נדל"ן להשקעה בישראל

נדל"ן להשקעה בישראל

הסכם השלום ההיסטורי בין איחוד האמירויות הערביות לישראל, שנחתם אתמול בוושינגטון, ישחק תפקיד חיובי במשיכת השקעות בנדל"ן, לדברי מומחים בענף. מומחי השקעות ממזרח התיכון וצפון אפריקה (MENA) ישתתפו בפאנל השקעות בפסגת ההשקעות במלונות ישראל הקרובה, שהוצגה על ידי משרד השיכון והפיתוח העירוני האמריקני (HUD) ומשרד האומות המאוחדות לתיאום עניינים הומניטריים. (UNOCHA).

ישנם מספר גורמים הקובעים את אופי הנכס, כגון מיקומו, גודלו, מיקום ואיכות השירותים.

אם ברצונך לרכוש נכס בישראל

עליך לפנות תחילה למרשם המקרקעין, דרכו אתה קובע בעלות על הנכס. כאמור לעיל, נכסי נדל"ן מחוץ לישראל נחשבים למקורות הכנסה "ישראליים" ולכן כל רווחי הון שמשיגים תושבים שאינם ישראלים ממכירת מניות בחברת נדל"ן חייבים במס על פי חוק מיסוי שווי מקרקעין, והם ככל הנראה ממוס בתוך ישראל. ברוב האמנות למיסוי כפול, הכנסה ממקרקעין שייכת למדינה בה הם נמצאים. עם זאת, עקב הסכם מיסוי כפול בין ישראל לארצות הברית של אמריקה, כל ההכנסות מנדל"ן כזה בארצות הברית אינן ממוסות כהכנסה.

בעלות על נכסים בישראל יכולה להיות משתלמת מבחינות רבות

אז איך אתה מחליט אם לעשות זאת בתוך ישראל או במדינות אחרות בכללותן? לפני שתתחיל לקנות נכס מחוץ לישראל, עליך להחליט היכן אתה רוצה לגור במדינה. אם שירטטת נכון את יעדי ההשקעה שלך ואת התוכנית הפיננסית שלך לשנים הקרובות, אז אתה מוכן להשקיע. כשאתה מוכן, עשה שיעורי בית, הביא את הצוות הנכון מאחוריך והתכונן להשקעה ארוכת טווח בהשקעת נדל"ן איכותית.

למידע נוסף על רכישת נכס בישראל, אנו נעשה כמיטב יכולתנו ליצור איתך קשר כדי לענות על צרכי הנדל"ן שלך. שון איזקסון מ- Creative Estates ישראל דיבר איתנו על הניסיון שלו עם נכסי השקעה במדינה.

הישראלי עבד כעורך דין לפני שפנה לנדל"ן

ואילו רבין התגאה כאחד הפוליטיקאים והמנהיגים העסקיים המשפיעים והמשפיעים ביותר על ישראל. משקיעים ישראלים פרטיים הפנו את תשומת לב TEH לתפקידו כיו"ר דירקטוריון השקעות נדל"ן בתל אביב בע"מ, שבראשו עמד ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ושר האוצר לשעבר משה יעלון.

חזרה בשער חליפין אטרקטיבי

הפרויקטים שלו מוכרים נכסים בריטיים לישראלים. המשקיעים עברו מעסקים שוליים ליזמים ממוקדי ישראל לתכשיטים. בנוסף, משקיעים זרים ב"נדל"ן ישראלי "מתקשים למצוא מידה מסוימת של וודאות משפטית בישראל, אפילו שווי חוקים מגבילים נגד הלבנת הון.

מחירי הנדל"ן בישראל עולים בהתמדה בשנים האחרונות, כאשר מחירי הדירות עלו בכ- 50-60% באותה תקופה. גם שכר הדירה והשכר הנומינלי עלו ב-15-20%, מה שהביא כמה אנליסטים להאמין שישראל נמצאת גם בעיצומה של בועת נדל"ן.

אם אתה רוצה להשקיע בישראל, יש האומרים ששוק הנדל"ן הוא אלטרנטיבה איתנה ומושכת לאחרים. עם זאת, לשוק הנדל"ן הישראלי יש עדיין כמה סיבות שלא לשקול השקעה בנדל"ן בחו"ל.

אני רוצה לדון כיצד הבעלות על בתים בישראל משתלבת בתוכנית ההשקעות שלך ואיך אתה צריך להיראות

כדי לבנות הון עצמי בביתך. להלן נקודת התחלה עבור תושבי חוץ שיש להם חשבון offshore ורוצים לקנות נכס מחוץ לישראל. השקעת כסף בנדל"ן מחייבת הבנה טובה של השוק, תהליך ההשקעה ודיני המס. לאחר שתבין את יסודות רכישת הנדל"ן בישראל בכדי שתוכל להחליט היכן אתה רוצה לגור, אנו נדריך אותך בתהליך האם תוכל לקנות נדל"ן בישראל בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד או מדינות אחרות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן