קניית דירה להשקעה

קניית דירה להשקעה

בין אם אתה משקיע מנוסה, עשית מספר עסקאות או חדש להשקעה, מחלקת הנכסים המקוונת החדשה שלנו מראה לך את אסטרטגיות הנכסים הטובות ביותר להשקעה בשוק של ימינו. מדריך זה מכיל את כל מה שאתה צריך לדעת על רכישת בניין דירות והחלטה אם זה מתאים לך. באופן כללי תוכלו ללמוד עוד על האפשרויות השונות לרכישת בנייני דירות, כולל האם מדובר בהשקעה טובה ובאיזה סוג דירה כדאי לכם לקנות. לאחר שהחלטתם שרכישת בית משותף היא האופציה הטובה ביותר שלכם, השלב הבא הוא לבחון את סוגי הדירות והמבנים שתרצו לרכוש.

כהשקעת נדל"ן אתה רוצה לקנות בניין דירות באזור רצוי עבורך

זה לא מומלץ למשקיעים חדשים, אך רכישת נכס להשקעה נותנת לך את הגמישות לנוע בחופשיות ולא תחמיץ כניסה לשוק הנכסים הגדל. לא תתגעגע להכניס את הרגל לדלת הנכס, לבנות הון עצמי ולהפיק תזרים מזומנים חודשי תוך המשך שכירות באזור מגוריך, כך שתוכל להרשות לעצמך לקנות בית בכל אזור רצוי ולהכניס את הרגל לדלת של הנכס. ברגע שתתמקד בהשקעת נכס, ייתכן שתצטרך להישאר במקום, אך רכישת נכסי השקעה מעניקה לך גמישות בעת מעבר דירה. זכור שחלק גדול מערך ההשקעה בנכס הוא אחיזה בנכס שלך ונותן לזמן לצמוח עם ההשקעה שלך. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך את הנכס שאתה משקיע בו בלי ללוות כסף, אז זו לא השקעה טובה עבורך.

יחד עם זאת, זוהי דרך מצוינת לחסוך זמן במציאת נכס ההשקעה הנכון ולהנחיל אותו לדיירים. קניית בית משותף יכולה להשתלם מהר יותר מאשר השכרת בית. כדי להימנע מכך, הדיירים בוחנים כיצד לרכוש דירה כהשקעה.

אם אתה תוהה אם להשקעות בנכסים יש מקום בתוכניות לבניית עושר שלך

שב ודיבר עם איש מקצוע בתחום ההשקעות. לאחר שהחלטתם שרכישת מתחם דירות היא האופציה הטובה ביותר עבורכם, השלב הבא הוא לבחון את סוג בניין הדירות שרוצים לרכוש. וודא כי בעלות על בית מתאימה למטרות ההשקעה שלך וודא שאתה משקיע בו בזמן הנכון. בין אם כבר בניתם את תיק העבודות שלכם ובין אם אתם עדיין משתתפים חדשים לגמרי בענף הנדל"ן, בין אם השקעה בבנייני דירות היא "נכונה" היא שאלה מכריעה שיש לבחון. בקר במרכז המשאבים RealtyMogul כדי ללמוד עוד על השקעה בנדל"ן ועל ההזדמנויות להשקיע באמצעותן.

אם אתם מחפשים בית לבנות

עליכם להצטרף להתאחדות משקיעי הנדל"ן (REIA), המציעה מגוון רחב של אפשרויות השקעה בנדל"ן עבור אנשי מקצוע בהשקעות. השקעות בנכסים להשכרה הינן השקעות בנדל"ן הכרוכות בבעלות, בהשכרה ובמכירה של נדל"ן ורכישתן לאחר מכן. במילים פשוטות, סינדיקציה של דיור היא הזדמנות השקעה עבור משקיעים רבים המשמשים לרכישת בניין דירות ולביצוע פרויקט או תוכנית עסקית.

קנייה ומכירה (המכונה לפעמים סחר נדל"ן) דומים להשקעה ברכוש להשכרה

אלא שזה מעט יותר מליסינג. בארה"ב דירות מסווגות בסדר גודל A עד D, מה שיכול לעזור למשקיעים להחליט איזה סוג בית הם רוצים להחזיק. לא כל בנייני מגורים בודדים הם השקעה טובה, אך באופן כללי הם השקעות טובות. קניית בניין דירות היא כמו לקנות בית, מכונית או אפילו בית בעיירה קטנה או עיר בארצות הברית, וקניית בניין דירות היא השקעה טובה כמו כל אחרת.

מרבית האנשים שקונים בתים צמודי קרקע יעשו זאת באמצעות סוכן נדל"ן

ובדומה, רוב המשקיעים הרוכשים בתים רב-משפחתיים ירצו לעבוד עם סוכן נדל"ן מסחרי. השקעה בבניין דירות ללא דייר יכולה להיות בעלות על נכס להשקעה שקשה לאכלס. יכול להיות שהמשקיע הוא משקיע שנכנס לשוק שכבר מציע למכירה מספר רב של נכסי השכרה באזור. קונים בפעם הראשונה קונים נכסי השקעה להשכרה, אך זו יכולה להיות הזדמנות טובה עבור רוכש ראשון לקנות את ביתם הראשון להשכרה.

אף על פי כן

הדברים החיוביים מתקזזים יותר מכמה שליליות, וקניית דירה היא עדיין אסטרטגיית השקעה מומלצת ביותר. מכיוון שמדובר בבלוג העוסק בדרכים לייעל את הכספים שלך, משקיעים בקניין נבון צריכים לשקול השקעה בשכירות להשכרה. תן לי לספר לך מדוע חשוב לנקוט באסטרטגיות ההשקעה הטובות ביותר עבור קונים ומשקיעים ראשונים כאחד. כלל מס '1 הוא שמשקיעים משתמשים ב"מונחי השקעות נדל"ן "כדי לקבוע אם רכישה מסוימת שווה את זה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן