קניית נכס

קניית נכס

קניית בית עשויה להיות הרכישה הגדולה ביותר בחייכם, אך היא לא אחת שתרצו למהר. כשאתה קונה בית לראשונה אתה יודע שאתה לא יודע מה לקנות. אם מישהו מוכן לקנות בית, זו יכולה להיות שנה טובה לקנות גם אם לא.

וודא שאתה מקבל אישור מראש לפני שתתחיל להסתכל על בתים עם סוכן נדל"ן

מכתב אישור מראש מראה למוכר ולסוכן האחוזה שאתה קונה רציני ויכול לתת לך יתרון בצעדים שרוכשי הדירות טרם נקטו. אם תמצא אחד ותציע הצעה, תצטרך לחתום על חוזה מכר ולבדוק את הבתים לפני שתוכל להגיש בקשה רשמית למשכנתא. אם אתה קונה בית עם משכנתא, על פי משרד המשפטים האמריקני, ייקח 30 עד 45 יום להשלים את החוזה.

כאשר אתה קונה בית

הסוכן של הקונה שלך ייצג את האינטרסים שלך ויפעל בשמך. סוכני נדל"ן הם חלק חשוב מהבית – קנייה ומכירה וקבלת קונים ומוכרים כאחד. שיהיה לך מתווך לצידך יכול לעזור לך בקשיים ברכישת בית, גם אם זה יכול להיות מבלבל.

כשאתה קונה בית, אתה יכול לשכור מודד שיבנה אותו ויבדק את הנכס שלך בכל עת. אם תקבל משכנתא לרכישת הבית שלך, ככל הנראה המלווה שלך ידרוש ממך להשתמש במפקח בית מוסמך.

אתה יכול להיות בטוח גם להכין שיעורי בית משלך לפני שתחליט על שיעורים

אך תוכל לקבל המלצה מסוכן נדל"ן לפקח בית. קבל המלצות מאחרים שקנו בית בקרבתך, דרך סוכן ייעודי או מוכר נדל"ן המייצג את הקונה, ולא המוכר. אם אתה מוצא בית שנראה כמו ביתך או שאתה מתייחס ברצינות כרוכש, סוכן הנדל"ן שלך יכול לעזור לך להציע הצעה. כיצד להתחיל: אתה מראה לסוכני הנדל"ן ולמוכרים שלך שאין ערבויות לאישור הלוואה סופית, אז איך אתה מתחיל?

משכנתא קבועה מועילה כשאתה מציע הצעה לבית

והיא נותנת לך מושג טוב יותר כמה אתה יכול להרשות לעצמך. אם אתה קונה בית במזומן, אתה מקבל פסק דין רשמי על הבית שלך בקניית תקציב – שאושר על ידי המלווה. אם ברצונך לקחת הלוואה, קניית משכנתא יכולה גם לעזור, כך שתוכל לקבל הלוואה בשיעור נמוך מהזמן הנוכחי שלך, למשל 3.5%.

על ידי הבנת העיתוי של רכישת בית, אתה יכול להתחיל לחשוב על מציאת הזמן הטוב ביותר לקנות בית. לסוכן נדל"ן מוכשר יש את הפינה שלו למדוד את השוק המקומי בעת רכישת בתים וכן את מחירי הנכסים האחרים.

לפני שתתחיל לעבוד עם מתווך ומחפש בית ברצינות

עליך למצוא מלווה משכנתא ולקבל משכנתא שאושרה מראש. חפש באינטרנט והודיע לסוכן הנדל"ן שלך על הנכסים הרצויים. לאחר שזיהיתם את הנכס אותו תרצו לקנות, עליכם להשיג את המשכנתא שאושרה מראש. אם אתה קונה נכס לפני העיקול, תצטרך הלוואה ממלווה שיש לו מכתב לפני המלווה. כיצד להתחיל: לפני שתתחיל, בדוק עם נותני המשכנתא שלך ולאחר מכן קבל את המשכנתא שאושרה מראש דרך אתר האינטרנט שלהם.

דרך נוספת להשקיע ברכוש להשכרה היא לקנות בית צמוד קרקע ולהוציא אותו החוצה. אם אתה קונה בית, כדאי לשקול לשכור לראשונה, גם אם אתה צריך לשלם את המשכנתא בכל חודש.

שאל את סוכן הנדל"ן שלך כמה כסף אתה באמת צריך כדי להראות שאתה רציני בקניית בית. לאחר שמצאת נכס שאתה אוהב, אתה בדרך כלל צריך להציע הצעה למוכר או לסוכן.

אם אתה לא יכול להרשות לעצמך לשלם כל כך הרבה

אתה יכול לקנות נכס להשקעה בהרבה פחות מזה, או הרבה יותר אם תקבל הלוואה של FHA. למרות שבעלות על בתים היא עסקה טובה בהרבה בחלקים מסוימים של המדינה, היא לא תמיד האפשרות הטובה ביותר לרכישת בית, אפילו אם לוקחים בחשבון תשלומי PMI נוספים.

אתה זקוק לסכום כסף נכבד

כדי לקנות את הבית הראשון שלך, ואתה לא בהכרח מתרגש מהסיכוי לגור בבית בשכונה שלך שאתה יכול להרשות לעצמך. אם אתה בשוק של בית וקניית נכס יקרה מכדי להשקיע בה, שקול במקום זאת לרכוש נכס להשקעה. גם אם זו השקעה יקרה מדי עבורכם, היא עדיין נכס שניתן להוסיף לתיק ההשקעות שלכם, גם אם אתם לא בהכרח מתלהבים מלהתגורר בו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן