נדל"ן מניב

נדל"ן מניב

זה יכול להיות זמן טוב לבחון את האפשרויות של נדל"ן מניב תשואה, ומשקיעים צריכים לחפש בכל סוגי הנכסים הזמינים כדי לגלות כאלה שיעזרו להם להפיק תועלת מכך.

התשואה הגולמית על השקעת נדל"ן היא תהליך השוואת השקעות שונות. בעזרתו ניתן להשוות סוג השקעה אחד עם סוג אחר, למשל על ידי השוואת נכס שכירות אחד עם אחר ולהיפך.

כך ש- REIT אולי לא תוכל לקנות נדל"ן בדיוק איפה שהיא רוצה

אך בעלות על סוגים רבים ושונים של נכסים מפחיתה את הסיכון להחזיק בהם אפילו בשוק דיור חלש, בעוד שסוגי נכסים אחרים, כגון אגרות חוב, יכולות לעשות טוב באותה סביבה כלכלית. אם המשקיעים מוכנים לקנות שוב מניות או אג"ח של AREIT, זה יכול לצמוח מהר יותר. משקיעים יכולים גם לשמור על ההשקעה יחסית נזילה, מכיוון שמניות הנסיעה יכולות להימכר בקלות בתמורה או להמרה במזומן.

אם משקיעי נכסים רוצים לעמוד בעקרונות של באפט, עליהם לקנות נכסים רק אם הם מאמינים שהמחיר יעלה. כשמשקיעים בנכס, כדאי לקנות אותו רק בזמן הנכון, ולא בזמן הלא נכון.

אם אתה חושב לנסות להשקיע בנכסים, טוב לדעת מה אתה עושה. נדל"ן הוא השקעה נהדרת, וכדאי להתעניין בזה בלהט, אך יש יותר מדרך אחת לעשות זאת. עליכם לדעת את יסודות העסק, את השוק והאם יש בו יותר.

במאמר זה בחרתי להתמקד בהכנסה

התשואה על הנדל"ן, בניגוד לפרויקטים של נדל"ן ארגוני בעלי מאפיינים שונים. ריטים הם חברות שעסקם היחיד הוא להחזיק ולהפעיל נדל"ן. הם מחזיקים בנכס הבסיסי, מספקים תחזוקה, אוספים צ'קים של שכר דירה מהמטלות הניהוליות הקשורות לנכס ומקבלים משכנתא במימון הנכסים שהם משקיעים בהם.

כדי לעזור לך להבין באמת את ההיבטים הכספיים של השקעות בנכסים, אני ממליץ להשתמש במחשבון נכס להשכרה. שיהיה ברור: עבור אגרות חוב בריבית קבועה, התשואות מחושבות על בסיס היחידה המדוברת. לכן השקעות בנכסים מניבות תשואה גבוהה יותר מאג"ח קונצרניות בדרגה השקעה, למשל.

היוון

הוא ללא ספק השיטה הפופולרית ביותר לפיה משקיעים ומלווים מדרגים השקעות נדל"ן הן ברווחיות והן בתשואות פוטנציאליות. שיעורי שווי והיוון משווים את הרווח התפעולי הנקי לעלות הכוללת של הנכס המדובר והם חישוב נפוץ עבור נדל"ן מסחרי. מכיוון שעלויות התפעול ותשלומי המשכנתא אינם נכללים בנוסחה זו, התמורה הגולמית משמשת למציאת נכסי שכירות המניבים תשואה גבוהה יותר מממוצע נכסי השכירות בשוק.

אם אתה משקיע בנכס המחפש צמיחת הון או נוהג אחר אסטרטגיית קנייה והחזקה

תשואה טובה לשכירות תהיה מקובלת. חשוב מכך, באקלים הנוכחי, המשקיעים יכולים לצפות להחזר גבוה יותר על השקעתם בהשוואה לנכס להשכרה הממוצע בשוק. גם אם התשואה אינה גבוהה או אפילו יקרה, הנדל"ן עדיין מציע תשואה גבוהה בהשוואה להשקעות אחרות המוצעות בריבית אפסית. מרכיב הערך המוסף של הנדל"ן הוא רווחי במיוחד, כאשר מיטב המשקיעים מרוויחים 20% בממוצע בשנה.

נאמני השקעות נדל"ן (REIT) הם אפשרות טובה עבור משקיעים בעלי הכנסה גבוהה המחפשים מניות בכדי לענות על הצורך שלהם בתשואות גבוהות

ריטים הם דרך קלה ונוחה למשקיעים לגשת להשקעות נדל"ן, מכיוון שהם מציעים מניות הנסחרות כמניות בבורסות הגדולות. קרן השקעות נדל"ן ראשונה יכולה להיות משלמת דיבידנד אטרקטיבית לטווח הארוך.

משקיעים מתמודדים עם פחות תחרות על נכסים מסחריים

שכן רכישת נכס יכולה להיות עסק גדול יותר מאשר עבודה על בית. הכנסות מקרקעין גם עקביות וצפויות יותר, מכיוון שהן מובטחות בשכירות ארוכה יותר. אחת הסיבות לכך שנדל"ן מסחרי אטרקטיבי יותר עבור משקיעים מאשר נדל"ן למגורים בארה"ב, היא הפוטנציאל לתזרים מזומנים גבוה יותר. סוכני נדל"ן מכירים נכסי FSBO באזור מסוים וייתכן שהם יוכלו לחלוק מידע זה עם שותפי המשקיעים שלהם.

אם יתממשו בעתיד

המשקיעים אינם מצפים לצמיחה חזקה בשכירות או בהכנסות, אך מרבית משקיעי הנדל"ן משתמשים במנופים שמרניים בכדי להגביר את תשואתם. כאשר דמי הסיכון נופלים, פרמיית הסיכון הנדרשת להשקעה בנדל"ן יורדת או נעלמת, מה שמרמז על פוטנציאל ערכי הנכסים להגיע לשיא. כמובן, קיים סיכון כי נעשה שימוש במינוף רב מדי או פחות מדי בתיק השקעות. מה שנכון למשקיע אחד יכול להיות לא טוב למשנהו, ומה שנכון למשקיע אחד יכול להיות לא טוב בשבילך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן