פתיחת חברה באירופה. מה צריך עבור זה?

פתיחת חברה באירופה. מה צריך עבור זה?

הצורך בהיתר שהייה באירופה בכדי לפתוח עסק: עם הרחבתה הדרגתית של האיחוד האירופי ל -28 חברים, קשה יותר ויותר לאזרחי כמה ממדינות האיחוד האירופי להשיג אישור שהייה להקים עסק. מדינות מסוימות מקלות על מהגרים לקבל אישור שהייה על מנת לפתוח עסק, בעוד שאחרות לא מאפשרות כמעט לאנשים שאינם אירופאים לפתוח סניף ולהקים עסק.

בנוסף לדרישות החוק להקמת עסק כזר באירופה

לכל מדינה יש כללים משלה לאישור ורישום חברות. תוכנית עסקית נדרשת על מנת לקבל אישור שהייה לצורך הקמת עסק במדינה אותה יש לבדוק על ידי רשויות העבודה וההגירה על מנת לקבוע האם היא עונה על הצרכים הכלכליים של המדינה.

הכרת כללי המע"מ השונים שכל מדינה באירופה חלה עליהם תעזור לך לגבש אסטרטגיית שוק למדינה שבה אתה מתכוון להקים עסקים

אם אתה גר בחו"ל והרכישה הרצויה שלך מבוצעת על ידי חברה בחברה מסחרית שעוברת את כללי העסקים, עליך לדעת אילו מדינות מציעות את ההטבות הזולות ביותר בעלות הנמוכה ביותר.

האיחוד האירופי (איחוד האירופי) כולל 27 מדינות

וכולן מציעות את אותם תמריצים כלכליים והן פתוחות בפני חברות אירופיות שעומדות באותם כללי הסחר. בנוסף, יש 28 מדינות שיכולות להצטרף לאיחוד האירופי, וחברות ממדינה אירופאית אחת יכולות ליהנות מהטבות שונות ממדינות אחרות באיחוד האירופי. מערכת המס השקופה והמובנת מאוד אטרקטיבית ליזמים שמקימים עסק באסטוניה ועושים עסקים עם שותפים אירופיים על מנת להפחית את נטל המס.

עתודות אלה פירושן שלחברה יש את ההזדמנות להתאים את המטרות והצרכים הספציפיים שלה לאלה של המדינה ולהתמקצע בסוג החברה שהיא פותחת כחברה אירופאית.

ישנם גורמים רבים שמשחקים תפקיד בהחלטה של המדינה הטובה ביותר להקים עסק באירופה עם מימון

מסים וזמינות של כישרונות. אין פלא, המשך לקרוא כדי למצוא רשימה של המדינות האירופיות הטובות ביותר להקמת עסק, ללא סדר מסוים. אירלנד, בולגריה, שוויץ, ליטא, לוקסמבורג ורומניה מומלצות באיחוד האירופי לעסקים שלך.
עבור פרטים מורחבים אודות פתיחת חברה באירופה באפשרותך לבקר ב- irelandisraelbiz.com

הקמת חברה באירופה נותנת גישה לאחד המרכזים הכלכליים הגדולים בעולם

עם תשתית מתקדמת, הגנה משפטית חזקה וכוח אדם מיומן. אנו תומכים בחברות בפתיחה והתרחבות ביותר מ -30 מדינות על מנת להפוך את החלום שלך להקים עסק באירופה למציאות. אם אתה מסוגל לעשות זאת, תוכל להגיע למשרדנו בווילנה, ליטא, או פשוט לפנות אלינו באינטרנט ואנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לסייע בהקמת עסק ולבחור עבורך מדינה באירופה.

השנה היא זמן מתאים להקים עסק באירופה או לרשום עסק. כמדינה המפורסמת בשלומה, אין זה מפתיע שליטא היא אחת המדינות הקלות ביותר בעולם להקים עסק.

אם אתה יזם במדינה שאינה ספרד או פורטוגל

אתה צריך נתיבי סחר וגישה למדינות אירופה כדי לתת לעסק שלך זרם הכנסה מצוין כמו גם מיקום פיזי טוב יותר לייבוא וייצוא של עסקים לאלה. מדינות. הקמת עסק באירופה היא גם בחירה טובה אם אתה כבר זר והעסק שלך מתמקד בכוח הקנייה והצריכה של אירופה והמזרח התיכון. בעוד ההשפעה של הברקזיט על הכלכלה כבר מורגשת, נורבגיה נותרה אחת המדינות הטובות ביותר להקים עסק.

יזמות בלתי תלויה במיקום היא עדיין מושג חדש יחסית והרצון להקים עסק במדינה אחת ולפתוח עסק עם חשבון בנק במדינה אחרת אינו נפוץ. המשמעות היא שבנק אסטוניה נרתע מלתת זאת.

אם יש לך חברה קיימת ורוצה להתרחב למדינות אירופה אחרות תוכל ליצור חברה בת או סניף של חברה זרה

בדרך זו תוכל להעביר את העסק שלך בקלות למדינה אירופאית אחרת. בדומה למדינות אחרות בעולם הדרך הנפוצה ביותר להקים עסק במדינה באירופה היא הקמת חברה בערבון מוגבל (הידועה גם בשם SARL בעולם דובר צרפתית וכחברה באחריות מוגבלת בדוברת גרמנית. עולם).

חברות אלו

כגון חברות ציבוריות, מאפשרות לך לנהל את העסק שלך במספר מדינות באיחוד האירופי תחת שם מותג אירופאי אחד בהתאם לכללים אחידים. תתבקשו לתחום פעילות ראשוני, אך בניגוד למדינות אחרות, באסטוניה אינכם צריכים להסתבך ברישום חברה חדשה בזמן שהחברה שלכם מפתחת ומציעה מוצרים ושירותים שונים.

אם אתה כבר בחו"ל

הייעוץ והמומחים המשפטיים שלנו יכולים להתחיל להכין את המסמכים הדרושים לרישום חברה חדשה במדינה שנבחרה, ושירותינו תקינים. זרים המעוניינים לפתוח עסק זקוקים להיתר שהייה במדינה בה הם מעוניינים להקים את העסק.

לאחר שנקטת בכל הצעדים הדרושים להקמת עסק באירופה או במדינה שבחרת

חשוב לטפח ולהישאר במחשבה רעבה. בעוד המיקום שלך יכול להשפיע על העלות והמאמץ של הקמת וניהול עסק, הגישה שלך ללקוחות והדברים החיוניים שאתה צריך כדי לרכוש אותם, כגון כישרון, מימון, אמון, מסגרת רגולטורית, שירותים פיננסיים, PayPal, חשבונות עסקיים וכו '. ., חשוב.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן