קניית משרד להשקעה

קניית משרד להשקעה

השקעת נדל"ן היא ענף הולך וגדל, אך יכול להיות קשה להקים חברת השקעות נדל"ן ולקבל חלק מהתשואות הפוטנציאליות הבלתי מוגבלות. בין אם אתה משקיע מנוסה, עשית מספר עסקאות או חדש בהשקעות, מחלקת הנכסים המקוונת החדשה שלנו מציגה את אסטרטגיות הנכסים הטובות ביותר להשקעה בשוק של ימינו. אנשים רבים מכירים את היסודות של הקמת חברת נדל"ן, כמו כיצד להשיג את המניות שלך ואת האפשרויות העומדות בפניך להשקעה בנדל"ן. אך לעתים קרובות הקמת חברת נדל"ן דורשת השקעה משמעותית מראש, וקשה לאנשים רבים, במיוחד אם אתם חדשים או חדשים, לדעת את הדרכים הטובות להשיג מימון.

השקעה בנכס יכולה להיות מזומן

ותזדקק לסכום משמעותי של מזומנים או הלוואה גדולה אם תרצה להשקיע. השקעה בנכס מסחרי יכולה גם לדרוש תשלומים גדולים מראש, בין אם אתה קונה מניות בקרן השקעות נכס ובין אם אתה משקיע באמצעות פלטפורמת מימון המונים. אתה יכול להשקיע ישירות דרך פלטפורמות מימון המונים כמו אינדיגוגו כדי לשלם עבור השקעה בנדל"ן מסחרי בצורה של הלוואה לזמן קצר, אך תצטרך לפחות 1 עד 2 מיליון דולר במזומן במשך השנים הראשונות של ההשקעה שלך או 5 מיליון דולר. לכל שנה אחרי זה אלא אם כן באמת רציתם מקור הכנסה יציב עבורו.

ההון ההתחלתי הדרוש לנכס מסחרי טוב

הוא גבוה משמעותית מאשר לנכס למגורים, בעוד שהעסק או המשרד הטובים ביותר במרכז חזק יכולים לעלות רק בין 1,000 ל -2,500 דולר למ"ר. אם ברצונך להשיג את מירב התשואות, כדאי לך להשקיע ברכוש מסחרי, או אם ברצונך להשיג את מירב התשואות, כדאי להשקיע בנכס מסחרי. אם ברצונך להשיג את התשואה המרבית, ייתכן שתצטרך להשקיע בנכס מסחרי וייתכן שתצטרך לשקול חברת השקעות.

אם ברצונך להשקיע בנכס מסחרי

זה עוזר להבין את הסוגים השונים של נכס מסחרי. נקודת מוצא אחת היא המיקום והגודל, במיוחד בהשוואה להשקעות נדל"ן אחרות כמו בנייני מגורים ומשרדים. כמו בהשקעות נדל"ן אחרות, בחירה במיקום הנכון לבניין הנכון היא מכרעת לבניין משרדים מצליח.

כאשר אתה חושב על רכישת נכס מסחרי, עליך להחליט אם ברצונך לרכוש רק מקום לעסק שלך או שברצונך להתנהג גם כמשכיר. כשמשקיעים בנכס מסחרי ניתן למתן את הסיכון באמצעות רכישת נכס שכבר הושכר לדייר טוב עם חוזה שכירות לטווח ארוך.

יתכן שתוכל לברוח מהשקעה בנכס על ידי לקיחת משכנתא שנייה לבית שכבר בבעלותך

לרוע המזל, רכישת בית בהלוואה וקנייתו כהשקעה לא תניב תזרים מזומנים חיובי לזמן מה. אם אתה מחלק את בית ההשכרה שלך לשני נכסים, עם דיירים שלא ישלמו את המשכנתא שלך, אז סיימת. כל מי שמשקיע בבניין משרדים הוא בעל תזרים הון חיובי טוב, אך עליו לרכוש בניין מגורים להשקעה. בתוך כמה שנים ראינו גידול משמעותי במספר נכסי המגורים בשוק בפחות ממיליון דולר.

במקום לקנות נכס משלך, אתה יכול לאגד את הכסף שלך ולהשקיע בבניין משרדים. אם אתם חושבים להשקיע בנדל"ן כחברה שבה החברה בה אתם רוצים לעבוד קובעת את איכות ההשקעה, חשבו שוב.

הבן כי השקעה בנכס מסחרי חשובה בכדי להבטיח כי החלטת ההשקעה שלך מתאימה לך. למידע נוסף על נכס מסחרי מושקע ולמד כיצד לבחור איזו מההשקעות שלך היא האסטרטגיה הפיננסית הכוללת הנכונה.

לפני שתשקיע בנכס מסחרי

עליך להכיר בכך שיש הבדלים משמעותיים בין נכס מסחרי לתעשייתי בהשוואה לנכסים למגורים. ההחלטה על סוג ההשקעה המתאימה ביותר עבורך ועבור צרכיך הכספיים אינה יכולה להתקבל בן לילה. זה באמת תלוי בידע שלך בשוק ובאסטרטגיית ההשקעה הכוללת שלך, שהיא טובה יותר. כמו בכל החלטות ההשקעה, השקעות הנדל"ן הטובות ביותר הן אלה המשרתות אותך כמשקיע בצורה הטובה ביותר.

השקעה בנכס מסחרי מורכבת יותר ויכולה להשתלם אם אתה יודע מה אתה עושה, אך היא גם יקרה יותר מנכס למגורים.

אם בכל זאת יש לך שאלות האם נדל"ן מסחרי

הוא השקעה טובה עבורך, ישנם אנשי מקצוע שתוכל לעבוד איתם, כולל עורכי דין מקבוצת עורכי הדין פריורי, חברת השקעות מקצועית בניו יורק. אם אתם שוקלים להקים חברת נדל"ן, עורכי הדין בתחום הנדל"ן ברשת פריורי יכולים לעזור לכם להגיע לדרך המשפטית הנכונה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן