קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה

בעלות על מגרשים פנויים היא דרך נהדרת להרוויח כסף ואולי אף פעם לא תבין את זה, אבל זה יכול להיות אחת מהשקעות הנדל"ן המתעלמות מהן. אנשים לעיתים קרובות אינם מבינים את ערך ההשקעה בנכסים ריקים, אך הם יכולים לייצר כמות משמעותית של תזרים מזומנים. עם כל כך הרבה מה לעשות עם זה והעובדה שהוא כל כך זול, זו השקעה שיכולה להיות מאוד תכליתית.

ניתן לפתח קרקעות גולמיות כרצונם

אך השקעה בקרקעות היא בדיוק הדרך לעשות זאת כראוי. ישנן מספר דרכים להשקיע בנכסים למגורים ומסחר, מכיוון שישנן מספר דרכים להשקיע קרקעות. בין אם אתה קונה ומחזיק נכס, בונה מחדש נכס או מוכר אותו בסיטונאות, האפשרויות הן אינסופיות כאשר אתה משקיע בנכסים אלה. – תלוי במיקום, בפיתוח ובתקנות, השקעות בקרקעות גולמיות יכולות להתפתח לשלל דברים, כולל נכסים למגורים, מרובי משפחות ואף מסחריות. אדמות מסחר ומגורים מיועדות לשימוש ספציפי, שטרם פותח.

מי שהתעלם מאדמה גולמית כהזדמנות השקעה בת קיימא בעבר צריך לקחת כמה דקות כדי ללמוד על מה מדובר בקרקע. ל- FarmTogether יש פוטנציאל שאין להתעלם ממנו, בין אם אתה משקיע איכותי המחפש דרך חדשה להשקיע ישירות בנדל"ן חקלאי.

השקעה ברוהלנד נוגעת לשאול את השאלות הנכונות

ואם אתה מקווה לממן את ההשקעה שלך ברוהלנד באמצעות מלווה, אתה צריך לדעת מה אתה הולך לעשות עם הנכס. אם מעולם לא רכשתם קרקע מנותקת לפני כן, בדקו את מחירי השוק הנוכחיים, חקרו את הסוגים הטובים ביותר שתוכלו לקנות, בררו כיצד לממן אותה וקבעו כיצד להשקיע בקרקע. האם אתה מחויב להשקעה ארוכת טווח של לפחות 10 שנים, אך אינך בטוח באילו צעדים מתאימים לנקוט?

לפני שמשקיעים מקבלים החלטה לרכוש קרקע גולמית לצורך השקעה או פיתוח

עליהם להבין את החוקיות של שימוש במגרש נתון. חיוני עבור המשקיעים לבצע בדיקת נאותות לפני שקונים נכסים בקרקע מחוספסת, כמו מגרשים ריקים, בניינים ריקים ומגרשים ריקים. משקיעי נדל"ן צריכים תמיד לשקול נכסים ריקים לפני שהם שוקלים להשקיע בתוכניות OZ.

רכישת קרקעות דורשת בדיקת נאותות רבה יותר מאשר רכישת בית

וככל שאתה משקיע יותר זמן ומאמץ בהשקעה בקרקעות, כך ייטב. לפני שתציע הצעה להשקיע בקרקע גולמית, מומלץ לשכור מודד שיבדוק את הנכס. בעוד שחלק מהשווקים הם השקעות סולידיות לטווח הארוך, אלה שטרם נבנו או שופרו שווים להסתכל. השקעה במדינה שתראה לעתים קרובות שווה את זה שכן מדובר בהשקעה טובה לעתיד לטווח הארוך.

היתרונות של השקעה בקרקעות גולמיות הם רחבים ורבים

אך ניתן להשיג אותם רק אם השקעה בקרקע היא ניקוז מזומנים. רכישת קרקע עולה באופן טבעי כסף, וכדי להחמיר את המצב, מכירתם תמורת תמורה לא תוכל לכסות את עלות השקעת הקרקע. שערוך קרקעות יכסה את כל עלויות הבעלות על נדל"ן והשקעת קרקעות. כאשר סוף סוף מתבצע הערכת שווי קרקע, ההחזר על ההשקעה היה מספיק בכדי לכסות את כל ההוצאות הקודמות שלך להשקעה בה.

כאן ב- SRC Land, אנו רוצים לעזור לך להבין את הפוטנציאל הנסתר של השקעות בנכסים כדי שתוכל להחליט אם רכישת קרקע מתאימה לך. עם הזמן אני אגיד לך מדוע כדאי להשקיע בקרקעות כדי להבטיח את עתידך ולהגדיל את כספיך.

כפי שציינתי קודם

השקעה בקרקעות רבות היא נכס עם מיקום מעולה. בהתאם לאסטרטגיה, השקעה בקרקע יכולה להביא לך תשואות משמעותיות אם ערך הנכס עולה. כשאתה קונה השקעות בקרקעות, אתה יכול ליהנות גם משווי הקרקע וגם משווין כנכס. אתה יכול אפילו לדרוש ניכוי מס בגין נכסי ההשקעה שלך כל עוד אתה לא משתמש בהם לשימוש אישי.

תלוי באופן שבו הקרקע נקנית ונמכרת

היא יכולה לייצר הכנסה פסיבית וגם רווחים גבוהים. אפשר להשיג תשואות דו ספרתיות גבוהות אם קונים את הנכס הנכון במחיר הנכון. דרך נוספת ליצור מקור הכנסה פסיבי בעת השקעה בקרקעות היא מכירת חבילות קרקע – מימון בעלות. השקעה מסוג זה תרכוש קרקע בה יושב הנכס העתידי שלך ואין שום דרך לייצר הכנסה פסיבית על קרקע פנויה.

משקיעים מסחריים יכולים להשיג תשואות משמעותיות על ידי החזקת נכס למשך כמה שנים או יותר

השקעת קרקעות היא הזדמנות פשוטה, קונקרטית המבטיחה הכנסות עתידיות, והשקעה בקרקעות יכולה להיות משתלמת ביותר. משקיע נכסים מנוסה שמוצא קרקעות במקום נהדר עם קודי בנייה נכונים יכול להשקיע בהצלחה בקרקע. יש גם תחושת ביטחון בקנייה מכיוון שהאדמה היא שלך וקונים אחרים יכולים להשתמש בה מאוחר יותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן