פורץ רכבים מקצועי ומוסמך

פורץ רכבים מקצועי ומוסמך

באקרספילד, קליפורניה (KGET) – משטרת בייקרספילד מבקשת מהקהילות עזרה בזיהוי חשוד המבוקש בגין פריצה וגניבת מכוניות. מחלקת רכבים של טקסס (TxDMCV) גניבה אוטומטית ומניעת פריצות אתה יכול למצוא כל מיני מידע על פריצות לרכב באתר זה. חטיבת גניבת רכב עיר יוסטון החטיבה לגניבת רכב אחראית על חקירת פריצות לכלי רכב בעיר יוסטון.

רוב הפריצות הן עבירות מדי פעם שנגרמות על ידי דלת לא נעולה או מפתח שהושאר ברכב

בעזרת הטיפים הפשוטים למניעת פריצה, תוכלו למזער את הסיכוי ליפול קורבן לפריצת רכב יקרה. טיפים להגנה על הרכב שלך – להלן מספר צעדים שיש לנקוט לפני שרכבך נגנב או נפרץ, וכן כמה טיפים שכדאי לך לעקוב אחר כדי להימנע מקניית סחורה גנובה.
למידע מורחב בתחום של פורץ רכבים מקצועי ומוסמך מומלץ לבקר באתר orlock.co.il

על ידי דיווח על פעילות חשודה לרשויות הרלוונטיות תוכל למנוע קורבנות אחרים של פריצה. לנעול ולבדוק תמיד נקודות כניסה, דלתות וחלונות לפני היציאה מהבניין וודא שרכב העבודה שלך נעול בפניך באמצעות מפתח לפני שאתה עוזב.

נעל והסר את כל המפתחות וחפצי הערך מרכבך. פריצות וגניבות הן נושאים אזוריים שאינם מוגבלים לקהילה אחת בלבד. ניתן לצמצם אותם על ידי ביטול ההזדמנות.

אחת השאלות הנפוצות ביותר במקרה של אובדן מפתח

ככל שיש יותר אנשים שיש להם מפתחות, העסק שלך יותר פגיע לסיכון. אולי כדאי שתשקול להתקין מערכת בקרת כניסה עם מחזיקי מפתחות מותאמים אישית כדי לקבוע לאילו חלקים בבניין מותרת גישה מסוימת לעובדים מסוימים.

אם אתה מחפש ביטוח רכב טוב, בקש הנחה. חברת הביטוח שלך אולי לא יודעת שהתקנת מכשיר נגד גניבה במכונית שלך או שלנהג הסטודנט שלך יש נקודות מצוינות.

אם לא הייתה לך תאונה, לא ביטוח רכב או עבירות תנועה, תוכל לקבל הנחה. צירוף ביטוח הרכב שלך לביטוח תכולת בית יכול להיות אחת ההנחות הגדולות ביותר שאתה יכול לקבל, בין 5 $ ל -25 $. להלן תמצא הנחות לפי אחוזים מסוימים.

אם ביטוח הרכב שלך מציע הנחה, עליך לספק הוכחת רכישה. חלק מפוליסות ביטוח הרכב מחייבות אותך להיות ללא תאונות לתקופה מסוימת. הנחות על מוצרי גניבה עשויות לחול על כיסוי מקיף, אך כיסוי זה משולם על ידי גניבת רכב.

אם אתה בעל עסק קטן

אתה בטח יודע שפריצות וגניבות על ידי העובדים שלך יכולים לגבות מחיר כבד בשורה התחתונה. פריצות לרכב יקרות מכיוון שתיקון או החלפת חפצים הוא יקר. פריצות וגניבות מהוות 20% מכלל התביעות לעסקים קטנים, על פי הרטפורד, וכל אירוע עולה לעסקים בממוצע 8,000 דולר.

הדרך הטובה ביותר להגן על העסק שלך מפני גניבה

ונדליזם ופריצה היא התקנת מערכת אזעקה. המנעולנים המקצועיים שלנו מוסמכים ומוסמכים ביותר להציע לכם שירותים מדהימים בתחום מיגון הפריצה. אזעקות מומחה לרכב ומכשירי בטיחות לרכב מגיעים מ Tint World (r) והשאר.

אם אדם לכוד ברכב, אנו מתקשרים ליוסי פורצים לרכב בתל אביב. יוסי הוא פורץ רכבים מקצועי מוסמך שיכול לפרוץ לכל סוג של רכב. אם אתה צריך גנבי רכב מסביב לשעון, אתה יכול להתקשר אלינו ואנו נפתור את הבעיה.

כניסה לא מורשית לרכב מתוך כוונה לבצע עבירה פלילית לאחר נעילת הרכב מהווה פריצה לרכב מנועי

למעט פסקה (5), כל אדם שנכנס לבית, חדר, דירה, בית להשכרה, חנות, מחסן, טחנה, אסם, אורווה, בניין או בניין אחר, אוהל, ספינה, רכב, נגרר לרכב, קרוואן למחצה , בית, קרוואן, מטוס, רחפן, סירה או עגלת רכבת מתוך כוונה לתקוף, לתקוף או להשיג כסף או רכוש בתואנות שווא יבצעו פריצה. פריצה מתבצעת כאשר הרכב בתנועה בשאר המדינה ולא ניתן לבסס אותו בוודאות מספקת במחוז בו בוצעה הפריצה או אם העבריין נעצר ונשפט במחוז בו נסע הרכב. זמן הפריצה.

במקרה בו אבד מפתח לרכב ברכב, על הפורץ להכין מפתח חדש בהתאם לצורתו והתאמת הרכב המתאימה.

מערכת כמו OnStar או בלוק הצתה מרחוק תמנע מגנב הרכב להפעיל מחדש את הרכב שלך. מכונית רו"ח חייבת לעבור בדיקה מרובת נקודות כדי לחפש מערכות ורכיבים הזקוקים לתיקון.

שני פורד נמלטו על ידי הובלת פורד פורקרה לשדרת וושינגטון שדרת 5910 ב -4 ביולי

במהלך החקירה נודע לחוקרים כי מכונית נוספת נגנבה מיונדאי ראסין וכי הגנב גרם נזק משמעותי לבניין. במהלך הפריצה. Racine-Hyundai Sturtevant היא סוכנות הרכב הרביעית שגנבה מכוניות וגרמה נזק משמעותי למבנה.

גניבת הרכב החמורה משכה את תשומת ליבם של מאות אלפי אנשים ברשתות החברתיות. סרטון שפורסם בטוויטר קיבל יותר מ -736,000 צפיות בבדיקה האחרונה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן