נדלן להשקעה

נדלן להשקעה

כמשקיע נכס ישנן מספר אפשרויות בהן אתה יכול לקנות נכס להשקעה, אך לא הכל מתאים לך. להלן שישה טיפים ממומחי נכסים שיעזרו לך להחליט אם נכס ההשקעה שלך "צודק".

זה יעזור לך להעריך את יעדיך לטווח הקצר והארוך ולאחר מכן לתת לך תמונה מדויקת יותר של הכנסות השכירות המובטחות וערך ההשקעה של נכס ההשקעה שלך.

ראשית

עליכם לדעת כיצד לרכוש נכס להשקעה ולקבוע את זכויותיו. נכס להשקעה ברוב המקרים פירושו רכישת בית כ"נכס השקעה ", אך הוא יכול לבוא גם עם אפשרויות אחרות אם בכוונתכם להחליף את הנכס. אם ברצונך לקנות ולשכור במקום זאת, תחליט כיצד ישמש את הנכס שלך. אתה יכול גם לקנות אותו כנכס להשכרה למי שלא גר שם, כמו סטודנטים או פנסיונרים. מנקודת מבט מס, נכס להשקעה הוא נכס שאינו מאוכלס על ידי בעלים ומשמש אך ורק לייצור הכנסה. אם אתה קונה נכס המשמש למטרות רווח או כמגורים אישיים עבורך או עבור משפחתך, תוכל לראות בנכס "נכס להשקעה". אם בית הוא גם שכר דירה וגם הכנסה – ומייצר נכס – השקעה פירושה משהו אחר ויש לה השלכות מס שונות. נכס להשקעה הוא כל נכס (קרקע, בניין או חלק מבניין) שבבעלות הבעלים או הדייר ומשמש אך ורק לצורך הכנסות מדמי שכירות או למטרות אחרות כגון השקעה.

נכס להשקעה, לעומת זאת, הוא אחד שאתה רוצה להשכיר כדי לייצר הכנסה ממנו. ההשקעות הרווחיות ביותר הן כאשר אתה קונה נכס מסוג D, משקיע את הכסף ומשדרג אותו לנכס שמתאים למיקום שלך.

אם אתה קונה נכס להשקעה במחיר הנכון ומממן אותו נכון

הוא יכול ליצור תזרים מזומנים עבורך לאורך שנים רבות. כדי למצוא את התעריף הטוב ביותר עבור השקעות ונכסים להשכרה, עליכם להשוות את התשואה השנתית הממוצעת על נכסי השקעה עם התשואה השנתית על נכסים להשכרה. לקבלת מושג למה לצפות מהתשואות כאשר אתה הבעלים של נכס להשכרה, עיין במחשבון AARP להשקעה. השתמש במחשבון נכסי ההשקעה, שיוכל לספר לך מה נעשה על הנכס שלך לאחר ניכוי עלות המימון, כדי לקבל אומדן של שיעורי הריבית השנתיים שלך והתשואות השנתיות שלך.

אם כבר בבעלותך נכסי השקעה או השכרה אחרים, תוכל להוסיף אותם כדי לחשב את הנכס שלך עבורך באותו מחיר כמו נכסי השקעה.

אם אתה רוכש נכס מנוסה שכבר יש לך הלוואת דירה או מימון מחדש במזומן

זה יכול להיות הצעד הנכון עבורך. מי שיש לו הלוואה במיוחד לרכישת נכס להשקעה יכול לקחת את ההון שנבנה בביתם העיקרי, אך הוא צריך גם להשקיע יותר כסף בהשקעה – הלוואת דירה כאשר הם קונים בית. סיבה נוספת לכך שניתן להשתמש בהלוואות לבית לנכסים להשקעה היא שההלוואה מספקת סכום חד פעמי שתוכלו להשתמש בו כרצונכם, כולל עבור הנכס שלכם. אם אתה מוכן לרכוש נכס להשקעה, השתמש בצעדים אלה כדי להתכונן להצלחה בתהליך הלוואת הבית. אם אינך מצליח לשלם 100% מזומן עבור נכס ההשקעה החדש שלך, אתה יכול להיות קונה בית מוסמך. עד כמה שקשה להיות זכאי להלוואת נכס להשקעה, אם אתה מוצא נכס להשקעה שלדעתך כדאי במיוחד, כדאי שתשקול אותו.

אם הכל ילך כשורה

תהליך הקנייה מתנהל בצורה חלקה ונכס ההשקעה שלך מייצר הכנסות משכירות, אז השיעור המעט גבוה יותר לא ישנה הרבה בהשוואה לתשואה שתראה על הנכס. אם אתם גרים בביתכם בקיץ ורוצים להשכיר אותו להמשך השנה, הלוואת השקעה עשויה להיות רעיון טוב. עם זאת, נכסים להשכרה הם השקעה טובה לטווח הארוך, כך שאם הכל ילך כשורה ותסתלק מזה, עדיין תוכל לקנות נכס להשכרה בפחות ממחיר הרכישה.

אם אתה זכאי למשכנתא על נכס להשקעה, יהיה תלוי בתיק הפיננסי שלך. יתכן שתוכל להשתמש בהכנסות החכירה החזויות שלך כדי לזכות במשכנתא להשקעה שלך. עבור נכסים להשקעה תוכלו לנכות את העלויות שנגרמו על ידי השכרת הנכס או אחזקתו.

הלווים עשויים להתפתות לומר שהנכס שהם קונים

הוא בית שני ולא נכס להשקעה כדי לקבל ריביות נמוכות יותר. המלווים רואים בנכסים להשכרה השקעות מסוכנות יותר ממגורים ראשוניים, ומסיבה טובה. אם הדברים הולכים דרומה והלווים אינם מצליחים לבצע תשלומים, סביר יותר שהלווים יחדלו בהלוואות לרכוש השקעה. זכאות להלוואת נכס להשקעה יכולה להיות קשה יותר מכיוון שהמלווים רואים בה סיכון גדול יותר. לדוגמא, משכנתא על "בית שני" או "נכס להשקעה" תהיה ככל הנראה בריבית גבוהה יותר מאשר במגורים הראשיים שלך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן