פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים

בעוד יום המשקיע השבוע התמקד ברכישה האחרונה של דיסני את לוקאספילם ובהוצאת התיאטרון הקרוב של מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר, בכירי לוקאספילמס ומדי דיסני אישרו כי כמה פרויקטים של "מלחמת הכוכבים" יעמדו על הפרק בזמן הקרוב. דיסני הודיעה כי כ -10 סדרות מלחמת הכוכבים יגיעו לדיסני, וגם נתנו תובנה לכמה מהפרויקטים החדשים שנמצאים בפיתוח בשנים הקרובות. בנאומה המרכזי בכנס המשקיעים השנתי של החברה בניו יורק ביום חמישי, הודיעה נשיאת לוקאספילם, קתלין קנדי: "נרחיב את גלקסיית מלחמת הכוכבים כמו שלא הייתה מעולם. היא שיתפה מספר סרטי מלחמת הכוכבים וסדרות הטלוויזיה החדשות שיוקרנו בבכורה. בשנים הקרובות, כמו גם כמה דמויות ומיקומים חדשים.

סיפור אחסוקה טאנו

שנכתב על ידי דייב פילוני, ממשיך כשהיא מעלה את הופעת הבכורה המיוחלת שלה – לייב אקשן – בסדרה מוגבלת בכיכובה של רוסאריו. דוסון והמנהל שהפיקו אותו וג'ון פברו. הסרט יציג את המקור המונפש כמו גם רבי המכר של ג'יי ג'יי אברמס וג'ורג 'לוקאס. אנו מרחיבים את קטלוג לוקאספילם שלנו עם סדרת סיפורים המציגים גיבורים חדשים וחוקרים עולמות חדשים המשתלבים בצורה מושלמת עם סיפור הסיפורים שלנו, רחוק מאוד רחוק מהגלקסיה.

פיקסאר פופקורן יצטרף לדיסני בינואר 2021 והיא סדרה של מיני מכנסיים קצרים עם ביטים חדשים שנוצרו על ידי האנימטורים המוכשרים של פיקסאר

סדרת ה- fi הקצר lms, שתצא בחודש הבא כסדרת סרטים קצרים המתמקדת בדמויות הפיקסאר הפופולריות, היא הראשונה בסדרה חדשה של סרטי פופ-אפ של אולפני האנימציה של פיקסאר.

"מלחמת הכוכבים

החזון" יציג את מלחמת הכוכבים בדרך לכיבוש הגלקסיה ויהיה סרט אנימציה קצר שחוגג את מלחמת הכוכבים מבעד לעדשתם של כמה מיוצרי האנימה הטובים בעולם. החזון של "מלחמת הכוכבים", המוצג כסדרת סרטי פופ-אפ עם חלקים חדשים מהדמויות האייקוניות והפופולריות ביותר ביקום, יהיה סרט אנימציה קצר שחוגג את מלחמת הכוכבים דרך עדשה המורכבת מכמה עדשות. כמובן, זה לא הראשון מסוגו של אולפני האנימציה של פיקסאר.

שנקבע בציר הזמן של מנדלוריאן

"ריינג'רס של הרפובליקה החדשה" הוא סיפור עתידי שיחפוף לאירוע ויגיע לשיאו של היסטוריה. יוצרי "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" ו"האנשים הלבנים היקרים "שזכו לשבחי הביקורת נמצאים בשלבים הראשונים של פיתוח הפרויקט. הוא נקבע על לוחות הזמנים של המנדלוריאנים וישתלב בסיפורים עתידיים ויגיע לשיאו באירוע סיפורי שיא, על פי הודעה לעיתונות.

הפרויקט

שיאפשר למכון להחליף את סדרת הסרטים "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" ו"אנשים לבנים יקרים ", יימשך כשנתיים. החלק השני של "ריינג'רס של הרפובליקה החדשה", המשך לטרילוגיית "הרפובליקה החדשה" המקורית, אמור להסתיים גם בקיץ הקרוב.

בפרויקטים חדשים

עליך לבצע תחילה את ההוראות באשף פרויקטים חדשים שבצד ימין של דף זה. באשף, הזן את שם הפרויקט החדש, ואז את השדה "שם" ואז את שמך. כאשר אתה יוצר פרויקט חדש במחשב הרשת המקומי שלך, אתה יכול להשתמש בשם זה כדי ליצור קבצים חדשים במסד הנתונים הגיאוגרפי שלך ובתיבת הכלים שלך. ניתן להגדיר פרויקטים חדשים להשתמש בהם באמצעות ארגזי הכלים הסטנדרטיים "רגילים" או "גיאוגרפיים" כאשר הם נוצרים. לדוגמא, אם אתה יוצר "פרויקט חדש" במחשב מקומי עם קובץ ברירת מחדל, זה ישמש לכל הפרויקטים שנוצרו כברירת מחדל בארגזי הכלים הללו.

תבנית הפרויקט מורדת מהפורטל הפעיל

נגישה מתיקיית הרשת המקומית שלך ומשמשת ליצירת פרויקטים חדשים. צור פרויקט חדש במסד הנתונים הגיאוגרפי שלך או במסד הנתונים הגיאוגרפי עם תבניות הפרויקט שצוינו והשתמש בהן ליצירת פרויקט "חדש".

אם כבר יצרת פרויקט

אתה יכול להשתמש בפרויקט זה כבסיס לפרויקט חדש או לשנות את שם הקובץ ולהוסיף קוד חדש או קיים או משאבים אחרים במידת הצורך. אם לעיתים נדירות אתה יוצר פרויקטים חדשים, צור אותם על ידי שמירת עותק של הפרויקט הקיים בשם החדש. יצירת פרויקט "חדש" מהתבנית נותנת לך את סוג הפרויקט החיוני.

אם ברצונך ליצור סוג אחר של פרויקט, בחר את סוג הפרויקט הרצוי מקבצי הקוד הקיימים. בחר בתפריט הנפתח "מסגרות" כדי לציין את הגרסה של מסגרת NET ובחר "סוג פרוייקט".

באפשרותך להוסיף משימות חדשות בשיטת חיוב המבוססת על שעות עבודה ותקבל הודעה אם העלות הכוללת של הפרויקט עולה על עלות הפרויקט המתוקצבת שלך

בעת יצירת פתרון ריק, ניתן להוסיף פרויקט חדש או קיים על ידי בחירה באפשרות "הוסף פריט חדש" והוספה לפרויקט הקיים. אם עליך להוסיף או לערוך מספר פרויקטים, באפשרותך לייבא את הפרויקט לטבלה באמצעות תוסף הייבוא של Replicon (RIA).

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן