נדל"ן להשקעה

נדל"ן להשקעה

כמשקיע נדל"ן ישנן דרכים רבות ושונות לרכוש נכסי השקעה. להלן שישה טיפים ממומחי נכסים שיעזרו לך להחליט אם נכס ההשקעה שלך מתאים לך.

זה יעזור לך להעריך את היעדים שלך לטווח הקצר והארוך ולאחר מכן לספק לך אומדן מדויק יותר של הכנסות השכירות המובטחות מנכס ההשקעה שלך.

ראשית

עליכם לדעת כיצד לרכוש נכס להשקעה ולקבוע את זכויותיו עליכם. נכס להשקעה ברוב המקרים פירושו רכישת בית כ"נכס השקעה ", אך הוא יכול לבוא עם אפשרויות אחרות למי שמתכוון להחליף את הנכס. אם אתם מתכננים לקנות במקום להשכרה, אתם קובעים כיצד ישמש את הנכס שלכם כאשר אינכם גרים שם. מנקודת מבט מס, נכס להשקעה הוא נכס שאינו מאוכלס על ידי בעלים ומשמש אך ורק לייצור הכנסה. אם אתה קונה נדל"ן למטרות רווח ומשמש בית מגורים אישי עבורך או עבור משפחתך, תוכל לראות את הנכס כ"נכס להשקעה ". אם בית הוא גם שכר דירה וגם הכנסה – ומייצר נכס – השקעה פירושה משהו אחר ויש לה השלכות מס שונות. נכס להשקעה הוא כל נכס (קרקע, בניין או חלק מבניין) שבבעלות הבעלים או הדייר במטרה לייצר הכנסות מדמי שכירות, כגון שכר דירה, מע"מ ו / או ארנונה.

נכס להשקעה, לעומת זאת, הוא אחד שאתה רוצה להשכיר כדי לייצר הכנסה. ההשקעות הרווחיות ביותר הן כשאתה קונה נכס מסוג D, משקיע את כספך ומשדרג אותו לנכס שמתאים למיקום שלך.

אם אתה קונה נכס להשקעה במחיר הנכון ומממן אותו כראוי

זה יכול ליצור תזרים מזומנים עבורך. כדי למצוא את שיעור הריבית הטוב ביותר על השקעתך או על נכסך להשכרה, עליך להשוות את התשואה השנתית הממוצעת על נכסי השקעה בארה"ב לשיעור על נכס להשכרה. כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי התשואה השנתית שלך, השתמש ב"מחשבון נכס להשקעה "שיאמר לך מה תעשה עם הנכס שלך לאחר שנוכה עלות המימון. למידע נוסף על התשואות שאתה יכול לצפות מנכס להשכרה, עיין במחשבון AARP.

אם כבר בבעלותך נכסים אחרים להשקעה או להשכרה, תוכל להוסיף אותם לנכס שלך כדי לחשב באותו שיעור כמו נכסי ההשקעה שלך.

אם אתה רוכש נכס מנוסה שכבר יש לך הלוואת דירה או מימון מחדש במזומן

זה יכול להיות הצעד הנכון עבורך. אם תקבל הלוואה במיוחד לרכישת נכס להשקעה, אתה יכול לקחת את ההון שבנית במגורים הראשיים שלך. אתה צריך גם להשקיע יותר כסף בהשקעה שלך – הלוואת דירה אם אתה קונה בית. אחת הסיבות שבהן ניתן להשתמש בהלוואות בית לנכסים להשקעה היא שההלוואה מספקת סכום חד פעמי שתוכלו להשתמש בו כרצונכם, כולל עבור הנכס שלכם. אם אתה מוכן לרכוש נכס להשקעה, השתמש בצעדים אלה כדי להתכונן להצלחה בתהליך הלוואת הבית. אם אינך מצליח לשלם 100% מזומן עבור נכס ההשקעה החדש שלך, אתה יכול להיות קונה בית מוסמך. אמנם אתה עשוי להיות זכאי להלוואת נכס להשקעה, אך עליך לשקול זאת אם אתה חושב שזה עשוי להיות כדאי במיוחד עבורך.

אם הכל ילך כשורה

תהליך הקנייה יעבור בצורה חלקה ונכס ההשקעה שלך יניב הכנסות משכירות. אם אתם גרים בביתכם בקיץ ורוצים להשכיר אותו להמשך השנה, הלוואת השקעה עשויה להיות רעיון טוב. שיעור מעט גבוה יותר אולי לא משנה בהשוואה לתשואות שאתה רואה על הנכס שלך, אך בדרך כלל נכס להשכרה הוא בדרך כלל השקעה טובה לטווח הארוך.

אם אתה זכאי למשכנתא על נכס להשקעה, יהיה תלוי בתיק הפיננסי שלך. ייתכן שתוכל להשתמש בהכנסות המשכירות החזויות שלך כבסיס לקבלת משכנתא להשקעה. עבור נכסים להשקעה תוכלו לנכות את העלויות שנגרמו על ידי השכרת הנכס או אחזקתו.

הלווים עשויים להתפתות לומר שהנכס שהם קונים

הוא בית שני ולא נכס להשקעה כדי לקבל ריביות נמוכות יותר. המלווים רואים בנכסים להשכרה השקעות מסוכנות יותר ממגורים ראשוניים, ומסיבה טובה. אם הדברים הולכים דרומה, סביר יותר שהלווים יפרדו אם הם אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור נכס להשקעה. משכנתאות על בתים שניים ונכסים להשקעה עשויות לשאת ריביות גבוהות יותר מאשר למגורים ראשוניים. זכאות להלוואת נכס להשקעה יכולה להיות קשה יותר מכיוון שהמלווים רואים בה סיכון גדול יותר.

עבור המלווים, לא יכולה להיות הגדרה ברורה האם יש להגדיר נכס כבית שני או כנכס השקעה. למלווים יכולות להיות גם הגדרות קפדניות המגבילות את מספר הנכסים העומדים למכירה ואת גודל הנכס, כמו גם את סוג הנכס ומיקומו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן