פרויקט

פרויקט

פרויקטים בתחום ה- IT כה גדולים ונוגעים בכל כך הרבה היבטים בארגון שהם מהווים סיכון חדש וייחודי. זו לא תהיה הפתעה אם חברות גדולות ומבוססות ייכשלו בשנים הקרובות בגלל המספר העצום של פרויקטים בתחום ה- IT בארגונים שלהן.

ישנן דרכים רבות להתכונן לסיכון זה

אך כרגע הדבר החשוב ביותר הוא לפקוח עין על הפרויקט שלך ולוודא שהוא יעבור כפי שתכננת אותו. תוכנית פרוייקט טובה יוצרת תהליך שכולם צריכים לעקוב אחריו ונמנעת מכאבי ראש רבים בהמשך. אם כבר יש לך ניהול סיכונים מובנה, אל תבזבז זמן להוסיף אותו מחדש לתוכנית הפרויקט שלך. קבל את בעלי העניין, נותני החסות והצוות שלך לאשר את תוכניות הפרויקט כך שלא יהיו הפתעות אחר כך!

קבעו לוח זמנים על ידי איסוף כל המשימות הנדרשות להשגת התוצאות הסופיות והגדרתן על לוח זמנים המסתיים במועד אחרון

תוכל להפקיד לפניך עבודה לא מאולפת על ידי שבירת לוח הזמנים להצגת אבני דרך מסומנות. פתח את הכלי להוספת משימות והוסף תאריכי התחלה וסיום לכל משימה בגאנט ומלא בהן את ציר הזמן של הפרויקט, כך שתוכל לראות את הפרויקט כולו במקום אחד. בחר את הארגון שעבורו ברצונך ליצור את הפרויקט ובחר את שם הפרויקט שלך מרשימת הפרויקטים הזמינים בגנט לארגון זה.

אם תבחר את מזהה הפרויקט ואת שם המשאב

אל תזין מידע רגיש בשם. אינך יכול להשתמש במזהה פרוייקט השונה מזה שהשתמשת בו למחיקת הפרויקט שלך. אם לא ציינת "מזהה פרויקט" בעת יצירת הפרויקט, הוא לא ייווצר עבורך. כל עוד למשתמש יש את מזהה הפרויקט עבור הפרויקט שלו, אתה יכול להשתמש באותם מזהי פרויקט.

הפקודה שלעיל מציינת אם יש לך הרשאות עבור הבעלים

העורך או הצופה, ומכילה גם את המילה "test". בעת יצירת פרויקט חדש בשיטת הפרויקט, ניתן להשתמש במילים מסוימות ב"זיהוי הפרויקט "בעת יצירת פרויקטים חדשים בשיטות פרויקט. מזהה הפרויקט שנוצר מכיל מילים אלה כאשר אתה משתמש בכלי שורת הפקודה gcloud – restrict. לא ניתן לשנות ערך זה, אך ערכו משמש בכלי שורת הפקודה של ענן.

על תוכנית הפרויקט להכיל מספיק מידע בכדי להבטיח שתדעו בדיוק אילו תהליכים ונהלים יש לעקוב

מי צפוי להיות מעורב ביישום הסופי ומי צריך להיות מעורב. עליהם לזהות גם את התוצאות האחרות של הפרויקט ולשאת עליהם באחריות ליישומן. זה קריטי מכיוון שחשוב שיהיה לך מושג טוב על מה הפרויקט שלך ומה תוכל להשיג.

שים לב שפרויקטים של תוכנת קוד פתוח עשויים, למשל, להיעדר חברות קבוצה מוגבלת ומגבלות זמן – זמן זמן מוגבל. מנהלים בתחום זה עלולים ליפול קורבן לתכנון פרויקטים מכיוון שגורם להם לעבוד הוא סכום של פרויקטים זמניים רבים.

אם יש לך כלי לניהול פרויקטים שמארגן תוכניות פרוייקט ישנות ומנגיש את הנתונים לכל מי שצריך

קל לראות כמה זמן פרויקטים אחרים אורכים. אתה יכול לרשום את כל הפרויקטים שיש להם גישה אליך באמצעות שיטת רשימת הפרויקטים של ענן המסוף. כדי ליצור תיקיית אב לפרויקטים, השתמש בסימון ארגון – תיקיה.

חשבונות שירות אינם חייבים ליצור פרויקטים מחוץ לארגון שלך ועליהם לציין משאב אב בעת יצירת פרויקט

אם לפרויקט שלך יש חשבון משויך, אתה יכול להתנתק ולהתחבר מחדש על ידי ביטול מיידי של תהליך המחיקה של הפרויקט. שיטה זו מזהה מיד את הפרויקטים שיימחקו ושולחת הודעת דוא"ל למקדמי הפרויקט. בעת הקצאת משימות או תוכניות, היה ברור למשימה, מכיוון שאתה זקוק להוראות ותיעוד קשור כדי להשלים את המשימה.

אם התהליך שמסיים את הפרויקט נכשל

עיין בהוראות לפתרון בעיות עבור פרויקטים שנמחקים. אתה יכול גם לדבר עם מנהל הפרויקט שלך כדי שיהיה לו מושג טוב יותר האם הזמן הזה מספיק. ברגע שמופיע חלון הפרויקט החדש, הזן את שם הפרויקט שלך ובמידת הצורך בחר בחשבון החיוב שלך. פקודה זו נותנת לך את מזהה הפרויקט, השם ומספר הפרויקט כל עוד יש לך הרשאות לבעלים, עורך וצופה. מנהל הפרויקט שלך אחראי על יצירת תוכנית פרוייקט, לכן הירשם לניסיון חינם למשך 30 יום ופעל לפי ההוראות ליצירת תוכנית פרוייקט יסודית המכסה את כל הפרטים. אם אינך מצליח להגיע לתוכן, אתה דופק על המקשים כדי להקליד אותו.

אם יש לך פחות מ -30 פרויקטים במכסה שלך, הודעה תראה את מספר הפרויקטים להישאר במכסה בדף הפרויקט החדש. לאחר שהגעת למגבלת הפרויקט שלך, תוכל לבקש את ההעלאה על ידי יצירת פרויקטים נוספים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן