מחירי נדלן

מחירי נדלן

שוק הדיור האמריקני חוזר, וזה חדשות טובות עבור רוכשי בתים שמתכננים את הרכישות שלהם בצורה נכונה. הרכות של שווקי הדיור שאנו ממשיכים לראות, המעידה על ירידת מחירים, החלה במהפך ויצרה רמה חדשה של אופטימיות עבור רוכש הדירות, המתכנן את רכישתו בתזמון רב. נכון, כפי שמראה דו"ח של האיגוד הלאומי למתווכים.

מחירי הבתים תלויים בשוק

והמגמות הלאומיות הן רק חלק מהתמונה. שוק הנדל"ן יכול להיות מושפע מגורמים אחרים כמו המשק, שוק המניות והשווקים הפיננסיים. תנועות מחירים אלו משמשות אינדיקטור לערכן של בתי מגורים ראשוניים, המייצגים חלק נכבד מהעושר עבור מרבית האמריקאים.

הברומטר הברור ביותר שיש לנו, המשקף מימד זה של שוק הנכסים, הוא המלאי הפעיל, שירד ביותר משליש לעומת השנה הקודמת.

יותר בתים למכירה באזורים עם מבנה אוכלוסייה עשיר יותר מסבירים את עליית מחירי הדירות והעלייה באבטלה

ואנו מאמינים כי גורמים דמוגרפיים אלה מבשרים טובות לשנים הבאות. עסקאות קיימות גם שם – מחירי קרקעות במרתף ובתי מגורים הוכיחו שאין לעמוד בפניהם בפני משקיעי נכסים וחלוצים עירוניים שיודעים הרבה כשהם רואים. היעדר המלאי הקיצוני והביקוש המדהים מראים מתאם חזק בין מספר הדירות הזמינות בשוק למחיר הקרקע.

לסוכני הנדל"ן המרוויחים מכנה משותף אחד – הם מכירים את השוק. קרא את המדריך שלנו למומחה בשוק הנכסים המקומי כדי להבין את שוק הנכסים המקומי שלך ועוד.

הרעיון שבתים הם השקעה טובה נובע מכך שמחירי הדיור נוטים לעלות

לפחות מבחינה היסטורית. במבט לאחור לאורך תקופה ארוכה יותר, אנו יכולים לראות שהם בדרך כלל מבצעים ביצועים טובים מאוד ומעריכים בשיעור קבוע של 5% ברוב המיתון. שיעורים אלה צפויים להישאר כך בשנים הקרובות, ולהיות נמוכים מעט יותר, תוך שמירה על פעילות רוכשי הדירות ושמירה על שוק הדיור.

אנו מצפים ששוק הדיור ימשיך את שורו במהלך הקיץ

בסתיו ועד 2021. ככל שהמדינה תמשיך להיאבק עם קוביד 19, שוקי הדיור ימשיכו להיות בעלי ריביות נמוכות גם בשנת 2021. — – צמיחת מחירי הדירות תאט בהכרח עם עליית הריבית, אך לא סביר שנראה ירידה במחירי הדירות כמו בשנת 2020. אי אפשר לחזות מה יקרה למחירי הדירות בשנות ה -20- 2021, אבל אם היסטוריה חוזר על עצמו, אנחנו לא יכולים לצפות שמחירי הדירות יירדו. שוק הנכסים ימשיך להיאבק בחוסר איזון בין היצע וביקוש, מה שיוביל לעלייה איטית במחירי הדירות במהלך השנים הקרובות. בין אם אתה מוכר, קונה או נשאר, הנה מה שאתה צריך לדעת על מגמות הנכסים בשנת 2021. קח את תנופת הנדל"ן בבוזמן, המונעת על ידי קוביד 19, שם היא תנוע בין מגורים למסחר ומסחרי למגורים.

כמובן

חשוב לקחת בחשבון גורמים שאינם היצע וביקוש שיכולים להשפיע על מחירי הנכסים. לשמחת בעלי הדירות ולצערם של רוכשי הדירות הפוטנציאליים, מחירי הדירות עולים בצורה חדה. הרצון הגובר של בעלי בתים לעבור לפרברים, ומתכנן להאט אותו בשנת 2021, מונע מהאטה בקצב גידול מכירות הדירות בבוזמן, העיר הגדולה בעיר.

על פי Clever Real Estate, מי שקנה בתים השנה הצליח למחוק פחות מ -20% מהנכסים שלהם, אך רק 10% מהבתים שנרכשו בין 2015 ל 2019, ורק 5% בשנת 2019. למרות יותר מבתי יוקרה נמכרים, מחיר הבתים החציוני הממוצע עלה, אם כי הערך הבסיסי של הבתים לא שינה אגורה.

בשש השנים שקדמו לקריסת הדיור בשנת 2008

מחירי הדירות עלו ב -56.2% על בסיס שנתי, על פי התאחדות המתווכים הלאומית. אנו יודעים כי שיעור היישום השנתי הממוצע בשוק הדיור בארה"ב. היה סביב 5% מדי שנה מאז 1975. ההתאוששות המרשימה של השוק נכנסה למה שנחשב בדרך כלל לעונה חמה עבור נכסים.

שוק הדיור עדיין חם

אך הוא מונע בעיקר על ידי שילוב של ריביות נמוכות ו כוח קנייה גבוה יותר. אם שיעורי המשכנתא ימשיכו לרדת עד 2021 נראה מחירי דירות עולים מכבידים על סבירות. עלויות המשכנתא החודשיות עשויות לעלות כל עוד מחירי הדירות ימשיכו לעלות. שיעורי המשכנתא הנמוכים ישמרו על השוק בריא ואם הם קמים, הם יגרמו למחירי המשכנתא החודשיים לעלות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן