מתי כדאי לקחת משכנתא

מתי כדאי לקחת משכנתא

כדאי לבדוק את סוגי המשכנתאות השונים הקיימים – משכנתאות רגילות, FHA, VA ועוד – לפני נטילת הלוואה. לכל משכנתא תנאי החזר שונים, המשפיעים על גובה התשלום החודשי שלך ועל גובה הריבית שתשלם במהלך תקופת ההלוואה. בהתאם לסוג ההלוואה, גודל התשלום מראש והאם יש לך דרישות ביטוח משכנתא שונות.

המלווה וההצעה המתאימים למשכנתא ידרשו מחקר וסבלנות בכדי להבטיח שתקבל את העסקה הטובה ביותר. לפני אישור המשכנתא עליך להישאר בתוך יחס מסוים שהמלווים משתמשים בו כדי לקבוע כמה אתה יכול להרשות לעצמך בתשלומי משכנתא.

בשוק של היום

אתה מצפה ממלווה המשכנתאות שלך לדרוש מקדמה מינימלית של 10%, אלא אם כן תקבל הלוואת FHA או הלוואת תכנית מיוחדת. אם יש לך משכנתא עם מקדמה נמוכה יותר, המלווה שלך עשוי לדרוש ממך, כדי לכסות את הסיכון הנתפס גבוה יותר, לסגור את ביטוח המשכנתא הפרטית (PMI). זוהי שיטה נפוצה לרכישת בית עם מקדמה קטנה יותר, אך יכולה לגרום לתשלום משכנתא חודשי גבוה יותר בשל עלות הביטוח הנוספת.
לעוד מידע בתחום של מתי כדאי לקחת משכנתא כדאי לגשת לאתר okifinance.com

גם אם יש לך מאגר מזומנים, ייתכן שתצטרך לקחת משכנתא למימון רכישת בית. זהו מהלך כספי גדול ועם 88 אחוז מרוכשי הדירות שמממנים את רכישתם, סביר יותר שתזדקק למשכנתא.

על ידי לקיחת משכנתא לחלק מרכישת הבית שלך תוכל להשיג חיסכון משמעותי במזומן שתוכל להשקיע בתמורה לריביות משכנתא נמוכות יותר

אם אתה קונה בית עם $ 100 במזומן, אתה יכול לקבל תשואה המקבילה לשיעור המשכנתא הנוכחי שאתה משלם. ניתן להשוות הלוואה לרכישת דירה גם לריביות שליליות על הלוואת הבית שלך.

תשלומי משכנתא בזמן מדי חודש או אפילו פעם בשנה יכולים להגביר את דירוג האשראי שלך

חיזוק דירוג האשראי שלך על ידי תשלום החשבונות שלך בזמן וחובות יכולים להפוך את המשכנתא לזולה יותר. הריביות הנמוכות על המשכנתא שלך יורדות והסיבה הנפוצה ביותר שרוב האנשים ממחזרים היא כי יש טעם למחזר לפני שאתה לוקח הלוואה גדולה יותר.

אם תשלומי המשכנתא שלך עדיין גבוהים מדי

תוכל לקחת הלוואה במהירות ולחסוך אלפי ריבית. החיסרון במיחזור המשכנתא הראשוני הוא כאשר אתה ממחזר את המשכנתא הראשונה הנוכחית לביתך כדי להוריד את הריבית ולשלם את ההון שהרווחת. המשמעות היא שאתה מעבד מחדש את ההלוואה שאתה משלם כדי להוריד את הריבית, לקבל שיעור חודשי נמוך יותר עבור הבית שלך ולשלם את ההון שבנית במהלך התשלומים הרצופים שלך.

אם אתה הולך בדרך של משכנתא שנייה ורוצה ללוות על הון עצמי, אני בטוח שזו האפשרות הטובה ביותר עבורך. אם אתה צריך את הכסף, אתה יכול ללוות את ההון של הבית הנוכחי שלך או לקחת הלוואה לבית.

רווחי ההון שלהם קיזזו את עלות החוב למשכנתאות ומציעים פוטנציאל לצמיחה נוספת

לדוגמא, דמיינו שבמקום לשלם 100% מזומן עבור בית, אתם מעמידים 20% על משכנתא למימון רכישתו, ומשקיעים את שאר כספכם בתיק מגוון עם תשואה ממוצעת של לפחות 4% עד 5% . לאחר מכן ניתן להשתמש בהשקעות אלה להלוואות למימון משכנתא, להגדלת הרווחים הפוטנציאליים.

אם תבחר לקחת משכנתא

תוכל להשתמש בשארית כספך מהשקעות אחרות כדי להגדיל את תיק ההשקעות הכולל שלך. אפשר לשים את ההבדל בין שתי המשכנתאות בשיפוץ הבית, איחוד חובות בריבית גבוהה או יעדים פיננסיים אחרים. אם אתה מעוניין לרכוש בית חדש, תוכל להשתמש בהון בביתך הנוכחי כדי לממן את הרכישה ולספק לך הלוואה.

מימון מחדש במזומן מחליף את הלוואת הבית הנוכחית שלך במשכנתא חדשה שגדולה מיתרת ההלוואה שלך

אם יש לך מספיק הון בבית המגורים הראשי שלך, אתה יכול לקחת מסגרת אשראי ולהשתמש בה כדי לשלם את הנכס השני שלך. משכנתא במזומן היא אופציה מצוינת לתקופת ההלוואה שלך.

שיעורי הלוואות אישיות משתנים בהתאם לנסיבותיך

הכסף שהשאלת והחזרת, ותשלום המשכנתא החודשי. זה יכול להיות קשה להשוות בין תשלומים חודשיים למחיר דירה קבוע מכיוון שתשלומי הדיור החודשיים שלך כפופים לשיעורי משכנתא משתנים, ארנונה, עלות ביטוח בעלות דירה (ביטוח משכנתא פרטית, PMI, דמי דירה וכו '. הלוואות בריבית קבועה מציעות צפוי תשלומים בכל חודש, מה שיכול להקל על התקצוב.

ככלל לקביעת כמה הבית שלך יכול להרשות לעצמך, תשלום המשכנתא החודשי שלך לא יעלה על 28% מההכנסה החודשית ברוטו (לפני מס). רעיון טוב כיצד ייראה התשלום החודשי הזה, השתמש במחשבון המשכנתא של NextAdvisors כדי להעריך את התשלום החודשי שלך.

חלק מהמלווים מאפשרים לבעלי בתים ללוות עד 80 אחוזים משווי הבית אך הסף משתנה בהתאם לאשראי סוג המשכנתא

בדרך כלל המלווים ממליצים לך לחפש בית שעולה לא יותר משלוש פעמים מההכנסה השנתית שלך למשק בית, אם יש לך תשלום של 20% מקדמה ואין לך הרבה חובות אחרים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן