פרויקטים

פרויקטים

בנייה מודולרית מציעה לתעשייה צעד שמאפשר לעבור בהיבטים רבים של בנייה מאתרי בנייה מסורתיים לאתרי מפעלים ואתרי ייצור – ייצור מסוגנן. פרויקטים בתחום ה- IT כיום כה גדולים ונוגעים בהיבטים רבים כל כך של ארגונים שהם מהווים סיכון חדש וייחודי. בניגוד למפתחי פרויקטים פרטיים, גופים ציבוריים יכולים להשיג חסכון בעלויות ויתרונות פרודוקטיביות על ידי נקיטת גישה מודולרית לפרויקטים גדולים במימון ציבורי, שיש להם פוטנציאל להשפיע באופן משמעותי על העלות האפקטיבית של הפרויקטים שלהם.

הירשם לניסיון חינם למשך 30 יום ופעל לפי השלבים ליצירת תוכנית פרויקט יסודית המכסה את כל הפרטים

אוסף יעדים ויעדים באמנת פרויקט המשמשת לאורך מחזור חיי הפרויקט. תרשימי Gantt שולטים במשימות שהוקצו ואף עוקבים אחר ההתקדמות ותוכלו לראות את ההתקדמות שלכם תוך כדי התרחשות באמצעות לוח מחוונים בזמן אמת המחשב נתונים ומציג נתונים על שישה מדדי פרויקט. ברגע שמופיע חלון הפרויקט החדש, הזן את שם הפרויקט שלך ובמידת הצורך בחר בחשבון החיוב שלך. למרות שממשקי API רבים מקבלים את מזהה הפרויקט, אנו ממליצים להשתמש במספר הפרויקט לביצוע שיחות.

גרמו לבעלי העניין שלכם

נותני החסות לפרויקט וצוותכם לאשר את תוכנית הפרויקט כך שלא יהיו הפתעות אחר כך. שוחח עם מנהל הפרויקט שלך כדי שיהיה לו מושג כמה זמן מספיק. אם כבר יש לך תהליכי ניהול סיכונים מובנים, אל תבזבז זמן עם כתיבת הכל חזרה לתוכנית הפרויקט שלך.

כל הגורמים הפנימיים והחיצוניים משפיעים על זמן הפרויקט, עלותו והיקפו, לכן עליכם להיזהר בתכנון הפרויקט שלכם. זה עשוי להשתנות עם הזמן עקב שינויים בסביבה העסקית, אירועים חיצוניים וגורמים אחרים.

שים לב שפרויקטים של תוכנת קוד פתוח עשויים, למשל, להיעדר חברות קבוצה מוגבלת ומגבלות זמן – זמן זמן מוגבל. מנהלים בתחום זה עשויים ליפול קורבן לתכנון הפרויקטים, מכיוון שהם צריכים לעבוד על פרויקטים זמניים רבים.

אם יש לך כלי לניהול פרויקטים שמארגן תוכניות פרוייקט ישנות ומנגיש את הנתונים לכל מי שצריך

קל לראות כמה זמן פרויקטים אחרים אורכים. אתה יכול גם להגדיר כינויי פרויקטים עבור פרויקטים של Firebase כך שלא תצטרך לזכור את מזהה הפרויקט.

אם אינך מציין מזהה פרויקט בעת יצירת פרויקט

לא ניתן ליצור אותו שוב. אם אתה מוחק את הפרויקט, אתה מוחק אותו ולעולם לא תוכל להשתמש בו שוב מפרויקט אחר. אינך יכול לעשות שימוש חוזר במזהה פרויקט השונה מזה שהשתמשת בו לפני מחיקתו. גם אם למשתמש יש את שני מזהי הפרויקט עבור הפרויקט שלו, לא כולם יוכלו להשתמש באותו מזהה פרוייקט.

אם אתה ניגש לפרויקט עם מזהה פרוייקט אחר

אינך יכול לבקר בכלים אחרים הניגשים לפרויקט. החל מ- GitLab 10.3, כתובות אתרים קיימות של Git מופנות לכתובות אתר מרוחקות חדשות וכתובות אתרים קיימות (למשל git: / / localhost: 8080 / Git / remote _ URLs / gitLab / 10.1) מופנות לכתובות האתר החדשות.

פקודה זו מציינת את מזהה הפרויקט, השם ומספר הפרויקט למי שיש הרשאות בעל / עורך / צופה. הפקודה לעיל מכילה גם את המילה "test" ומספקת רשימה של כל הפרויקטים שעבורם יש לך הרשאה מהבעלים / העורך / הצופה.

שים לב שמספר הפרויקט ומזהה הפרויקט זהים לאלה המשותפים עם שאר העולם ב- Firebase וב- Google Cloud, כגון Google Drive, Dropbox, Google Docs וכן הלאה.

תוכלו לרשום את כל הפרויקטים אליהם יש לכם גישה באמצעות שיטת רשימת הפרויקטים של Cloud Console, כמו גם את שם הפרויקט ומזהה הפרויקט.

מימין לשם הפרויקט

תראה שלוש נקודות שפותחות תפריט נפתח לפעולות פרויקט, מה שמקל על הניווט בפרויקט שלך. הדרך הטובה ביותר להעריך כמה זמן לוקח לתכנן את שלב התכנון היא לבחון פרויקטים דומים שנעשו בעבר ולראות כמה זמן לקח לתכנן אותם. הוסף תאריך התחלה וסיום עבור כל משימה בגאנט ומלא אותה בלוחות זמנים של הפרויקט, כך שתוכל לראות את הפרויקט כולו במקום אחד.

בנייה

היא אחד המגזרים הגדולים בעולם ושינויים עמוקים במגזר זה יכולים להשפיע משמעותית על התפוקה הכלכלית העולמית. פרויקטים מודולריים אחרונים כבר הראו שהם מאיצים את משך הפרויקט ב -20 עד 50 אחוזים. אחד מכל שישה פרויקטים שנבדקו היה ברבור שחור: העלויות עלו על ההערכות המקוריות ב- 18% בלבד, גם לאחר שהמיזוגים הכפילו את היקף הפרויקט. לוחות הזמנים לסיום הפרויקטים צנחו ב -7% בלבד, אך העלויות גדלו פי 4.

טכנולוגיה זו

הלוקחת בחשבון את הניסיון שנצבר מפרויקטים דומים בארגונים אחרים, נמצאת כיום בשימוש נרחב בחברות, רשויות ציבוריות וחברות ייעוץ והיא הבסיס למגוון רחב של מודלים עסקיים חדשים, כגון השימוש של בנייה מודולרית ובנייה מודולרית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן