נדל"ן להשקעה בחו"ל

נדל"ן להשקעה בחו"ל

Coronavirus – משקיעים זרים בארה"ב מעוניינים בנדל"ן מתמיד, על פי דו"ח חדש של הפורום הכלכלי העולמי. מחקר השקעות גלובלי, משאב מחקר וניתוח השקעות עולמי המוביל, הודיע על מיקומיו המובילים לרכישת נדל"ן בשנת 2019. כמובן, זה לא המקום היחיד בו משקיעים זרים מעמידים הון לעבודה, כפי שמצאנו באינטרנשיונל לאחרונה סקר קרן המטבע בקרב יותר מ -1,000 משקיעים מרחבי העולם.

נדל"ן זר הוא אחת מהזדמנויות ההשקעה האטרקטיביות ביותר עבור משקיעים בארה"ב ברחבי העולם. כמובן שגם להשקעה בנדל"ן זר יש כמה חסרונות, כולל ריביות גבוהות, עלויות ספר גבוהות וחוסר גישה לשוקי ההון.

אם ברצונך להשקיע בנדל"ן למגורים עבור בית שני או בית נופש

או אם אתה בעל עסק בארה"ב ורוצה שמשקיע זר ישתף פעולה בעסק שלך, עליך ללמוד כיצד כל זה עובד. אם אתה שוקל להשקיע בנדל"ן זר, שלב ראשון הוא למצוא עורך דין נדל"ן טוב שמבין את חוקי מדינתך, גם אם הוא אינו שולט בשפה המקומית. אתה יכול ללמוד עוד על חוקים של מדינות זרות ועל החוקים והתקנות שלהם על ידי בחינה אם להשקיע בנדל"ן שכבר בבעלותך בחו"ל. למרות שאין מגבלות על אזרחי ארה"ב ותושבים שמשקיעים בנדל"ן בחו"ל, משקיעים בחברות אמריקאיות או מחזיקים בנדל"ן בחו"ל, הם צריכים לדעת את החוק של מדינת מוצאם ואת כללי השוק.

לדוגמא

אין מגבלות על השקעה זרה בנכסי מגורים בארצות הברית. עם זאת, אם משקיע זר מעוניין לבצע השקעה ארוכת טווח של יותר מ 100,000 דולר בנכס בארה"ב, עליו לשקול את כל החוקים והתקנות החלים במדינת מוצאו, כולל אלה הנובעים ממכירת הנכס והחזרתם של ההכנסות.

כאשר שוק הדיור התאושש במהלך מיתון 2008

נדל"ן זול שנרכש בארה"ב הפך ליעד אטרקטיבי, שהוביל לגידול בהשקעות זרות ברכישות נדל"ן ורכוש. בשנת 2015 החוק תוקן כדי לאפשר למשקיעים זרים להחזיק בתפקידי פירפטה גדולים וקרנות פנסיה זרות היו פטורות לחלוטין ממס. תיקון זה אפשר לקרנות זרות לקנות עמדות השקעה גדולות וארוכות טווח בנדל"ן בארה"ב.

במהלך תקופה זו

כדאי יהיה להחשיב נדל"ן בחו"ל כמודל השקעה. רכישת נכס בחו"ל, בין אם כבית נופש או נכס להשקעה, הינה ריאלית ויכולה לסייע בגיוון תיק ההשקעות המקיף שלך. זכור כי אתה יכול לקנות, לשכור או למכור על פי הסטנדרטים שלך ולשקול נושאים הקשורים לרכישות בינלאומיות שאתה מבצע בעת השקעה בנדל"ן זר.

בחירת דרך להחזיק נכס בחו"ל חשובה לא פחות מלהחשיב נכס חדש כבית פוטנציאלי עתידי

מבנה החזקת הנדל"ן המתאים תלוי במידה רבה אם אתה יכול להשקיע בנדל"ן בארה"ב והאם אתה קונה למטרות השקעה בלבד. משקיעים שרוצים להחזיק ולנהל את השקעות הנדל"ן הבינלאומיות שלהם יכולים לקנות בחו"ל, אך עליהם לבחור במדינה עם יציבות פיננסית גבוהה ומערכת פיננסית חזקה.

לפני שאתה קונה נכס בחו"ל

חשוב לבדוק את החוקים המקומיים כדי לוודא שאתה רשאי לקנות נכס בכלל. אם הנכס הזר החדש שלך הוא מקום מגורים פוטנציאלי, קיימות תוכניות בכמה מדינות למשקיעים להציע הטבות תושבים לאזרחים זרים שקונים נכס או משקיעים בחברות על אדמתם. מדי שנה משקיעים זרים וזרים מרחבי העולם משקיעים בנדל"ן אמריקאי שאינו USRPI. בפלורידה המספר הגבוה ביותר של השקעות זרות בארצות הברית, עם 21% מכלל ההשקעות הזרות בנדל"ן בארה"ב, 22% מהן מושקעות בנדל"ן להשכרה.

אם אתה משקיע נכס וברצונך להשקיע בנדל"ן זר

אנו נותנים לך הנחיות מותאמות אישית כיצד להפיק את המקסימום מהמרת המטבע שלך. זה תמיד רעיון טוב לעבוד עם יועץ פיננסי, מתכנן פיננסי, מתווך או יועץ פיננסי אחר כדי להבטיח שאתה מבין את היתרונות והחסרונות של השקעה בנדל"ן זר באמצעות IRA בניהול עצמי. בין אם זו השקעה בנכס ובין אם זה יהיה בית הפנסיה שלך בבוא העת, השקעות זרות מציעות פוטנציאל עצום אם אתה מבצע בדיקת נאותות שלך. וודאו כי השוק אטרקטיבי למשקיעים זרים וודאו כי אתם מבינים את כל האפשרויות העומדות בפניכם מבחינת אפשרויות השקעה ואסטרטגיות השקעה. כשאתה קונה נכס בינלאומי ב -9 מדינות, יש לך גישה למדריך המקיף ביותר לרכישת נכסים בחו"ל.

אם אתם מעוניינים בהזדמנויות נדל"ן בינלאומיות

תוכלו להירשם לקבלת מידע נוסף במדריך הגלובלי שלנו לשיטוט נדל"ן. בדקנו כמה מהשיקולים שעליך לשקול לפני שתקפוץ לנדל"ן זר, כמו גם כמה דרכים בהן תוכל להשקיע בנדל"ן גלובלי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן