נדלן

נדלן

לפני חודש הזדמן סוכן הנדל"ן קלווין וונג לעבוד עם כמה מסוכני הנדל"ן והמשקיעים המצליחים בעולם. שותף נדל"ן עולה, הוא מנסה בכל כוחו לתת דוגמה, שכן הוא מחזיק ומנהל תיק בשווי של 1.5 מיליארד דולר, בסכום כולל של מעל 5 מיליון דולר. וונג, המנהל שותף בחברת SperryCGA ENGVES, יודע היטב כי יש ירידות מהירות במחיר המניה, והשבוע הוא האט את פתאום את עסקי ENGVsES, אך זו הייתה ירידה מהירה במחיר המניה שהיה רק חלק קטן מ עם מה הוא עבד.

רכוש מסחרי מילא תפקיד מרכזי בסיוע לעסקים, ובכך לכלכלה כולה, להתמודד עם הסערה הנוכחית. מר וואכט הוסיף: "הייתי מופתע אם מגיפה זו לא תוביל לירידה בהשקעות בנכסים.

אנשי מקצוע וחברות רבים

כולל עורכי דין, רואי חשבון, סוכני נדל"ן, בנקאים ואנשי מקצוע אחרים, תלויים גם הם ב בנוסף לתעשיית הנדל"ן. בנוסף להציע קורסים ברישיון מראש, עמותות נכסים רבות מציעות לחבריהן מגוון רחב של קורסים. קורסים אלה מכסים מגוון רחב של נושאים, כולל ניהול נדל"ן, תכנון פיננסי, ביטוח, ארנונה ועוד. חברות נדל"ן גדולות יכולות גם להכשיר סוכנים חדשים בבית הספר כדי לרכוש ידע וניסיון, ואילו צוותים אחרים יכולים להתאמן לבחינות רישוי הנדל"ן שלהם.

כדי לבדוק את דרישות הרישוי המדויקות, מתווכים פוטנציאליים צריכים לפנות למדינה בה הם נמצאים בעוד שרוב המתווכים – המתווכים חייבים ללמוד קורסי הכנה מוסמכים על ידי המדינה בכדי לקבל רישיון – יש מדינות אשר מוותרות על דרישה זו אם המועמד עבר או עובר קורס במכללה. בנדל"ן. כדי להשיג רישיון סוכן נדל"ן ברוב המדינות, על סוכן נדל"ן להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות כסוכן נדל"ן מורשה. בדרך כלל סוכני נדל"ן או סוכנים צריכים להשלים סדרת קורסים בתחום הנדל"ן ולעבור בחינת רישיון.

מכיוון ששוק הדיור הפך תחרותי ומורכב יותר, ישנם מעסיקים שמעדיפים להעסיק מועמדים בעלי תואר אקדמי. סוכנים חדשים חייבים להיות בעלי יותר משנה או שנתיים בעלי ניסיון בתעשייה ולעבוד עם יותר מעשרה סוכנים בכירים.

לדוגמא

אם אתה קונה בית, מתווך טוב ירצה לדעת אם אתה משקיע או מחפש נכס ארוך טווח. אם קניתם את הבית בעצמכם, אתם בטוחים שהסוכן מוכן להראות לכם את הנכס שאתם מעוניינים בו. וכשאתם מוכרים את הבית שלכם, בואו ננתח גם כיצד סוכנים משווקים את הרישומים שלהם.

עם זאת, כשמעסיקים סוכן נדל"ן, בדיקת נאותות לרוב נופלת בדרך, במיוחד בשלבים הראשונים של התהליך.

סוכני נדל"ן ומתווכים צריכים להיות מודעים לחששות שיש ללקוחות ולקונים פוטנציאליים לגבי הנכס

עליהם להיות מסוגלים לעבוד עם לקוחותיהם תוך ניהול זמנם ותעדוף עבודתם. מיומנויות בינאישיות חזקות הן חיוניות, שכן סוכני נדל"ן וסוכני נדל"ן מבלים חלק גדול מזמנם באינטראקציה עם לקוחות או לקוחות. סוכני נדל"ן לא צריכים רק להיות איש תקשורת טוב בכדי לעזור ללקוחות שלהם ביעילות ולהבטיח שהתהליך המסובך יגיע לסיום מוצלח.

בתחום הנדל"ן, המפתח להצלחה הוא לשים לב לכלכלה, לשווקים ולמגמות הדיור ולהסתגל בהתאם.

מחירי הנכסים יכולים להיות מונעים מעלה או מטה על ידי מגוון גורמים

כולל כלכלה, תנאי שוק, ביקוש והיצע ושינויים בשוק. בין אם אתם קונים בית, נכס להשכרה או נכס אחר, תוכלו להשקיע בנדל"ן. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לעשות זאת היא באמצעות נאמנות השקעות נדל"ן (REIT), חברה המחזיקה בתיק הכנסות ונדל"ן. בנוסף ל- REIT בודדים, תוכל גם להשקיע באמצעות קרנות להחלפת נדל"ן הנסחרות בבורסת ניו יורק (NYSE) או ברשות ניירות ערך בארה"ב (SEC). בין אם אתם קונים נכס יחיד במתחם מגורים, בניין דירות או דירות, או אפילו בניין דירות קטן בבית עירוני בפרברי עיר הולדתכם, תוכלו להרוויח כסף בכל אחד מהשווקים הללו, בכל עת.

נדל"ן הוא קרקע, בין אם מעשה ידי אדם ובין אם טבעי, והוא השיפור המתמיד הטמון בקרקע כתוצאה מהאדם – תוספות, לרבות מבנים, כבישים, מדרכות, חניות, גינון, תאורה, מים ומערכות ביוב וכו '

דוגמאות לכך הן מבנים

כבישים, מדרכות, חניות, גינון, תאורה, מערכות מים וביוב וכו' יש גם אנשים – ביבשה, כמו מים, ביוב ומיזוג אוויר – וקווי חשמל. בינתיים האחריות לתיקון ותחזוקת הבתים מוטלת על בעל הבית ולא על הפארק, ובעלי הפארקים נמנעים מהחוקיות שהובאה עם הלוואות המטלטלים במהלך המשבר הפיננסי ב -2008. וורן באפט תרם תרומה עצומה כאשר ברקשייר הת'אווי רכשה את קלייטון הומס בשנת 2003 והציגה את תוכנית ה- CASH להענקת הלוואות בסך 1.5 מיליארד דולר לפיתוח בתים ניידים. זמן קצר לאחר מכן הגיעה המשכנתא ה -21, במימון שפע של בתים ניידים. ישנם יותר מ -2,000 מהם בארה"ב, ומאות אלפים נוספים ברחבי העולם, בעיקר באסיה ובאפריקה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן