נדל"ן להשקעה בגרמניה

נדל"ן להשקעה בגרמניה

שוק הנדל"ן הגרמני הוא ללא ספק מעוז ידידותי להשקעה בלב אירופה. ערים גרמניות מתגלות כאחת מהשקעות הנדל"ן המועדפות ביותר על משקיעים המחפשים מקלט בטוח שמתפקד היטב. למרות החששות הגוברים כי בועה עשויה להסתתר בכל פינה בתת-מגזר זה, דו"ח חדש של המכון הגרמני למחקר כלכלי (DIW) שפורסם החודש מצא כי הדבר אינו מקובל.

ערים גרמניות כמו ברלין הופכות יותר ויותר לאופציה אטרקטיבית עבור משקיעים המחפשים מקלט בטוח בלב אירופה

לונדון נבחרה השנה לעיר הנכסים הטובה ביותר בגרמניה, ומסיבה טובה. העיר הגרמנית עם צוותה המאומן היטב ומספר רב של זרים שקונים נדל"ן הופכת אותה לאחד מיעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר בעולם. למעשה, המכון הבינלאומי למחקר כלכלי (IIW) פרסם בחודש שעבר את הדו"ח ערים מתעוררות כינה את ברלין "העיר המובילה לפיתוח השקעות בשנת 2018" והצביע על גידול האוכלוסייה במדינה, מגזר ה- IT הפורח וצמיחה כלכלית גבוהה.

שוק הנדל"ן הגרמני ממשיך לראות עלייה במספר המשקיעים הזרים בשוק ההשקעות שלו

נתונים אלה מדגישים כי שווקי השקעות נדל"ן בגרמניה ממשיכים להיות אחד מיעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר עבור השקעות זרות באירופה. בקיצור, שוק הנדל"ן הגרמני הוא מקום בו משקיעים רציניים יכולים להשתתף באופן פעיל. אם אתה חושב על דרכים להשקיע בנדל"ן בגרמניה, תוכל ליצור איתנו קשר לשיחה. אנו נענה על כל שאלותיך ונספק לך את כל המידע הדרוש בעזרת המומחים שלנו בתחום השקעות ההשקעות בגרמניה. אם אתה רוצה להשקיע בנדל"ן גרמני, אנחנו כאן בשבילך ויכולים לענות על כל השאלות שלך במהירות האפשרית כדי לענות עליהן.

אם אתה משקיע בנכס ותרצה לבצע השקעות בנכסים זרים

אנא מלא את הטופס למטה ותן לנו מדריך המותאם אישית כדי להבטיח שתקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך. אם אתה משקיע המתכנן להשקיע בנכס בשנת 2020, אנו נתקשר אליך בימים הקרובים כדי לוודא שתפיק את המירב מהמרת המטבע שלך. אתה יכול גם ליצור קשר עם עורכי הדין שלנו בתחום הנדל"ן כדי להקל עליך למכור או לשכור נדל"ן בגרמניה.

בהתאם ליעדים

מבנה ההשקעה והשותפות, GmbH & Co. KG שלנו יכול להציע לך כנישום מיסים ישראלי פיתרון אופטימלי כאשר אתה משקיע בנדל"ן גרמני. אם אתה משקיע, אתה יכול גם להשקיע בנדל"ן גרמני עם מבנה מיסוי מותאם בצורה של שותפות השקעה. זוהי דרך קיימא להימנע ממס עסקי, במיוחד אם אתה רוכש נדל"ן גרמני בגרמניה באמצעות שותפות עם חברה זרה כגון חברת השקעות פרטיות או קרן גידור.

יש לקחת בחשבון את היבטי המס הבאים

בגרמניה קיימת מערכת מס מתנה וירושה הרלוונטית גם למשקיעים זרים. הסכם המיסוי הכפול על הכנסות מנדל"ן שסיכמה גרמניה עם ארצות הברית והאיחוד האירופי (איחוד האירופי) קובע כי גרמניה זכאית לאותו טיפול מס כמו הסמכות שבה נמצא הנכס. זאת בעקבות אמנת המס של מודל ה- OECD וקובעת שיעור מס של 5.5% על כל הכנסות מנכסי חוץ בגרמניה, לפיה גרמניה יכולה לגבות מס של 10.0% על כל הכנסות בעלי נכסים זרים מחוץ לגרמניה. גרמניה פוטרת הכנסות מנדל"ן זר ממס רווחי הון בצורת מס הכנסה, זיכויי מס וניכויים. חוק המס הגרמני וכריתת שותפות עם חברת השקעות פרטיות, קרן גידור או חברה זרה אחרת בגרמניה קובעות מיסוי על הכנסות מקרקעין ללא קשר לגובה המס ששולם. בין אם הנכס נמצא מחוץ לגרמניה ובין אם יש לך בעלות זרה או אינטרס השקעה בו.

זה חל גם אם לבעל הנכס יש מגורים בגרמניה

אנשים ישראלים חייבים במס מתנה וירושה גרמניים מכיוון שהנכס נחשב לרכוש "גרמני". אנשים המתגוררים בגרמניה מחויבים גם במס הכנסה גרמני, בין אם האחוזה נמצאת בתוך גרמניה ומחוצה לה. כמקור הכנסה בגרמניה, הכנסה מנדל"ן גרמני פטורה גם ממס 5.5% על כל הכנסות בעלי נכסים זרים מחוץ לגרמניה.

מס חברות גרמני

חברות זרות שאין להן משרד רשום בגרמניה כחברה בהנהלת החברה שלהן אינן כפופות לכך, ובלבד שהן מרוויחות הכנסות מנדל"ן בחו"ל, בין היתר. לסיכום, הדבר יביא להפחתה משמעותית במיסים על השקעות שהיו מבוצעות בישראל, וזה גם יבטל את נטל מיסי המתנה והירושה הגרמניים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן