משרדים

משרדים

במונחים מודרניים, משרד הוא בדרך כלל מקום בו העובדים מבצעים את עבודתם. זה בדרך כלל מקום שבו עובדי הארגון מבצעים עבודה מנהלית כדי לתמוך וליישם את המטרות והיעדים של הארגון. חדר התמיכה במשרד משמש בדרך כלל לצורך הגשת מסמכים, הפסקות ומשימות ניהול אחרות.

בבנייני משרדים רבים יש גם חדרי צוות בהם עובדים יכולים לאכול ארוחת צהריים ולקחת הפסקות קצרות

בנוסף לבקתות בודדות, תוכלו למצוא משרדים לפגישות עובדים, פגישות עם עובדים אחרים ופגישות אחרות. משרד בעל אופק אופקי מאפשר להכניס לקבוצה אסטרטגיות ורעיונות חדשים. אך במקרים רבים, נוכחות משותפת של משרד פתוח וערוצים דיגיטליים אינה מובילה לשיתוף פעולה יצרני. – מחקר שנערך על ידי משרד העבודה האמריקני לניהול כוח אדם (OPM) הראה כי רק 10% מהתקשורת התרחשה בין עובדים ששולחן העבודה שלהם היה יותר מ -500 מטרים זה מזה. נמצא כי אינטראקציה פנים אל פנים ירדה בכ- 70% בחברות שעברו למשרד פתוח, בעוד שהאינטראקציה האלקטרונית גברה כדי לקזז זאת.

משרד החוץ עבר לבית היתומים של DC בשנת 2009

ואילו מחלקות המלחמה והימיים המשיכו להתגורר ברבעים צפופים ממערב לבית הלבן. ניתן היה לפקח על עובדי המשרד, להתבונן בהם ולחקור זמן ותנועה. חלק מהחדר נותר זהה עבור קבוצת הביקורת, אך חלקו הועבר למשרד לניהול כוח אדם (OPM) ולמשרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב (HHS). ב- 4 ביוני חידש מינהל הארכיון והרשומות הלאומי (NARA) את חקירת שטחי המשרד.

למרות שעיצובי משרד פתוח נועדו לקדם אינטראקציה פנים אל פנים

הם אינם מאפשרים זאת. בניסוי דומה, חברת תוכנה גדולה גילתה כי 90% מהאינטראקציה האישית מתרחשת מאחורי שולחנותיהם של אנשים. רעיונות משרדיים חדשים רבים, הדורשים שולחנות גדולים במקום שולחנות עבודה בודדים, עשויים לעודד שיחות אינטימיות באותה מידה כמו שולחנות אוכל גדולים. זו דוגמה לאופן שבו שולחנות הבקתה, המפורסמים ביותר בזכות הסרט המצויר של דילברט, פותרים בעיות פרטיות חזותית אך לעיתים קרובות נכשלים בבידוד אקוסטי ובבטיחות.

אם אתה במשרד USGIS ואתה מרגיש מטופל

לא מרוצה מהשירות שקיבלת, רוצה להחמיא לצוות או עדיין במשרד, דון בכך עם המפקח שלך או מנהל השטח. כשאתה מתקשר או מבקר במשרדים, אתה יכול לקבל מידע בסיסי על רשויות ההגירה ולשאול שאלות לגבי המקרה שלך.

שיתוף פעולה לטיני

שמשמעותו עבודה משותפת, הוא עבודה לאינטראקציה של שני אנשים או יותר בשיתוף פעולה. בעוד שההתקדמות הטכנולוגית בתאורה ובאוורור אפשרה בנייני משרדים גבוהים יותר, הארכיטקטורה של שיתוף הפעולה השתנתה בצורה דרמטית, וניתן לטעון שהיא מעולם לא הייתה יעילה יותר. משרדים בחלל פתוח מרכיבים כמה עובדים באותו חלל, ומחקרים הראו שהם משפרים את התפוקה לטווח הקצר. משרדי שירות מציעים את החללים מהסוג המוקדם יותר ומספקים פיתרון פשוט לפיתוח עסקים, אך זה מעולם לא נראה קל כל כך.

בעוד שניתן לבנות משרדים כמעט בכל מקום וכמעט בכל בניין

הדרישות המודרניות למשרדים, כמו דרישות לתאורה, לרשת ולאבטחה, מקשות על כך. במבנה ובצורת המשרד אמנם אין קירות ומחסומים, אך הוא מושפע מחשיבת ההנהלה ומהצורך בשימוש יעיל ויעיל יותר בחלל. זה הוביל לפיתוח מבנים מיוחדים המיועדים אך ורק לשימוש כמשרדים.

מצד שני

משרדים בחלל פתוח יכולים לכלול עשרות או מאות אנשים העובדים באותו חלל. משרדים רבים הם שטחי משרד מנוהלים, כלומר כל מי שתופס את החלל בתוך הבניין יכול לחלוק את המתקנים. במקרה זה, בדרך כלל יהיו לחברה שני משרדים או יותר, שלכל אחד מהם יש חלל משלה ולעובדים בודדים יהיה חדר משלהם. מכיוון שאנשים שונים מבצעים משימות ופעילויות שונות, לא תמיד קל לבחור את שטח המשרד הנכון. ישנן דרכים רבות ושונות לארגן את החלל בתוך משרד, ותרבות המנהיגות הספציפית של החברה ואופנתה יכולים להיות חשובים עוד יותר בתהליך העיצוב. זאת בשל מספר האנשים במשרד והתפקידים והאחריות השונים שלהם. זה יכול להיות קל יותר לעצב אותו בצורה שתואמת את סגנון המנהיגות של החברה שלך ותרבות מקום העבודה.

מי ששקוף לגבי השימוש המוגבל שלהם בנתונים ויתרונותיהם לעובדים עשוי לגלות כי שיתוף פעולה גלוי אכן משפר את עיצוב מקום העבודה

המשך לחפש דרכים אחרות להיות פתוחים ושקופים לגבי איסוף הנתונים והשימוש בו של החברה שלך בתהליך העיצוב.

כשהושלם בשנת 1888

EEOB היה בניין המשרדים הגדול ביותר בוושינגטון באותה תקופה. בנוסף למשרדים, בבניין היו חדרי ישיבות ודירות באדמירליות הלורדים. לאחר אימוץ גישה זו, חברת אנרגיה גדולה הוציאה כ -10 מיליון דולר במשך שבע שנים על תכנון וייעוץ לתכנון בניין משרדים חדש.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן