נדל"ן מסחרי

נדל"ן מסחרי

בין אם אתה משקיע מנוסה, עשית מספר עסקאות או חדש להשקעה, מחלקת הנכסים המקוונת החדשה שלנו מראה לך את אסטרטגיות הנכסים הטובות ביותר להשקעה בשוק של ימינו. אנו מעבירים אותך דרך הנכסים הפופולריים ביותר בארצות הברית ובעולם. אוסף הפרסומות, שניתן להוסיף ללא תשלום, נמצא במדור המשרדים והנדל"ן המסחרי שלנו.

מנוע החיפוש מאפשר לך לחפש בנכסים מסחריים לפי סוג השקעה לרכישת או אופציות ליסינג לכל סוגי ההשקעות

רונומיה יכולה גם לעזור לך לדלג על פלטפורמת הרישום לחלוטין ולחפש קונים שרוצים להרחיב את תיק העבודות שלהם. עם זאת, משקיעים המחפשים תיק נכסים מגוון יותר, כמו משרדים או מגורים, יכולים לחשוב מחדש על אסטרטגיה זו ובמקום זאת לבנות תיק של שילוב של נכסי משרדים, מגורים ומסחר באותו אזור.

בחירת ההשקעה המתאימה לתיק ההשקעות שלך בנכסים מסחריים אינה קלה ויש לה יתרונות וחסרונות משלה. ההחלטה לקנות תמהיל של נכסים מסחריים כגון משרדים, מגורים או נכסי מגורים לא יכולה להתקבל בן לילה.

ישנן סיבות חיוביות רבות להשקעה ברכוש מסחרי ומגורים, אך יש לקחת בחשבון גם היבטים שליליים. ראשית, בעלי נכסים מסחריים הנמצאים בירידה בכלכלה עשויים להתקשות במיוחד בשיווק נכסים אלה.

עם זאת

הם צריכים לעבור גם יותר חונכות והדרכות לפני שהם נכנסים לכוח העבודה. שנית, סוכני נדל"ן מסחריים צריכים להיות בעלי תואר אקדמי בעסקים או במימון כדי להבין את סוג העסק שהם יתקלו בו. לסוכן נדל"ן מסחרי יש אפוא את הידע הדרוש להבחנה בין נדל"ן מסחרי למגורים לבין סוגי הנדל"ן השונים העומדים לרשותו. שלישית, סוכן נדל"ן העוסק בנדל"ן מסחרי או למגורים נדרש כחוק לעבור הכשרה והשכלה על מנת לקבל רישיון נדל"ן.

זכור לקחת בחשבון את עלות ניהול הנכסים בעת הערכת מחיר נכס ההשקעה המסחרי שלך

אם אתה הבעלים של נכס מסחרי כגון בניין משרדים, יש לך יותר לנהל מאשר עם מתחם המגורים שלך. מכיוון שקל יותר להוציא נכס למגורים בשוק, ברוקרים יכולים לגבות עמלות גבוהות יותר על הנכסים שהם מוכרים. מצד שני, לסוכני נדל"ן קל יותר למצוא דיירים לנכסים שלהם, בעוד שלנדל"ן המסחרי יש פחות לקוחות.

יכול להיות גם סיכון רב יותר

אך ערך הנכס יהיה גבוה יותר ואם תשווק נכון את הדיירים שלך כמשקיע בנכסי מגורים, תמצא אנשים המחויבים לדיירים לטווח הארוך. במילים פשוטות, נדל"ן מסחרי מכניס כסף כפול מכפי שהוא מכניס. תמורת כסף זה הם בדרך כלל מציעים דמי שכירות גבוהים יותר מנכסי מגורים וערכי נכס גבוהים יותר.

אתה יכול לחפש נכסים למכירה באמצעות סוכני נדל"ן מסחריים או באמצעות קמפיין משלך בדואר ישיר

אם המוכר משתמש במתווך בעל ידע, אתה יכול לקבוע את מחיר ההצעה במחיר שבו המשקיע יכול להרוויח יותר מהכובע הרווח בנכס שאתה מחפש. זה תלוי בך כדי לענות על הצרכים שלך, אבל אם אתה צריך, ישנן דרכים רבות אחרות לענות על צרכים אלה.

החוק להקלת מס סחר וחוק הרפורמה בדיני רכוש מסחרי משנת 2015 (HR 676) מספקים תצוגה מקיפה של הוראות הצעת החוק. ראה פירוט של משא ומתן על הוראות הקלות במס בחוק הרפורמה במס סחר וראה משאבים ספציפיים המועילים לענף הנדל"ן המסחרי.

כדי לעזור לכם למצוא את הנדל"ן המסחרי הטוב ביותר בשוק כיום, ריכזנו עבורכם רשימת רשימות הנדל"ן המסחרי הנפוצות ביותר בארצות הברית. לחץ כאן כדי להירשם לניסיון בחינם של דו"ח שוק הנכסים המסחריים שלנו בחינם. למד כיצד להשקיע אסטרטגית בשוק הנדל"ן של ימינו ולהיות חלק מאחד משווקי הנדל"ן המסחרי התחרותי ביותר באמריקה.

בכך שהיא מסייעת לצוותי נדל"ן מסחריים ליצור קשר עם בעלי מסחר שרוצים לבצע עסקאות

Reonomy מסייע להם לבנות צינור בר-קיימא של עסקים בשוק. החברה מציעה CRM נדל"ן מסחרי כדי למקסם את תהליכי העבודה היומיומיים ולייעל תהליכים עסקיים עבור לקוחותיה.

LoopNet מציעה סוגים שונים של נכסים מסחריים

לרבות נכסי מגורים, מסחר, תעשייה, קמעונאות, משרדים ומגורים. שטחי משרדים ורכוש מסחרי אינם מוגבלים לשיפוטים. בנייני משרדים בפרברים מעצבים את הנוף, ויש בתים בכל מקום שתומכים בהם. קטגוריה זו של נכסים מסחריים כוללת גם שטחי משרדים ומסחר, כמו גם נכסי מגורים ותעשייה.

מצד שני, נכסי מגורים נוטים לתת למשקיעים תפקיד פעיל יותר בנכס, ויש להם מאגר גדול יותר של דיירים וקונים פוטנציאליים. בהשוואה לנכסים מסחריים הנשענים על עסקים, זוהי הזדמנות השקעה אטרקטיבית הרבה יותר עבור המשקיעים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן