מתווכי נדל"ן

מתווכי נדל"ן

מכירות נכסים הן יותר עבודה ממה שאנשים מבינים, ולמרות שיש הרבה סוכני נדל"ן מצליחים, ישנם רבים באותה מידה שמתקשים להסתדר. עם הפלטפורמה החדשה שמונעת על ידי התעשייה – שתאפשר לבנות שירותים משבשים כמו Airbnb, Uber ו- Airbnb על בינה מלאכותית – סוכני נדל"ן ימלאו תפקיד מפתח בהצלחת לקוחותיהם.

סוכני נדל"ן בדרך כלל לעבוד ממשרד עם סוכנים וסוכנים אחרים ויש להם אפשרות לדון בצרכיהם של קונים ומוכרים

לברר אודות רישומים, לדון ברשימות חדשות ולדון בצורכי קונים ומוכרים. לסוכני נדל"ן מצליחים רבים יש גם עוזר או משרד מנהל שיעזור להם בפעילות יומיומית, המאפשרת למוכרים או מתווכים להתמקד בהכנסה ישירה יותר – וליצור פעילות.

זה יכול להיות היבט אטרקטיבי במקצוע הנדל"ן ויכול להציע אתגרים והזדמנויות ייחודיים בהתאם מיומנויות של הסוכן

כל יום ייחודי ושונה עבור כל סוכן נדל"ן, ועבודה עם סוגים שונים של לקוחות – קונים, מוכרים, מתווכים, מתווכים וסוכנים אחרים – מציעה הזדמנויות שונות. . בין אם אתה מתווך או מתווך תלוי באישורים ומדיניות שונים בענף. עבודה במשרד עם בסיס לקוחות שונה, כגון קונה, מוכר או מתווך, היא הזדמנות נהדרת להבין קבוצות לקוחות שונות ולהיות בעלי הכישורים להגיע לכל קבוצה.

ישנם סוכני נדל"ן המתמחים במכירה או קנייה או להיפך

וחשוב לצרכנים להבין איזה קונה או מוכר מיוצג על ידי סוכן נדל"ן. ברור שלנאמנות סוכנים יכולה להיות השפעה גדולה על כמה פרטים בעסקה, כולל המחיר הסופי. מכיוון שלקונים ולמוכרים יש צרכים שונים, יתכן שאינך יודע שאתה מקבל "עמלת נדל"ן" כסוכן רישום וגם כסוכן קונה, בין אם אתה יודע זאת ובין אם לא. המתווכים מקבלים עמלה כאחוז ממחיר הרכישה של הנכס, כאשר הכנסתם תלויה במספר העסקאות שהושלמו ובזמן שהם מוציאים על כל עסקה.

אם אינך מכיר סוכן אחד באופן אישי, תוכל לבקר בסוכנות ולדבר עם כמה סוכנים לפני שתקבל החלטה. כשאתה שוקל סוכן נדל"ן, אתה צריך לשאול את עצמך אם זה מישהו שאתה סומך עליו, כפי שכל הסוכנים צריכים לעשות.

כשאתה מראיין סוכן נדל"ן

וודא שהוא מספק לך רשימת לקוחות שאתה יכול לפנות אליהם. בקש מהם לספק פרטי קשר עבור כל בית שרשמו או מכרו בשנה האחרונה. אתה יכול גם לשאול אותם אם הם יכולים להעביר אותך ללקוחותיהם לשעבר כדי שתוכל לדבר איתם ממקור ראשון.

סוכן מניות יכול לעזור לך לארגן או לארגן ראיון עם שלוחה ל- MLS, כגון איגוד המתווכים הלאומי (NAR) או איגוד הנדל"ן האמריקאי (ARA).

רוב המדינות דורשות מסוכני נדל"ן להירשם בלוח רישוי

שם הם יכולים להקליט פעולות משמעת ותלונות מחוץ למדינה. סוכן יכול גם להיות חבר באיגוד המתווכים הלאומי (NAR), שם הוא חבר בתשלום בארגון כמו איגוד הנדל"ן האמריקאי (ARA). סוכן נדל"ן פעיל המעוניין להצטרף לארגון זה חייב להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות כסוכן נדל"ן או מתווך. מתווכים ומתווכים הם מתווכים, אך הם לא בהכרח זהים למתווכים ומתווכים.

כאמור לעיל

קונה שעובד עם סוכן או סוכן נדל"ן כדי למצוא בית הוא לקוח של הסוכן, ואילו סוכן מייצג רק את המוכר. יוצא מן הכלל הוא מדינות כמו קולורדו וניו מקסיקו, המחייבות את כל בעלי המקצוע בתחום הנדל"ן ברישיון כמתווכים. סוכני נדל"ן עובדים על פי אותם חוקים ותקנות כמו עבודתם כמתווכים ומתווכים – מתווכים.

הם מתוגמלים על מציאת בתים למוכרים על ידי הפיכתם לסוחרי תקליטים על ידי ביצוע חוזה המכירה עם המוכר. המוכר משלם 6 אחוז ממחיר המכירה של בית כעמלת נדל"ן, כאשר מחציתם עוברים לסוכן הקונה והחצי השני לסוכן הנדל"ן שלו.

סוכנות כפולה היא כאשר סוכן נדל"ן או מתווך יחיד מייצג את שני הצדדים (כלומר קונה ומוכר) בעסקת נדל"ן. זהו אדם אשר קונה או מוכר, אך לא שניהם בו זמנית.

עם זאת

באופן כללי, כל מי שהשיג רישיון מקרקעין בסיסי, הכולל מספר מסוים של קורסים מוסמכים ובחינה, יכול להיות מתואר כ"סוכן נדל"ן. ברוב המדינות, סוכני נדל"ן נדרשים לעבוד עבור האיגוד הלאומי של סוכני נדל"ן (NAR), העמותה המקצועית הגדולה ביותר במדינה. אין הבחנה בין חבר ובין שאינו חבר ב- NAR בתפקידים מקצועיים. בין אם אתה סוכן נדל"ן, סוכן נדל"ן או סוכן כפול, עליך לספק תיאור מפורט של מה שאתה עושה מדי יום כסוכן נדל"ן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן