מסחר עצמאי בבורסה תל אביב

מסחר עצמאי בבורסה תל אביב

המסחר במניות הפך לנושא לוהט בארוחת הערב של יום שישי, כאשר אפליקציית ההשקעות האמריקאית רובינוד עלתה לכותרות ברחבי העולם כאשר המשקיעים הקמעונאיים השתמשו באפליקציה ובצוות בכדי לקחת שחקנים מרכזיים בשוק. רובינודה ומתחרותיה לא גובות עמלה שאינה זמינה בשוק הישראלי. עבור אחרים שרוצים להתחיל לסחור, יש כמה אפשרויות לטיימרים קטנים.

למשקיעים מגוון אפשרויות לרכישה ומכירה של מניות ואג"ח בבורסה בת"א

מאמר זה מתאר את המתווכים והבנקים הישראלים השונים המציעים שירותי השקעה עצמאיים ומנוהלים בישראל ומשווה את העמלות, העמלות ורמות הביצועים שלהם. חלק מסוכנויות התיווך שנבחרו מציעות למשקיעים מחו"ל חשבונות השקעה עם שירות מלא באנגלית. למשקיעים המורשים לבצע עסקאות בפלטפורמת מסחר עצמאי בבורסה תחילה תהיה גישה ישירה בישראל להשקעות בחברות פרטיות, בפלטפורמה דומה נגישה ומוכרת לתשתית מערכת המסחר והסליקה של הבורסה.

הם ייהנו מנזילות השקעות, רישומי שוק המניות, פעולות סליקה, תשלום ניירות הערך הרלוונטיים, זיהוי תעודות ISIN והצגת אחזקותיהם בחשבונות הבנק שלהם. למשקיעים זרים ניתן פטור מניכוי מס במקור בכל מקורות התשלומים בריבית.

באוגוסט 2019 בורסת תל-אביב הפכה לבורסת הבורסה לאחר הנפקתה הראשונית (IPO). ישנם 24 מוסדות חברים המחזיקים במושבים בבורסה ומותרים להקל על עסקאות עבור משקיעים פרטיים ומוסדיים כאחד. 24 המוסדות החברים בבורסה הם מתווכי השקעות, בנקים וחברות ביטוח.

TASE הכפילה את שטח המכירות בחנויות שאינן זכייניות והעלתה את ה– EBITDA ו– CAGR ב- 18%

בתי השקעות בישראל מספקים למשקיעים פלטפורמת מסחר במניות, אמינה ומקיפה לרכישה ומכירה של מגוון רחב של ניירות ערך ומכשירים פיננסיים אחרים, שוק לרישום ומסחר של מגוון רחב של ניירות ערך ונגזרים.

חברת TASE הרחיבה את חנויותיה בקטגוריות מוצרים חדשות, חיזקה את צוות הניהול שלה והוסיפה שני מרכזים לוגיסטיים חדשים לתמיכה בצמיחה עתידית. כאשר הבורסה התפרסמה במחיר של 3.17 דולר למניה בבורסה, משקיעים מוסדיים זרים וישראלים היו מהציבור הרחב.

במסחר באסיה, מדד הסידני ירד ב -9.7%, האנג סנג בהונג קונג איבד 3.4% והודו איבדה 5.9%. המניות בסין צנחו בצורה חדה לאחר שבייג'ינג דיווחה כי ההוצאות הצרכניות ותפוקת המפעל היו גרועות מהצפוי. הפגיעה הקשה ביותר הייתה רשת מלונות פתאל, שמניותיה נכנסו לנפילה חופשית עם ירידה של 29% וחברת חיפושי הנפט והגז אנרג'ין, המפתחת שדות גז טבעי ימיים בישראל, עם ירידה של 24%.

 TEL AVIV, 17 בספטמבר 2020 – מקס סטוק, קמעונאית המוזלים המובילה בישראל בכלל החלה היום במסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב עם הסמל מקסו.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן