קניית דירה

קניית דירה

קניית בניין דירות והשכרתו אולי נראות כאילו מדובר במציאת בנייני דירות, אך אולי תדעו כי בעלות על מתחם השכרה יכולה להיות משתלמת מאוד. עבודה כמקצוען נדל"ן מעניקה לך גישה ליותר נכסים כשאתה קונה מתחמים ובניינים, וזה עובד הרבה יותר טוב עבורך מאשר אם היית קונה אותם בעצמך.

אם אתה רוצה להיות באזור באופן זמני, אתה יכול לקנות ולשכור דירה, אך אינך קשור כלכלית. אם אתה רוצה להישאר רק כמה חודשים או אם אתה רוצה לחוש אזור לפני הקנייה, אך אין לך את האשראי הדרוש, השכרה יכולה להיות אופציה טובה עבורך.

BARNES ניו יורק מייעצת לכם לרכוש דירה במנהטן ואיזה סוג נכס

הוא אידיאלי עבורכם. שלב זה כולל החלטה איזה סוג נכס ובעלים מדובר בדירת חדר שינה אחד אידיאלית, דירת שני חדרים או דירת שלושה חדרים. ראשית, החליטו אם רכישת בניין דירות מתאימה לצרכים שלכם, ואז בחרו את סוג הבניין שתרצו לקנות על סמך המחקר והערכת השווי של הנכס. לאחר מכן בחרו את סוג הבית המשותף שאתם קונים והחליטו ראשית אם הוא הנכון או לא, ואז בחרו את סגנון הבית המשותף אותו אתם קונים. ואז החליטו אם וכיצד תחליטו אם קניית הדירות במתחם מתאימה לכם, והחליטו אם או כמה זה עולה.

מי ששוקל להתחיל בניין דירות ברכישת בניין דירות חייב להיות מוכן. הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא האם רכישת בית משותף מסוים היא השקעה טובה עבורכם והאם יש לכם זמן לנהל את הנכס.

אם אתה שוקל ברצינות לקנות בניין דירות

עליך לקבל פקח בניין שיעריך את הנכס. לבניין כבר יש היתר בנייה, אז כדאי שתקדיש גם זמן להכיר את תקנות הבנייה כשאתה עובר לגור. אם זה עתה למדת לקנות רכישת בתים משותפים, שאל את מה שאתה לא מבין ותודיע להם שאתה הם מתחילים. כיצד משפחות שרוצות לקנות בית חדש צריכות למזער את הסיכון ולקנות רק מוצרים מאומתים?

בין הדברים שכדאי לכם להיות מוכנים אליהם הוא להבין כמה אתם יכולים להוציא על הדירה שאתם קונים. אם אתם מתכננים לקנות דירה בפחות ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, נותר לכם קצת כסף שתוכלו להשתמש בו לשיפורים קלים.

הלוואת מאזן לדירה היא סוג של מימון מסחרי שניתן להשתמש בו לרכישת בניין דירות, כגון הלוואה מבנק, הלוואת משכנתא או מסגרת אשראי.

כאמור לעיל

כאשר שוקלים רכישה של בניין דירות, עליכם לשקול כמה יחידות הנכס כולל וכמה הרווח התפעולי הנקי. בסך הכל, לבנייני דירות יש תשואה מותאמת לסיכון גבוה יותר, אך זה משתנה, לרוב בהתבסס על מספר היחידות שתוכלו לקנות את הדירה וגובה החוב שעליכם לשלם בעת הקנייה. כפי שציינתי קודם, מכיוון שהרווח התפעולי הנקי כה חשוב עבור השקעות נדל"ן, המלווים יחפשו הלוואה מאזנית עם תשואה טובה של לפחות 10%. אם שקלת למכור ו / או לקנות דירות, אז אתה רוצה להיחשב גם לרכישת דירות בבניין, אתה יכול לקחת בחשבון את עלות הבעלות הכוללת (TCO) או את ההכנסה השנתית הממוצעת ליחידה (AMI) וכן אחוז ההכנסות ממכירות, שכר דירה, מס מכירה, ארנונה וכו '. —- כאשר אתה קונה פיתוח שאינו למגורים, עליך לבצע ניתוח של הכנסות פוטנציאליות מדמי שכירות (PRI).

אם בכוונתך להשיג הלוואה לרכישת דירה

חתום על משכנתא אשר נלקחת במשרד הפקיד. ברוב המכריע של המקרים, מי שקונה נכסים למגורים צריך ללוות. רכישת בית או דירה דורשת ניתוח של הכנסות פוטנציאליות משכר דירה, אשר יכול להעמיד את שכר הדירה באור חיובי.

מציאת סוג הכספים הנכון צריכה להופיע בראש סדר העדיפויות שלך ברכישת בניין דירות

כשאתה קונה דירה, הסכום הכולל שתצטרך לרכוש את הדירה תלוי בגודל הנכס וביכולת שלך לממן את הרכישה. בהנחה שמשלמים 20% פחות, קואופרציות קונות דירות בניו יורק תמורת 1,000 דולר לרגל מרובע או 2,500 דולר לחודש עבור דירת שני חדרים. כמה כסף אתה צריך לחסוך לדירה שלך וכמה ממנו תזדקק כשאתה קונה את הדירה בבניין שלך? בהנחה שהפחתה של 20%, יש סכום כולל של 3,200 עד 4,300 דולר בסך הכל שתצטרך לקנות דירה בניו יורק. Co-op קונה דירות ברחבי ניו יורק, בתנאי שתשלם 20 דולר לחודש; אתה צריך לחסוך קצת יותר ממחצית ההכנסה החודשית שלך (כ -5,400 $).

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן