נדלן מניב

נדלן מניב

עכשיו זה יכול להיות זמן טוב לבחון את ההזדמנויות שמציעה Rent Yield Real Estate, ועל המשקיעים לנפות את סוגי הנדל"ן הקיימים כדי לגלות את אלה המסייעים להם להפיק תועלת.

השקעת נדל"ן בתשואה גולמית היא תהליך השוואה בין השקעות שונות זו לזו. בעזרתו ניתן להשוות סוג השקעה אחד עם אחר, כמו למשל להשוות נכס להשכרה עם אחר ולהיפך, או אפילו בין שני סוגים שונים של השקעה.

כך ש- REIT אולי לא תוכל לקנות נדל"ן בדיוק איפה שהיא רוצה

אך בעלות על סוגים רבים ושונים של נכסים מפחיתה את הסיכון להחזיק בהם אפילו בשוק דיור חלש, בעוד שסוגי נכסים אחרים, כגון אגרות חוב, יכולות לעשות טוב באותה סביבה כלכלית. אם המשקיעים מוכנים לקנות שוב מניות ואג"ח מ- AREIT, היא יכולה לצמוח בקצב מהיר בהרבה מאשר מניה או אג"ח. המשקיעים שומרים על ההשקעה נזילה יחסית, מכיוון שניתן בקלות למכור את מניות הנסיעה בתמורה או להמיר במזומן.

אם משקיעי נכסים רוצים לעמוד בעקרונות של באפט, עליהם לקנות נכסים רק אם הם מאמינים שהמחיר יעלה. אם אתם משקיעים בנדל"ן, עליכם לקנות אותם רק אם הם שווים יותר מ -10,000 דולר.

אם אתה חושב להשקיע בנכס

אתה צריך לדעת הכי טוב מה אתה עושה. נדל"ן הוא השקעה נהדרת, וכדאי להתעניין בזה בלהט, אך יש יותר מדרך אחת לעשות זאת. עליכם להכיר את יסודות העסק, את השוק ואת המתרחש סביבכם, כמו גם את אפשרויות ההשקעה הטובות ביותר.

במאמר זה בחרתי להתמקד בהכנסה

התשואה על הנדל"ן, בניגוד לפרויקטים של נדל"ן ארגוני בעלי מאפיינים שונים. ריטים הם חברות שעסקם היחיד הוא להחזיק ולהפעיל נדל"ן. הם הבעלים של הנכס הבסיסי, מספקים תחזוקה, אוספים צ'קים של שכר דירה מהמטלות הניהוליות הקשורות לנכס, ומקבלים משכנתא למימון הנכסים שהם משקיעים בהם, כגון תשלומי שכירות, ארנונה, ביטוח ותחזוקה.

כדי לעזור לך להבין באמת את ההיבטים הכספיים של השקעות בנכסים, אני ממליץ להשתמש במחשבון נכס להשכרה. כדי להיות ברור, משקיעים בעלי הכנסה קבועה מחושבים על בסיס יחידה ליחידה, כך שאין קשר בין התשואה על השקעת נדל"ן לבין התשואה על ההשקעה. השקעות ברכוש מניבות אפוא תשואה גבוהה יותר מהשקעות – כלומר חוב תאגידי.

היוון

הוא ללא ספק השיטה הפופולרית ביותר לפיה משקיעים ומלווים מעריכים השקעות נדל"ן הן ברווחיות והן בתשואות פוטנציאליות. שיעורי מכסה והיוון הם חישובים הנפוצים בנדל"ן מסחרי. הוא משווה את הרווח התפעולי הנקי לעלות הכוללת של הנכס והוא הבסיס לחישוב ההכנסה ברוטו המשמשת לעתים קרובות בנדל"ן מסחרי. מאחר שעלויות התפעול ותשלומי המשכנתא אינם כלולים בנוסחה, התמורה הגולמית משמשת למציאת נכסי שכירות המניבים תשואה גבוהה יותר להשקעתם מאשר סוגים אחרים של השקעות נדל"ן.

אם משקיעי נכסים היו רודפים רווחי הון או מיישמים אסטרטגיית קנייה והחזקה

תשואת שכירות טובה תהיה מקובלת, אך חשוב מכך, משקיעים יכולים לצפות להחזר גבוה יותר על השקעותיהם באקלים הנוכחי. התשואה אומנם לא גבוהה והיא יקרה, אך רכיב הערך המוסף של נדל"ן יכול להיות רווחי במיוחד מכיוון ששווי הנכס עולה עם הזמן, כאשר המשקיעים הטובים ביותר מרוויחים 20% בממוצע בשנה. גם אם התשואות אינן גבוהות ושיעור ההיוון נמוך, הנדל"ן יכול להציע תשואה גבוהה בהשוואה להשקעות אחרות המוצעות בריבית אפסית.

נאמני השקעות נדל"ן (REIT) הם אידיאליים עבור משקיעים בהכנסות המחפשים מניות

כדי לענות על צרכי התשואה הגבוהים שלהם. ריטים הם דרך קלה ונוחה למשקיעים לגשת להשקעות נדל"ן על ידי הצעת מניות הנסחרות כמניות בבורסות הגדולות. האם קרן השקעות נדל"ן ראשונה יכולה להיות מניה שמשלמת דיבידנד אטרקטיבית לטווח הארוך?

אחת הסיבות שרכוש מסחרי אטרקטיבי יותר למשקיעי נכסים מאשר נכסים למגורים

הוא הפוטנציאל לתזרים מזומנים גבוה יותר. הכנסות מקרקעין עקביות וצפויות יותר מכיוון שהן מובטחות באמצעות חוזי שכירות ארוכים יותר. משקיעים נהנים פחות מתחרות על נכס מסחרי מכיוון שרכישת נכס יכולה להיות עסק גדול יותר מאשר עבודה על בית. סוכני נדל"ן מכירים נכסי FSBO באזור מסוים וייתכן שיוכלו לחלוק מידע זה עם שותפי המשקיעים שלהם.

המשקיעים אינם מצפים לצמיחה חזקה בשכירות ובהכנסות אם הם יתממשו בעתיד

אך רוב משקיעי הנדל"ן משתמשים במנופים שמרניים בכדי להגביר את התשואה שלהם. כאשר דמי הסיכון יורדים, פרמיית הסיכון הנדרשת להשקעה בנדל"ן נעלמת או פוחתת, מה שמרמז על פוטנציאל ערכי הנכסים להגיע לשיא. כמובן, אין שום דרך למנף יותר מדי או מעט מדי על רכוש מסחרי. מה יכול להיות נכון למשקיע אחד לא טוב למשנהו, ומה שנכון למשקיע אחר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן