קבוצת רכישה

קבוצת רכישה

אולי שמעתם על רכישות קבוצתיות, אבל מה זה וכיצד זה יכול לעזור לעסק שלכם? ארגוני רכש קבוצתי (GPO) נוצרים כדי להשפיע על התנהגות הרכישה של חבריהם, להפחתת עלויות וכדי להשיג את התמורה הטובה ביותר מהמוכרים. GPO מסכם את היקפי הרכישה של חבריה עבור מוצרים ושירותים שונים ומסכם חוזה עם ספק עבורו חברים יכולים לרכוש מאותו ספק במחיר הקבוצה אם הם רוצים. אם יש שארית, השאר מוחזר לבעל ה- GPO, ואם יש שארית, הוא מופץ מחדש. המשמעות היא שבעלי GP OPO מקבלים את אותו הערך עבור הסחורה שקנו באמצעות חוזה קבוצתי ומקבלים את הפצתם בחזרה מהם.

חברות הפתוחות לשיתוף פעולה יכולות להפיק תועלת משמעותית מהרשת שנוצרה בתוך קהילת רוכשים

הארגון המנהל את קבוצת הרכישה מאפשר לרשת החברות שלה לשפר את תוצאותיה באמצעות החלפת שיטות עבודה מומלצות. תמיכה בשיתוף פעולה מבטיחה גם כי חברות מחוברות לספקים כדי לדעת מה קורה באופן מקומי. לבסוף, ארגוני הזמנות גדולים יכולים לבנות קשרים עם מוכרים המגיבים מהר יותר בגלל כוח הקנייה של הקולקטיב.

היתרונות שארגונים המנהלים קבוצות רכישה יכולים להציע עשויים להיות מעבר ליתרונות הראשוניים הקשורים לגודל הכלכלה בלבד

על ידי הקמה וניהול של קבוצת רכישה ברשת שלהם, אנשים וחברות יכולים ליהנות מהפחתה משמעותית בעומס העבודה שלהם ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם, ולכן הם אסטרטגיים יותר עבורם. חלקם הולכים צעד קדימה על ידי יצירת "קבוצת רכישה" שמנהלת את כל שלבי החוזה במחזור החיים מטעם הרשת שלהם. כדאי לממש את היתרונות של ארגוני רכש קבוצתי מכיוון שהם יכולים להתחבר לרשת עם עמיתיהם.

כפי שכבר הזכרנו

ישנם תחומים רבים בהם קבוצה טובה של קונים יכולה להשיג הנחות והטבות משמעותיות. תלוי בגודל קבוצת הקניות שלך, ייתכן שיהיה עליך להקדיש זמן לעזרה לחברים אחרים בקבוצה שלך. שים לב שברוב המקרים פירוש הדבר שכל הזמנות הקבוצה עוברות למקום אחד, אך קבוצת הקנייה שלך עשויה לנהל משא ומתן על מחיר מוזל או להיות אחראית לקבל לך חלק מההזמנות הללו. יתר על כן, זה מאפשר לקבוצה שלך לאסוף כוח קנייה לרכישת ביטוח עם כיסוי מורחב, מה שמביא לחיסכון משמעותי בעלויות. קהילה רוכשת יכולה לסייע בהפחתת עלויות דמי הביטוח, השתתפות עצמית, ביטוח משותף ועלויות ביטוח אחרות על ידי פינוי מזומנים ומאפשרת לחברי הארגון שלך להתמקד בצמיחה ובקיימות של תוכניות נוספות.

שימוש בארגון רכש קבוצתי כולל יתרונות ללא תחרות בעת רכישת אביזרים וחומרי קירוי עבור הנכס המסחרי שלך

אם אתה משקיע בנכס להשקעה לטווח ארוך כגון נכס מסחרי, רכישות קבוצתיות הן אידיאליות מכיוון שתשיג תשואה גבוהה יותר, תחסוך משמעותית ותנהג באופן אידיאלי לטווח הארוך.

ישנם יתרונות רבים להצטרפות לקבוצת רכישה או ארגון רכש

כגון קניית סחורה ממוכר, הזמנה מרכזית ועוד. עם סוג החברה שאתה מנהל, תוכל להצטרף לקבוצת רכישה ולתת לחברים הפוטנציאליים שלך אפשרות לחסוך על ידי הצטרפות לארגון הרכש החדש שלך.

כל אדם שעושה ביטוח עסקי במדינה חייב שיהיה לו רישיון לעשות עסקים עם חברה המסונפת לקבוצת רכישה

המשרד יודיע לקבוצה בכתב לאחר שיבחן את הגשתה. אם המחלקה לא שמעה מקבוצות הרכישה עד ליום 31 בינואר, מחלקת הביטוח בקליפורניה מניחה שהם כבר לא רוצים לשמור על מעמדם הפעיל בקליפורניה, ולכן הקבוצות כבר לא יורשו לפעול ולעשות עסקים מחוץ לקליפורניה. כל מבטח מורשה המספק כיסוי לקבוצת רכישה, בין אם מדובר באדם פרטי או חלק מביטוח קבוצתי, חייב שיהיה תעריפיו באותו שיעור כמו הביטוח המוענק לכל אדם באופן אישי.

זה הטופס שעל קבוצות הרכישה למלא

כדי להירשם בקליפורניה. על גבי טופס זה, על קבוצת הרכישה להגיש בקשה ושכר טרחה עבור דמי ההרשמה, שיש לשלמם למחלקת הביטוח בקליפורניה בהתאם לסעיף 134 (ב) לקוד הביטוח. לאחר שיצרת את ההגשה שלך, תתבקש להוריד עותק של בקשת הרישיון שלך, שאמור להיות ממוספר.

קבוצת הרכישה חייבת להגיש את דמי הבקשה ואת דמי ההרשמה שלה למחלקת הביטוח בקליפורניה עד ליום 31 בינואר של כל שנה

על קבוצות רכישה להגיש את בקשת ההרשמה, את דמי ההרשמה ואת בקשת הרישיון לפני 30 בינואר של השנה הבאה או לאחר 1 בפברואר 2018.

כדי לשמור על מעמדה הפעיל בקליפורניה, על קבוצת הרכישה לשלם חידוש שנתי. תשלום בסך 200 דולר והגיש הצהרת משוב שנתית בקליפורניה. יתר על כן, סעיף 130 ב (1) מחייב את קבוצות הרכישה להירשם למדינת מגוריהם לפחות שנה מיום עסקם. קבוצות רכישה צריכות להיות מודעות לכך שנדרש גם הצהרת ההחזר השנתית של משרד הביטוח בקליפורניה, הנדרשת לעמוד בקשת הרישום, דמי הרישום ובקשות הרישיון של קבוצת הרכישה, כולל הגשת דמי חידוש של עד 200 דולר להשאיר את הרישיון פעיל במדינת קליפורניה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן