משרדים להשקעה

משרדים להשקעה

משרדי משפחה בדרך כלל לוקחים השקפה ארוכת טווח בהשקעותיהם ומתמקדים במימוש ערך ההון הסבלני. הם גם מסייעים בהשקעות אסטרטגיות יותר, כגון נדל"ן, בנקאות השקעות והון פרטי.

בגדול

משקיעים במשרד משפחתי מסוגלים להשקיע טוב יותר היום מאשר לפני המיתון הגדול, ומוכנים ללמוד מההזדמנויות שהוחמצו של המיתון. כך שהם נוטים יותר לשבת במשרד שלהם ולהשקיע היום, ובסך הכל מומלץ להם להשקיע לטווח הארוך מאשר רק בטווח הקצר. אגב: הורי משרד משפחתי וילדיהם, נכדים ונכדים – בצד ימין.

המורכבות והפיתוח הגובר של פתרונות השקעה של Family Office מהווים גורם מניע בפיתוח פתרונות השקעה

במהלך העשור האחרון, משרדים משפחתיים פיתחו רמת בגרות גבוהה מאוד וכעת הם יכולים לבצע ולנהל עסקאות שהיו עסקאות בעבר. פונקציית המטפלת של משפחת משרד הופרדה מפונקציית ההשקעות המרכזית, תוך המשך הקשר העסקי בין משרד ההשקעות לבין סוכן הנדל"ן. ווסטצ'סטר – יועץ השקעות בווסטצ'סטר ומייסד שותף של יועצי משרד המשפחה בניו יורק – אמר: "משרדי המשפחה מתחילים למלא תפקיד חשוב יותר מכיוון שהם משקיעים באופן ישיר יותר בנדל"ן.

כ כתוצאה מכך

העוסקים בעושר פרטי חייבים להיות מסוגלים לספק שירותים חוצה-תחומים למשקיעים פרטיים, כולל תכנון פיננסי, ניהול השקעות, ניהול נדל"ן וניהול נכסים. מעניין יותר, עם זאת, ההשפעה המפריעה שיש להשקעה ישירה במשפחה אחת. ובתים מרובי משפחות יש זרימה של עסקאות שקרנות השקעה מסורתיות, כמו קרנות נאמנות וקרנות הון פרטיות, היו ניגשות אליהן באופן מסורתי. בהשוואה להשקעה באמצעות קרן השקעות מסורתית, השקעה ישירה מאפשרת למשרדים משפחתיים להחזיק השקעות זמן רב יותר, להיות משקיעים סבלניים ומפחיתים משמעותית את העמלות לנותני שירותים הקשורים למבנה מקובץ. האטרקטיביות של השקעה ישירה נובעת מ היכולת של משרד משפחתי לנהל את נכסיו באופן פנימי מבלי להעסיק אנשי מקצוע בתחום ההשקעות, לשמור על שליטה באסטרטגיית השקעות ובתיק השקעות משלו, להיות זריזים ולקבל גישה מועדפת לעסקים.

לשם כך משרד משפחתי יכול לספק גם שירותי ניהול משפחה

כולל תכנון פיננסי, ניהול השקעות, ניהול נכסים וניהול נכסים. בנוסף, משרדים משפחתיים יכללו בדרך כלל מגוון שירותים פיננסיים, כגון תכנון השקעות וייעוץ השקעות למשקיעים פרטיים.

בוויסקונסין

המשרד הביתי או המשרד של היועץ ("המשרד הביתי") הוא מקום אחר שאינו משרד הבית של היועץ שאינו פתוח לציבור או בו מתנהל ייעוץ. אם ישות כלולה המספקת שירותי מתווכים באותו מיקום היא חברת בת של יועץ השקעות ויועצי ההשקעות עצמם אינם מתווכים או עוסקים, עליהם לסמן את התיבה "סוחר מתווך". כדי לעמוד בהגדרת סניף, יש להגיש הודעה לאגף כי מיקום הסניף הוגדר כ"סניף ".

משרדי משפחה מוגדרים בדרך כלל כמשרדים מרובי משפחות, המכונים לפעמים גם MFOs. משרד משפחתי יחיד מוגדר בארה"ב כ- SFO, ארגון פרטי שמנהל השקעות עבור משפחה אמידה אחת.

משרדים משפחתיים מחלקה I מספקים שירותי עיזבון ופיננסים ומופעלים בדרך כלל על ידי חברות עצמאיות בפיקוח ישיר של נאמן המשפחה או המנהל

משרדי משפחה מסוג III מתמקדים במתן שירותים פיננסיים ומופעלים בדרך כלל על ידי בנקים, משרדי עורכי דין, רואי חשבון או חברות. הם מציעים הנחות ושירותים פיננסיים למשפחות, עסקים, נאמנויות ועמותות אחרות.

משרדי משפחה מציעים פתרונות פיננסיים מלאים מניהול השקעות ועד ייעוץ צדקה עבור אנשים בעלי שווי נקי גבוה

הזדמנויות ההשקעה המוצעות מיועדות לאלה שחיים ועובדים בקהילה וגם לאלה עם משאבים כספיים מוגבלים. בנוסף להשקעה וניהול, משרדי המשפחות מספקים שירותים כמו ניהול צוות מקומי ותכנון נסיעות לבני המשפחה ובני משפחותיהם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן