נכסים מניבים להשקעה

נכסים מניבים להשקעה

כולנו שמענו שרכישת נכס להשכרה יכולה להיות דרך נהדרת לייצר הכנסה פסיבית, אבל מה אם אתם מוכנים להשקיע? בעלות על נכס להשקעה היא נהדרת משום שהיא לא רק מספקת מקום להירגע, אלא גם יכולה להכניס הכנסה נוספת.

למרבה הצער

מרבית נכסי המגורים שנקנו כהשקעות אינם מייצרים תזרים מזומנים חיובי לזמן מה. מספר סדרי עדיפויות הם תזרים מזומנים חיובי כדי להבטיח ששילמתם ובמקביל להגדיל את ההון העצמי שלכם, בעוד הכאב הוא בתזרים המזומנים השלילי שמזין נדל"ן. אחרי שהשקחתי בנדל"ן מניב זמן לא מבוטל, גיליתי שזו אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר הון השקעה נוסף.

משקיעי נכסים רבים סבורים כי יש להתייחס לנכסים אלו בעיקר כאל סוג נכס

עדיף לשכור את הבית ולהשקיע בהכנסות רבות – וכך ליצור נדל"ן – מאשר להחזיק בית שאינו מניב שום הכנסה. באופן דומה, עדיף לקנות נכס ואז להשכיר אותו בחזרה לדייר, כמו למשל מסעדה, מאשר להשקיע בניירות ערך בעלי הכנסה קבועה.

בעלות על נכס להשכרה

היא דרך נהדרת לייצר הכנסה נוספת ויכולה להוסיף בקלות אלפי דולרים להכנסה השנתית שלך. זה לא סוד שלנכסי השכרה פוטנציאל רווח גבוה יותר והכנסות גבוהות יותר כשמדובר בנכסים מניבים כמו נדל"ן. נכס, אם נעשה נכון, הוא מקור הכנסה מהותי – ויוצר סוג נכס שנוטה לגדול בערכו.

השקעות בנכסים להשכרה יכולות לייצר הכנסות שוטפות עם הטבות מס משמעותיות ולבנות הון עצמי לתשלום עבור עליות ערך לאורך שנים או עשרות שנים

למידע נוסף על השקעות לטווח ארוך והזדמנויות להשקעה בנדל"ן, בקר במרכז המשאבים RealtyMogul. למידע נוסף על הגדלת ההכנסה הפסיבית הפוטנציאלית של הנכס שלך, קרא את המאמרים שלנו בנושא השקעה בנדל"ן לטווח ארוך, הזדמנויות מימון המונים עבור נדל"ן והשקעה באמון השקעות נדל"ן (REIT). אני מעריך את העניין שלך בשיפור הערכת ההכנסה – יצירת השקעות נדל"ן. אם אתה מתכוון למקם דיירים בנכסי ההשקעה שלך, תוכל לקבל הכנסות מדמי שכירות. אתה יכול לקנות נכס בכוונה להשכיר אותו כדי להרוויח הכנסה חודשית כשוכר.

אם ההשקעה הראשונית שלך אינה נזילה וההשקעה שלך בנדל"ן מסחרי אמורה לייצר תשלום חודשי

ניתן להשקיע מחדש את ההכנסה הפסיבית שלך ממקור אחר שממנו היא נובעת ולהרחיב את תיק ההשקעות שלך עוד יותר. השקעה בהכנסה – הפקת נכסים היא הזדמנות השקעה טובה, תלוי מה אתה רוצה לעשות עם השקעות הנדל"ן שלך. לאחר שנכס ההשקעה מרוויח, תוכלו לחלק את הרווח למשקיעי נכסים שמשקיעים בו את כספם.

אתה יכול להרוויח כסף מהנכס שלך אם ערך הנכס עולה עם הזמן

או שאתה יכול לשכור את נכס ההשקעה שלך תמורת שכר דירה חודשי, שהוא הכנסה מדמי שכירות. בדיוק כמו נדל"ן למגורים, גם נדל"ן מסחרי כולל דיירים ומייצר אחוזים שתוכלו לחלוק עם המשקיעים כתזרים מזומנים שוטף. נכסי הכנסה יכולים להיות מגורים או מסחריים, אך שניהם נכסי השקעה שאתה משכיר בתמורה לשכר דירה חודשי, חלקם הכנסות משכר דירה.

דינמיקת הכנסה טובה לנכסי הכנסה פסיביים מכיוון שאתה מרוויח יותר בהדרגה עד להחזר המשכנתא

על נכסים מניבים להיות בעלי ציון אשראי גבוה והכנסה יציבה כדי להוכיח שהם יכולים לשלם תשלומים חודשיים. אתה יכול גם להשתמש במינוף (המכונה גם OPM או כסף של אנשים אחרים) כדי להשקיע בנדל"ן מניב ולהגדיל את התשואות שלך, בדיוק כמו שאתה קונה במניות.

אם אתם לווים כסף עבור נכס ומשקיעים נכס – נכס – עליכם לשקול גם השקעות בריבית קבועה. אם אתם מלווים את כספכם בנכס, עליכם לשקול השקעה בריבית קבועה לפני שהלוואתם.

סוג זה של הכנסות להשקעות בנכסים כרוך בתשלומים אחידים ומכסה מגוון רחב של סוגי נכסים שונים

כגון דירות, בתים משותפים ובנייני משרדים. בניגוד למשקיעי נדל"ן שמשקיעים כסף ב- REIT, אינך צריך לדאוג לניהול נכס ההשקעה שלך, אך אתה עדיין מרוויח כסף מהנכס. לפני שאתה קונה נכס במימון הכנסה, כדאי להקדיש זמן לבדיקת המגמות באזור שלך. אתה יכול להחליט איזה סוג, איך ואיפה להשקיע, איזה סוגים והכנסות – ולייצר נדל"ן שבבעלותך, ולבנות צוות נדל"ן מקומי שמותאם ישירות ליעדים שלך. לאחר שצברת מספיק ניסיון בניהול נכסך להשכרה התהליך הופך לקל בהרבה. אתה יכול לשפר את היכולת שלך לשווק נכסים להשכרה ולמשוך דיירים, מה שמאפשר לך להגדיל את ההכנסות משכירות תוך כדי רווח – על ידי חיפוש משקיעים בנכסים. המשמעות היא שעליך למקם את הנכס שלך כדי למשוך דיירים וליצור הכנסות מדמי שכירות, לנהל את תיק הנכסים ולבנות את הנכסים שלך במהלך מחזור הנכסים לטווח הארוך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן