פארק הייטק

פארק הייטק

חברת Chattogram City (CCC) השקיעה 1.5 מיליון דולר בפארק היי-טק חדש בלב העיר. כחלק מהעסקה, השלב הראשון בפרויקט של מיליוני דולרים יהיה בעיצומו וחלק מפארק ההיי-טק החדש הזה.

הפארק מורכב מהאזורים הבאים

שטח של 1.5 דונם פינת רחוב מיין ראשי ושדרת צפון. חלק גדול מהם מצויד במגוון מכשירי היי-טק, כמו מדפסת תלת מימד, חותך לייזר ומצלמה דיגיטלית. במרכז פארק טכנולוגי חדש זה נמצא שטח פתוח גדול המציע מגוון רחב של פעילויות לילדים ומבוגרים בכל הגילאים והמבוגרים.

ישנן אפשרויות תעסוקה רבות לעובדי החברות הממוקמות בפארק ולתושבים. החברות המצליחות המיוצגות בפארק היי טכנולוגיות בבלארוס כוללות מספר ארגונים קטנים ובינוניים, כגון יצרן מחשבים, חברת תוכנה וחברת טלפונים ניידים.

המושפעים אומרים שרוב האדמות המפותחות אינן פורקות בגלל היעדר יזמים בתחום הטכנולוגיה

על רקע זה, כמה יזמים גילו עניין בהשקעה בפארקים טכנולוגיים, אך לא זמן רב. עם זאת, הם מסרבים להניח לכמות אדירה של אדמות להתפרק בגלל מחסור ביזמים.

הנהלת פארק ההיי-טק פיתחה סה"כ שטח של 1.45 מ"ר, מתוכם מושכרים 1.17 מ"ר. מתוכם מושכר מטר רבוע אחד לאק, מה שאומר ש -59% מכלל השטח פנוי.

ישנם כיום 10 פרויקטים בפארק היי טק דה נאנג

שבעה מהם פרויקטים של משקיעים מקומיים ושלושה הם יפנים לחלוטין. בשותפות עם תאגיד Nidec היפני, סייגון היי טק פארק אמור להסתיים בסוף 2007. מאז 2009 אירח פארק הטכנולוגיה, הממוקם בדרום העיר הו צ'י מין סיטי בפאתי הבירה. יותר מ -1,000 חברות עם מחזור שנתי של 1.5 מיליארד דולר. כיום, זהו פארק הטכנולוגיה השני בגודלו בווייטנאם לאחר פארק הטכנולוגיה הגבוה DaNang בהאנוי, עם מחזור שנתי של 62.4 מיליון דולר.

כדי לעזור למשקיעים עסקיים קיימים ופוטנציאליים לשפר את התנאים לפיתוח שרשרת האספקה, הפארק עובד עם דיירים לבניית מאגר של ספקים מקומיים ולספק מידע לדיירים. במקביל, SHTP שוב שותפה עם מוצרי אינטל וייטנאם להזמנת הספק הגדול ביותר בעולם של מוצרי ושירותי היי-טק לפתיחת סניף או להקים מתקן בפארק.

במקביל

SHTP עובדת עם תאגיד Sumitomo להשלמת פרויקט פיתוח תחנת הכוח של הפארק עצמו. עד היום התוצר של פארק ההיי-טק חרג מ -1.5 מיליארד יואן, או כ -10% מהתפוקה הכלכלית של סין. על פי הנהלת הפארק, יותר מ -2.2 מיליון תוכנות שהופקו בפארק יוצאו עד 2018. כדי ליצור סביבת השקעה טובה יותר, פארק התעשייה צ'ינגדאו היי טק השקיע במספר פרויקטים, כולל הקמת קו רכבת מהיר. ופיתוח פארק תעשייה. —- מכיוון שלטכנולוגיה תפקיד חשוב יותר ויותר בחיים המודרניים, מדינות רבות פונות לפארק ההיי-טק כדי לקדם מדע וטכנולוגיה ולמשוך השקעות מבית ומחוץ. מבחינה טכנולוגית, SHTP פיתחה מתקני מחקר ופיתוח, כולל קו רכבת מהיר, תחנת כוח ופארק תעשייה. בנוסף נפתחו מרפאות, מעונות יום ודיור למגורים, מה שהופך את פארק התעשייה צ'ינגדאו היי טק לפארק תעשיה. אחד המרכזים הרפואיים הגדולים במדינה. הרחבת רשת בתי החולים הקיימת, בתי חולים ומכוני מחקר רפואיים תפתח מעל 1,000 מתקנים רפואיים וכן מספר פקולטות, מרפאות ובתי חולים רפואיים.

אם החלטתם להשקיע בפארק התעשייה צ'ינגדאו היי-טק, הגעתם למקום הנכון. יש להם גישה לעולם – מתקנים ברמה עולמית, רכבת מהירה, תחנת כוח, מתקנים רפואיים ובתים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן