פרוייקטים חדשים

פרוייקטים חדשים

במהלך יום המשקיעים השבוע שהתמקד בתוצאות הכספיות של החברה במחצית השנה הראשונה ובעתיד עסק הבידור שלה, אישרו בכירים מלוקאספילם ודיסני כי כמה פרויקטים של מלחמת הכוכבים יעמדו על הפרק בזמן הקרוב. דיסני הודיעה כי כעשר סדרות "מלחמת הכוכבים" יגיעו לדיסני, וכן נתנה תובנה למספר פרויקטים חדשים אחרים בפיתוח באולפן, כמו גם לכמה סרטים חדשים. בנאומה המרכזי ביום המשקיעים השנה באתר הנופש וולט דיסני העולמי באורלנדו, פלורידה, הודיעה נשיאת לוקאס פילם, קתלין קנדי, כי גלקסיית מלחמת הכוכבים תתרחב כמו פעם. לדבריה, לפחות עשרה סרטים וסדרות טלוויזיה חדשים יוקרנו בבכורה במהלך השנים הקרובות.

בעוד שאסוקה טאנו עושה את הופעת הבכורה המיוחלת שלה בסדרה מוגבלת זו בכיכובם של רוסריו דוסון והמנהל

בהפקת דייב פילוני וג'ון פברו – הסיפור שלה ממשיך עם הסדרה "מלחמת הכוכבים" המקורית הנמכרת ביותר שלה. הסרט יכלול גם מקוריות מונפשות מקוריות, וקטלוג לוקאספילם יורחב ויכלול סיפורים המציגים גיבורים חדשים וחוקרים עולמות חדשים המשתלבים בצורה מושלמת עם סיפור הסיפורים שלנו.

"Pixar Popcorn" ישוחרר לדיסני בינואר 2021 והיא סדרת סרטים מיני-קצרים עם סיפורי נשיכות חדשים שפותחו על ידי האנימטורים המוכשרים של פיקסאר

עם סרטים קצרים המתמקדים בדמויות פיקסאר האהובות ומתחילים בחודש הבא, הוא הראשון מסוגו בעולם הסרטים החיים.

עם חזון לקחת את הגלקסיה בסערה בעזרת יוצרי האנימה הטובים בעולם

"מלחמת הכוכבים: החזון" יהיה סרט אנימציה קצר שיחגוג את מלחמת הכוכבים דרך העדשה של כמה מיוצרי האנימה הטובים ביותר . בסדרה חדשה של סרטים קצרים הוא יציג רעיון לגלקסיה שנתפסה על ידי מיטב אמני האנימה מכל העולם. "דרך העדשה של כמה מיוצרי האנימציה הטובים ביותר שלהם.

מוגדר בציר הזמן של מנדלוריאן," ריינג'ר הרפובליקה החדשה "הוא סיפור עתידי שיחפוף לאירוע ויגיע לשיאו של היסטוריה

לחצות סיפורים עתידיים על ציר הזמן של "מנדלוריאן", שהגיע לשיאו בקרב אפי על עתיד מלחמת הכוכבים ועתיד העולם. "האנשים הלבנים היקרים" ו"המלחמה הכוכבית: תחיית הכוח "שזכו לשבחי הביקורת הם שניהם השלבים המוקדמים של פיתוח פרויקט זה.

הפרויקט

שיאפשר למכון להחליף את סרטיו הנוכחיים "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" ו"התחדשות הכוח ", יימשך כשנתיים. המתוכנן לקיץ הוא השלמת פיתוח גרסה חדשה של המכון למדע וטכנולוגיה של מלחמת הכוכבים והקמת הרחבה לרפובליקה החדשה.

לפרויקטים חדשים

עקוב אחר ההוראות במלחמת הכוכבים. דף המכון למדע וטכנולוגיה פרויקטים חדשים. פרויקט חדש ects ישתמש בקובץ חדש במסד הנתונים הגיאוגרפי שלך ובתיבת הכלים כבסיסי ברירת המחדל של geODAT או מארזי הכלים הסטנדרטיים. כאשר אתה יוצר פרויקטים חדשים ברשת המקומית שלך או במחשב אחר, אתה יכול גם ליצור קבצים חדשים ב- geDATabase או בארגז הכלים. באשף, הזן את שם הפרויקט החדש בשדה שם וכאשר אתה יוצר אותו השתמש בשם זה כדי ליצור את ערכי ברירת המחדל בשתי ארגזי הכלים עבור הפרויקט.

הורד את תבנית הפרויקט מהפורטל הפעיל

גש אליו מתיקיית הרשת המקומית שלך וצור ממנו את הפרויקט החדש. צור קובץ חדש ב- geDATabase או בארגז הכלים עם ערכי ברירת המחדל בשני בסיסי geODAT או בארגזי הכלים הסטנדרטיים כמפורט בתבניות הפרויקט שלך. הורד את תבנית הפרויקט והשתמש בה כפי שהיית עושה בעת יצירת פרויקטים חדשים במכון מלחמת הכוכבים למדע וטכנולוגיה.

אם כבר יצרת פרויקט

אתה יכול להשתמש בפרויקט זה כבסיס לפרויקט חדש או לשנות את שם הקובץ ולהוסיף קוד חדש או קיים או משאבים אחרים במידת הצורך. אם לעיתים נדירות אתה יוצר פרויקטים חדשים ושומר עותק של פרויקט קיים עם השם החדש, צור קובץ נפרד ב- geDATabase או בארגז הכלים בשם זה ובאותו שם. אם אתה יוצר פרויקט חדש יותר מהתבנית, תקבל את סוג הפרויקט החיוני.

אם ברצונך ליצור סוג אחר של פרויקט, בחר את סוג הפרויקט הרצוי מקבצי הקוד הקיימים. בחר בתפריט הנפתח Framework כדי לציין את הגירסה של NET Framework ובחר "Framework" מהתפריט הנפתח Framework.

תקבלו הודעה אם העלות הכוללת של הפרויקט עולה על עלות הפרויקט המתוקצבת

אם עליך להוסיף או לערוך מספר פרויקטים, תוכל להשתמש בתוסף הייבוא Replikon (RIA) כדי לייבא את הפרויקטים לטבלה. לאחר יצירת פתרון ריק, הוסף פרויקט חדש או קיים על ידי בחירה באפשרות "הוסף פריט חדש" והוספה לפרויקט הקיים. תוכל להוסיף בקלות משימות חדשות באמצעות שיטת חיוב המבוססת על שעות המשימות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן