיעים בקרייגסליסט. כדי להשתמש בקרייגסליסט בחרנו נכסים למכירה ועברנו לדף קרייגסליסט הרצוי.

בזמן כתיבת שורות אלה, חוות אדמה משקפת כי יש לה 4.52 מיליון דונם, מה שמשווה לגודל רשימות ממוצע של 176 דונם. חיפשנו ביותר מ -5 מגרשים, 9 מהם לא מפותחים. תמונות ב- HomeFinder רשומות כרגע עבור $ 700,000 ו- $ 9.99 לדונם, כאשר 9% פנויים.

עם דונם השממה והיערות

מינסוטה היא מקום נהדר לציידים שרוצים להשקיע בשטח הציד המושלם. בעלות על שטח ציד משלך תעזור לך להבטיח חווית ציד טובה וסביבת ציד בטוחה. בקבוצת האדמה הדרום-מזרחית יש גם כמות גדולה של קרקעות פנויות למכירה במינסוטה ובמדינות אחרות, מה שהופך אותה למקום אידיאלי לרכישת קרקע פנויה לציד.

אם אתה מעוניין לקנות ולנהל יערות

תוכל לגלות אילו סוגי עצים צומחים באזורים הכפריים ואילו עצים יעשו כריתת עצים או תחומי עניין מסחריים אחרים. אם אתה מכיר את התוכניות שלך למדינה שלך, תחפש מדינה שתתאים לצרכים שלך. אם אתה נמצא בשוק לרכוש, לנהל ולבעלות על קרקעות מיוערות, תוכל גם למצוא מידע על סוגי היער הגדלים על אדמתך והאם הם יתאימו כגזעי עץ או לאינטרסים מסחריים אחרים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן