נדל"ן

נדל"ן

לפני חודש, הזדמן סוכן הנדל"ן קלווין וונג לעבוד עם כמה מלקוחותיו באזור מפרץ סן פרנסיסקו. שותף נדל"ן עולה, הוא מנסה בכל כוחו לתת דוגמה, שכן הוא מחזיק ומנהל תיק בשווי של 1.5 מיליארד דולר, בהיקף כולל של 5 מיליון דולר. השבוע וונג, שהוא שותף מנהל בחברת SperryCGA, שם פתאום את הבלמים על עסקי ENGVES. הוא נימק זאת באומרו שהיה טבילה מהירה וכי הוא חושש שזה יהיה שבוע רע עבור לקוחותיו.

רכוש מסחרי היה ממלא תפקיד מרכזי בסיוע לעסקים, ובכך לכלכלה כולה, להתמודד עם הסערה הנוכחית. ווכט הוסיף כי הוא יופתע אם המגיפה לא תוביל לירידה בהשקעות הנדל"ן.

אנשי מקצוע וחברות רבים

כולל רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, סוכני נדל"ן ואנשי מקצוע אחרים, תלויים גם בענף הנדל"ן. בנוסף להצעת קורסים ברישיון מראש, עמותות נכסים רבות מציעות לחבריהן מגוון רחב של קורסים. קורסים אלו מכסים מגוון רחב של נושאים, כולל ניהול נדל"ן, תכנון פיננסי, ביטוח, ארנונה, שיווק, הנהלת חשבונות ועוד ועוד. חברות נדל"ן גדולות עשויות להציע מתווכים חדשים בכיתות לצבור ידע וניסיון, בעוד עובדים אחרים שלומדים לבחינות רישוי הנדל"ן שלהם עוברים הכשרה.

כדי לבדוק את דרישות הרישוי המדויקות, מתווכים פוטנציאליים צריכים לפנות למדינה בה הם רוצים לעבוד. בעוד שרוב המתווכים דורשים קורס רישוי מראש שאושר על ידי המדינה בכדי לקבל רישיון, יש מדינות אשר מוותרות על דרישה זו אם המועמד סיים קורס מכללות בתחום הנדל"ן. כדי להשיג רישיון סוכן נדל"ן ברוב המדינות, על סוכן נדל"ן להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות כסוכן נדל"ן מורשה. בדרך כלל, סוכני נדל"ן או סוכנים צריכים לעבור בחינת רישיון ולהשלים סדרת קורסים בתחום הנדל"ן.

מכיוון ששוק הנדל"ן הפך תחרותי ומורכב יותר, מעסיקים מעדיפים להעסיק מועמדים בעלי תואר אקדמי. סוכנים חדשים צריכים לפקח ולעבוד עם סוכנים בכירים יותר בזמן שהם עובדים בדרגות ענף התיווך מסוכן לסוכן.

לדוגמא

אם אתה קונה בית, מתווך טוב ירצה לדעת אם אתה משקיע או לא, או שאתה מחפש בית לטווח ארוך. אם מכרתם בית, אנו מנתחים גם כיצד סוכנים משווקים את הרישומים שלהם. לפני שאתה קונה את הבית שלך, אתה בטוח שהסוכן שלך מוכן להראות לך את הנכסים שאתה מעוניין בהם.

עם זאת, כשמדובר בהעסקת סוכן נדל"ן, בדיקת נאותות יכולה ליפול בדרך, במיוחד בשלבים הראשונים של התהליך.

סוכני נדל"ן צריכים להיות מתקשרים טובים שיעזרו ללקוחות שלהם ביעילות ולהבטיח שהתהליך המסובך יגיע לסיום מוצלח

מיומנויות בינאישיות חזקות חיוניות מכיוון שסוכני נדל"ן ומתווכים מקדישים חלק גדול מזמנם באינטראקציה עם לקוחות או לקוחות. עליהם להיות מסוגלים לעבוד תוך כדי שהם מנהלים את זמנם בעצמם ומתעדפים את עבודתם. סוכני נדל"ן חייבים להיות מודעים לא רק לחששות הלקוח או הלקוח הפוטנציאלי לגבי הנכס, אלא גם לצרכיהם ולחששותיהם.

בתחום הנדל"ן, המפתח להצלחה הוא לשים לב לכלכלה, לשווקים ולמגמות הדיור ולהסתגל בהתאם.

מחירי הנכסים יכולים להיות מונעים מעלה או מטה על ידי מגוון גורמים, כולל כלכלה, תנאי שוק, ביקוש והיצע ושינויים בשוק.

ניתן להשקיע בנדל"ן על ידי רכישת בתים

נכסי השכרה ונדל"ן אחר. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לעשות זאת היא באמצעות נאמנות השקעות נדל"ן (REIT), חברה המחזיקה בתיק הכנסות ונדל"ן. בנוסף ל- REIs בודדים, אתה יכול גם להשקיע בקרן נדל"ן הנסחרת בבורסת ניו יורק (NYSE) או ברשות ניירות ערך בארה"ב (SEC). בין אם אתם קונים נכס יחיד, קבוצת נכסים או מספר נכסים בודדים מאותו סוג נכס או באזורים גיאוגרפיים שונים, ניתן לעשות את הכסף במגוון דרכים.

נדל"ן

הוא קרקע במובן זה שהוא מעשה ידי אדם, והוא השיפור הקבוע המיוחס לקרקע כתוצאה מתוספות מעשה ידי אדם, כולל כבישים, גשרים, מערכות מים וביוב, מבנים, כבישים ותשתיות אחרות. זוהי גם אדמה בשל מאפייניה הטבעיים כמו גבעות, הרים, יערות, אגמים, נהרות, נחלים ונהרות.

זוהי גם אדמה בשל מאפייניה הטבעיים כגון גבעות, הרים, יערות, אגמים, נהרות, נחלים ונהרות. דוגמאות לכך הן האגמים הגדולים, מיסיסיפי, אגם מישיגן ומפרץ מקסיקו.

וורן באפט היה תומך גדול כאשר ברקשייר הת'אווי רכשה את קלייטון הומס בשנת 2003 והשיקה את תוכנית CASH להענקת הלוואות בסך 1.5 מיליארד דולר לפיתוח בתים ניידים

זמן קצר לאחר מכן הגיעה המשכנתא ה -21, במימון שפע של בתים ניידים. בעלי הפארקים נמנעים מחוקיות קווי השיחה שהונהגו במהלך המשבר הפיננסי ב -2008. בינתיים האחריות לתיקון ותחזוקת בתים מוטלת על בעל הבית, ולא על הפארק, ואין מיסים על תיקונים או אחזקה של בתים, אלא רק על ארנונה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן