נכסים מסחריים למכירה

נכסים מסחריים למכירה

מומחה נדל"ן מקומי ממינסוטה משתף את מחשבותיו על נכסים מסחריים למכירה בערים התאומות, מינסוטה וברחבי הארץ.

האם אתה מבקש ייעוץ מאחד ממומחי הנדל"ן שלנו בעת רכישת הנכס המסחרי הבא שלך

או האם אתה מנהל משא ומתן למכירה של בניין קיים באופן מקצועי? בדוק את הערכת השווי המסחרית החינמית שלנו בה תוכל למצוא את שווי הנכס המסחרי MN. בין אם אתם מעוניינים להשכיר או למכור נכס מסחרי, ברצוננו לעזור לכם למצוא את הנכסים המסחריים הטובים ביותר במינסוטה, מינסוטה וברחבי הארץ. אם אתם מחפשים בית חדש, משרד, קמעונאות או אפילו בניין משרדים קטן, נשמח לעזור לכם למצוא את הבית המתאים לכם ולעסק שלכם במ.נ.

למידע נוסף על חוזי שכירות מסחריים

קרא את המדריך שלנו למשא ומתן על חוזי השכירות המסחריים הטובים ביותר במינסוטה, מינסוטה וברחבי הארץ מאת פרד הנפין. לקבלת מידע נוסף אודות חוזי שכירות מסחריים, עיין במדריך למשא ומתן לשכירות מסחרית במינסוטה הניתן על ידי מתווכים פרילנסרים פרד הופנהיימר וג'ון שמיט.

Inc. (Kris Lindahl Real Estate) אינה מיוצגת בשירות הרישוי המרובה (MLS) ואתר זה נמצא בבעלות פרד הופנהיימר וג'ון שמיט, בע"מ אתר זה אינו קשור למשא ומתן על חוזה שכירות מסחרי של פרדס הנפין במינסוטה. להנחות.

לחברה מודל חברות המחייב את מי שנרשם לחפש רישומי נדל"ן מסחרי למכירה או להשכרה. אם תרשום נכס משלך, תאסוף לידים או תשתמש באחד מכלי השיווק הכלולים באתר, תזדקק לחברות בגישה מלאה החל מ- $ 50 לחודש.

עם גולייתים יקרים כמו Costar ו- LoopNet

זו אלטרנטיבה טובה להבין אילו אפשרויות תמחור ופרסום שונות אולי תרצו לשקול. ישנן גרסאות שונות של שכירות נטו משולשת, אך הרעיון הכללי הוא שהבעלים משלם עבור כל עלויות הנכס, כפי שהיה המקרה בנכס למגורים. רשת משולשת אינה מיוצרת בדרך כלל עבור עסקים קטנים, ואינך יכול לקבל שכירות נטו עבור נכס למגורים. בחלק מקניוני החשפנות היו מגוון שכירות נטו וחלק מהשכירות היו אופטימליות, כמו בניין רב-קומתי או בניין חד-קומתי.

זכור לקחת בחשבון את עלות ניהול הנכס בעת הערכת מחיר נכס השקעה מסחרי. הבן כי סוג הנכס המסחרי בו אתה משקיע חשוב לקבל החלטת השקעה המתאימה לך.

OfficeSpace.com מתמחה בכל סוגי שטחי המשרדים

כולל בנייני משרדים, משרדים למכירה, שטחי משרדים והשכרת משרדים. כרגע יש מעל 8,200 משרדים ברשימה, הכוללים גם שטחים משותפים וניהוליים וגם יחידות משרדיות להשכרה. חברת Catylist מתכננת ומשווקת נדל"ן מסחרי באזור מפרץ סן פרנסיסקו ומספקת שירותים לאנשים פרטיים ועסקים המחפשים נדל"ן איכותי להשקעה. לקבלת מידע נוסף, אנא התקשר אלינו למספר (968) 2776 או שלח דוא"ל [מוגן באמצעות דוא"ל] או בקר באתר האינטרנט שלנו.

חברות נדל"ן אינן מעורבות ב- IDX והרישומים שלהן אינם מופיעים באתר זה

הרשימה כוללת שטחי משרדים למכירה, שטחי משרדים להשכרה והשכרת משרדים, נכסי מסחר ומגורים. ישנם דיירים המפורטים על פי צרכיהם, כגון משרדים, קמעונאות, מסעדות, בתי מלון ונכסים מסחריים אחרים כגון מרכזי בריאות, אך דיירים הזקוקים למגורים או מסחר באותו בניין או במיקום דומה לבניין המשרדים.

הרישומים של Inc

נדל"ן מסומנים ב"נדל"ן "ומכילים את שמות הסוכנים הרשומים. המידע המפורט כולל את שמו של כל מתווך רשום ומסומן עם שם וכתובת החברה ופרטי יצירת הקשר של המתווך. רישומי הנדל"ן של חברת Inc, המוחזקים על ידי אותו סוכן, קריס ג. מילר בע"מ, וחברת הנדל"ן מסומנים "בע"מ". הפרטים: המתווך ששמו מופיע, כולל שמו של כל מתווך רשום, ומסופק עם כתובתו.

המידע המפורט ברישום כולל את שמו של כל מתווך רישום ומסומן עם שם החברה ופרטי יצירת הקשר של המתווך

רישומי הנדל"ן, המוחזקים על ידי חברות נדל"ן אחרות מאשר קומפוז, מסומנים בלוגו "IDX". BRIGHT מספקת הסכמי רישוי וכל הנתונים הנוגעים למכירת נכסים באתר זה מופיעים ברשומות הנכסים של סוכני נדל"ן מורשים בהם משתתפים מצפנים.

עם למעלה משישה מיליון משתמשים

הפלטפורמה מסייעת לרוכשים, דיירים ומתווכים לעשות עסקים עם יותר מ -300,000 רישומים מסחריים בשווי כולל של מעל טריליון דולר. Digsy סייעה לדיירים או לקונים לרכוש נכסים בשווי של יותר מ -100 מיליון דולר ורשמה מעל 35,000 נכסים באתר האינטרנט שלה בארה"ב. ישנם למעלה מ -1.5 מיליון חברים רשומים ולמעלה מ -2.2 מיליון משתמשים פעילים ברחבי העולם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן