קניית נדל"ן

קניית נדל"ן

קניית נכס היא דרך פופולרית להשקעה ואם תעשה זאת נכון תוכל להרוויח כסף. בעלות על נכס להשכרה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע בנכס כדי לבנות עושר וליצור הכנסה. הדבר הנהדר הוא שקניית בית חד-משפחתי מבית – או ממנו – בית במדינה עם הרבה בתים צמודי קרקע בו היא דרך כה נהדרת להתחיל לקנות ולבנות עושר לטווח ארוך. ביבי: הדרך בה אנו משקיעים בנדל"ן לא עובדת עבור אף אחד מכיוון שאין לך המון כסף להשקיע אותו עכשיו, אבל לקנות זאת דרך השקעה קלה וזולה.

אם אין לך קרנות שמסוגלות לקנות נדל"ן אך עדיין מעוניינות בנדל"ן כהזדמנות השקעה

REIT היא אפשרות טובה. אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שנמצא בידיכם ומציע יתרונות מס ונחשב לבטוח מאוד עם תשואות טובות, אני מציע שתלמדו יותר כיצד להשקיע בנדל"ן באמצעות ReIT. זה יעזור לך ללמוד ולהרוויח טכניקה זו אם קנית אותה כאדם צעיר.

REIT הם התחלה טובה אם אתה רוצה להירטב בהשקעות נדל"ן. אם אתה חדש בהשקעות וסגרת כמה חנויות, מחלקת הנכסים המקוונת החדשה שלנו מכסה את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעזור לך להתחיל.

Fundrise

Fundrise הוא נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) המאפשרת להשקיע בסל נדל"ן. כשמשקיעים בקרנות אינך משקיע רק ברכוש פרטי אלא בעקיפין בנאמנות להשקעות בנכסים. הזדמנויות עקיפות להשקיע בנדל"ן הן REITS שתוכל לקנות מיד מחשבון המתווך שלך או מ- IRA.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שהוא פחות מסוכן מאשר רכישת נכס

שיטה זו היא בשבילכם. בזמן שאתה יכול להשקיע בתעודות סל נדל"ן, אתה יכול גם להשקיע ישירות בקרן השקעות נדל"ן. דרך נוספת להשקיע בנדל"ן היא לקנות נדל"ן מתוך כוונה למכור אותם במהירות ברווח.

ואנגארד VNQ

למשל, הוא תעודת סל נדל"נית שמשקיעה במניות שהונפקו על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) שנרכשו על ידי משרד השיכון והפיתוח העירוני האמריקאי (HUD). קרנות השקעה בנדל"ן יכולות להיחשב כהשקעה מגוונת יותר מקרנות השקעה מסורתיות. זה לא רק מוביל לגיוון גדול יותר, אלא גם אומר שקרנות הנדל"ן מתואמות מאוד ומעוגנות בשוק הנדל"ן בכללותו.

נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) נוצרת כאשר נוצרת חברה או נאמנות המשתמשת בכסף של המשקיעים בכדי לקנות

לתפעל ולמכור הכנסות – וכך לייצר נדל"ן. הם מספקים נדל"ן מבלי שיהיה צורך להחזיק , מפעילים או מממנים את הנדל"ן בעצמם. REITS הן חברות המחזיקות ומממנות נדל"ן בעל הכנסה גבוהה כגון מלונות, מסעדות, חנויות קמעונאיות ובנייני משרדים. למשקיעים בודדים. למשקיעי נדל"ן יש מעט אפשרויות אחרות בבחירת ההשקעה שלהם.

סינדיקציה ומימון המונים מציעים אפשרות לרכוש מניות בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) או בחברה פרטית. אפשרות פופולרית היא קרן מניות כגון הבורסה בניו יורק (סימול: נאסד"ק: NSE).

אם אתה חושב שנכס הוא השקעה טובה אך אינך רוצה לצאת כל כך משליטה, תוכל להתקדם צעד נוסף על ידי השקעה בתעודת סל. אם אתה משקיע בנדל"ן ו- wa לא לגוון, השקעה ב- "תעודת סל נדל"ן" יכולה להיות צעד חכם.

אם אתה לא רוצה לצאת לציבור ולקנות נדל"ן אבל עדיין רוצה להרוויח הכנסות מנדל"ן

אתה יכול. כך או כך, זו אסטרטגיה שיש לקחת בחשבון אם ברצונך להשקיע בנדל"ן אך אינך מעוניין להתמודד עם כל כאבי הראש הנלווים לנדל"ן. משקיעי נדל"ן יכולים להשתמש בהלוואות אלה לרכישת נכס כמו בית, בניין משרדים, או אפילו סוכנות רכב, ולשפר את תזרים המזומנים.

אם יש לך את הכסף מוכן

רכישת נכס היא אחת הדרכים הישירות והישירות ביותר להשקעה בנדל"ן. בצע את בדיקת הנאותות שלך כדי לוודא שאתה יודע למה אתה נכנס וכי אתה משקיע באגרות חוב לפני שאתה רודף אחר נכס חדש. ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לשקול רכישת נכס ללא טרחה של משכנתא, כרטיס אשראי או אפילו הלוואה בנקאית. אין להכחיש שאסטרטגיה נהדרת יכולה לספק תשואות נהדרות, ואם ברצונך להשקיע בצורה מסוימת, לנכס יש פוטנציאל להיות השקעה מוצקה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן