נמר הכסף

נמר הכסף

גרינדה מציגה ארבעה בני נוער מכוכב הלכת ורמוניה, ממלכת צבי כוכבים כחולים, במלחמה עם אורו ובורוס. רייטיטו, אחד מארבעת השומרים, משמשת כמלכת ארבעת השומרים, ורה עובדת ביניהן, מכיוון שזו התקווה היחידה למנוע מבוליריום ליפול לידי האורוס.

כוכב הלכת ורמוניה היה בשיווי משקל קבוע בין הכוכב הכחול לאימפריית הצבים הנשלטת על ידי המלכה פראסינלה. אורו התקומם נגד האם הגדולה פראסינסלה והכוח שלה בבוליביה ונגד אלה שהחזיקו בה ושלטו על שפל הדברים.

איש מהם לא חשד כי הם גלגול נשמות של ארבעת משרדי ורונה עד שאחד מקברניטי הגנרל אורוס חטף את מל

ורמוניה היא סדרת ספרים על ארבע הדמויות הראשיות במהלך מלחמת העולם. מלכתה שולחת אותה לכדור הארץ כדי להיוולד מחדש, וכאשר אנו פוגשים אותה בשנות העשרה שלה, הם קוראים לנשק והולכים להציל את הממלכה. נעמי משכנעת את דאג וג'ים ללכת לגדר שבה הם מטפסים למעלה, אבל מל מוחה. הם פוגשים את גרינדה, שדאג מזהה אותה כנמר הכסוף שצייר עליו.

החברים לומדים שהדייגר הלבן הדוג האדיר מתחנן בפניו לשחרר את אחד מארבעת המשרדים על ורמוניה

כדי שיוכל לבחור לוחם להביס את הגנרל אורו ולהשיב את השלום על שלושת כוכבי הלכת. סטורין עוזר לחברים לנסוע לממלכת הצבים בחיפוש אחר מל. בעזרת הסחיטה הקסומה של סטורין, חבריה וחבריה ללהקה דאג, נעמי וג'ים מובילים אותה אל העולם, רק כדי לגלות שמל אינה זקוקה לעזרתם.

עולמות אלה, כולל הכוכב הכחול השברירי המקיף את המלכה פראסינלה, עוקבים אחר נתיב לגלקסיה הרטיקלית שבה ממוקמת ממלכת הצבים. ארבע הווראס, רוחה שנולדה מחדש על ידי ארבעה לוחמות על כוכב רחוק, יתנו לה יום אחד למלוך בהרמוניה שוב.

לעתים קרובות הגעתי לשטח הירקות שמאחורי ביתי

רק כמה צעדים מבריכת המזרקה. .בריכות הן צורה עתיקה של אגירת מים המשמשת באזור הכפרי שסביב העיר רונגטנג. הן נחפרות לעומק עמודי במבוק, וכאשר המים משתנים מצבע ירוק כהה, הם הופכים לאזור נוסף של בריכות מזרקות רבות. …

לבוש בז'קט מרופד גדול וכובע כותנה, הלכתי בעקבות הדוד החמישי למזרקה שארצה לחקור. הדוד החמישי מתחת לעץ לא היה מושג שהוא ויאנג ייפגשו במים, או שגורלה של יאנג הוא שהיא תיפול לבאר.

התוצאות היו חדשות טובות עבור סילבר טייגר מכיוון שחשבנו שמצאנו משהו מועיל, ונראה שיש לצוות בדיוק את זה. אנחנו מאוד נרגשים לראות מה צופן העתיד כשהתוצאות חוזרות והחור הבא נקדח דרך ה תוכנית e.

סדרת סירות הפיברגלס החדשה מורכבת מארבע סירות, נהג חרטום, סיירת לשלושה ימים והטייגר DCZ הקטנה יותר, שזכתה להצלחה גדולה. ההופעות היו יוצאות דופן וסירה אחת זכתה בפרס של נמר.

סדרת Silver Z מורכבת מארבע סירות-ה- Silver Tiger BR בשישה מטרים, ה- Tiger DC, ה- Raptor DC שמונה המטרים והחידוש של Viper DC משנת 2020. העיצוב של ה- Tiger BRZ עוקב אחר הצגת ה- Z דֶגֶם. ה- BRZ הוא הגדול מבין שני הדגמים בסדרת Silver Z עם פריסת חץ וקשת.

אם אתה מחפש מערכת יוצאת דופן שהיא נדירה אך אינך רוצה לשלם 140 $ עבור עותק של אסטרטגיית ההימור של סילבר טייגר

עיין באסטרטגיית הבונוס של דרקון Baccarat. אחת ממערכות הבקארת המסתוריות יותר היא אסטרטגיית הבקרטים של נמר הכסף. אם אסטרטגיה זו מעוררת את ההתעניינות שלך, קרא את המדריך הזה לפני שתשיג עותק, כיוון שהוא יחזיר לך $ 140.

נראה שאף אחד לא הצליח להדוף את מערכות מרטינגייל

פארולי ופיבונאצ'י מהמקום שלהם או אפילו להצטרף אליהן עד שמערכת סילבר טייגר נחשפה. מעטים קנאי הבקרת המוכרים מבינים עד כמה זה מעורב, ולכן זהו אחד הסודות השמורים ביותר של הבקרט. שלא כמו רוב אסטרטגיות הבקאראט אחרות כגון Martingales reverse, Martingsale-Dalembert ו- Fibonacci, ל- Silver Tigers Baccarat Strategy יש מערכת כללים שאומרת לך מתי להפסיק להמר על סדרה ולהתחיל חדשה.

נמר הכסף הוא מתכת מחברת Oceanus Resources, חברה קנדית המתמקדת בחקר זהב וכסף בסונורה שבמקסיקו. קסם הנמר מכסף סטרלינג מייצג את אחת הנסיכות האהובות עליכם מלטפות נמרים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן