מס נדלן

מס נדלן

כשאתה מחליט היכן לקנות בית, ארנונה חייבת למלא תפקיד בחשיבה שלך. הוא כולל מידע על נכסים ובעלות על מקרקעין, כמו גם מידע על מצב המס של הנכס. לדוגמה, משרד התרומות מחשב ארנונה על סמך שווי הנכס. ארנונה למגורים מבוססת על הערך המשוער, המייצג את שווי הנכס הכולל בתוספת שווי השוק הנוכחי. יש גם מס עסק, שמתבסס גם על אומדנים שהם 40% מהשווי המשוער הכולל, ויש ארנונה למגורים עם מחיר מוערך של 1,000 דולר למ"ר, או 2,500 דולר לשנה, אם האומדן הוא 25 % מעל או מתחת לאומדנים.

ניתן לקבוע מס זה כנגד מס שכירות על בסיס הכנסות משכירות או דמי שכירות נזקפים, וארנונה שהיא ארנונה על סך הנכס, לא כולל שווי הבניינים ושיפורים אחרים.

ארנונה

היא ברוב המקרים מס רגרסיבי שיכול להיחשב כצורת מס הכנסה או מס על הכנסות בעל הנכס, ולא הנכס עצמו. במערכת ארנונה הממשלה דורשת או מבצעת אומדן של שווי הכסף של נדל"ן ומעריכה את המס ביחס לערך זה. כדי לחשב את הארנונה, הרשויות מחלקות 1,000 דולר לפי הערך הכולל של הנכס, או סכום כל הארנונה במדינות ובעיריות. ארנונה מבוססת על מקרקעין שיכולים להיות נכס יחיד, נכס רב נכס (כגון בית או דירה) או מספר נכסים.

חישוב מספר זה והכפלת הטחנה בערך החיובי אומר לך אם אתה חייב ארנונה או זיכויים

החוק באורגון קובע מועד אחרון לתשלום ארנונה ומחייב גובה ריבית על סכום המס שנמנע מהנכס. הארנונה חייבת לאחר השנה בה גבו המסים, אך לא בשנה שלאחר מכן.

כדי לגשת לדוח ארנונה (המכונה גם חיפוש מס) בדף נדל"ן, הזן את מפתח המס או מספר החשבון שלך בשדה מפתח מס. אם יש לך השקעה בכל מקום שגובה מס, אתה יכול להגיש הצהרת נכס מסחרי או משהו דומה. זה חל על חברות המשתמשות בציוד ובעלי בתים שצריכים לבחור "נדל"ן. ברוך הבא לדף בירור המס המקוון, בחר נכס אישי ובחר את המידע על מזהה המגרש שלך וכתובתך, ותירשם. במילים פשוטות, ארנונה הינה מיסים על מקרקעין, וישנן שתי צורות מיסוי שונות. האחד, מס ערך השווי, מבוסס על שווי השוק של הנכס, והשני, מס אד-הוק. יועץ המס או גובה המסים אחראי על שומת מיסי המקרקעין בשיעור שאושר על ידי מחוז המס (עם פטורים) ובשיעור שנקבע על ידי כל תחומי המס. בספטמבר של כל שנה, הנאמן מקבל את רשימת הארנונה המוסמכת ממנהל הנכסים לגבייה.

כאמור לעיל

מדינות רבות גובות ארנונה על נכסים מוחשיים, אך שימו לב כי יש מדינות המיסים גם חברות שאינן בבעלות חברות. השומה קובע את השווי הכולל של כל הנכסים האישיים, משרד המס שולח את החשבוניות ומונפקת חשבונית ארנונה נוספת. הערה: בתחומי שיפוט מסוימים, כגון ניו יורק, ניו ג'רזי וקליפורניה, מסים הכנסות חברות על נדל"ן שבבעלות חברות.

לדוגמא

מס על נכס ששוויו 10,000 דולר שווה ערך לשווי הנכס בשנת המס של אותה שנה, או 2,500 $ עבור נכסים ששווים יותר מ -1,000 דולר. לדוגמא:: בשנת המס 2019 יחויבו ארנונה בניו יורק, ניו ג'רזי וקליפורניה על מגורים המוערכים בכ- 200 מיליון דולר, אך לא על המגורים עצמם.

העמלה גובה מהבעלים וחלה על כל בעלי הנכסים בניו יורק, ניו ג'רזי וקליפורניה, אך לא על כל הנכסים בקליפורניה.

בעלי בתים המעוניינים לעדכן את ארנונה

תכתובת שנשלחה אליהם – חייבים לעדכן את כתובת הנכסים שלהם בניו יורק, ניו ג'רזי, קליפורניה וקליפורניה. האוצר מחויב על פי חוק לשלוח את כל חשבונות המס לשנת המס 2020, כמו גם את כל תשלומי המס האחרים, אם הם מדויקים. אנו ממליצים בחום שתשלח את התשלום שלך בדואר או בדואר אלקטרוני למשרד השירותים הציבוריים, בו תוכל לבקר כדי לעשות את כל ענייני גובה המס שלך, כולל תשלום מיסים לבנק שלך או לחברת המשכנתא שלך. בעלי בתים ששילמו את מיסיהם אך לא קיבלו החזר מס, צריכים לפנות לאוצר.

החזרי ארנונה מוכנים מרשימת המסים ונשלחים מדי שנה בשבוע הראשון של אוקטובר

המס מחושב על ידי הכפלת הערך הנוכחי של הנכס, המחושב על ידי חברת הערכת השווי המקרקעין העירונית (MPAC) עם שיעור המס הכולל. סכום הארנונה הסופי מחושב על ידי הכפלת ערכי הנכסים הנוכחיים של השנה, כמו גם שיעורי המס לשנת המס 2018 ו- 2019 וארנונה 2017 ו- 2018.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן