מחירי זכוכית בעולם

מחירי זכוכית בעולם

על פי דיווח חדש, מחירם של לוחות פוטו-וולטאיים מצופים זכוכית עלה בחודש יולי ב -71%, והיצרנים מתקשים לייצר מספיק ממנו כדי לשמור על ערך המכירות במקום יותר משבוע. מחירי זכוכית שטוחים עלו בחודש יולי בחודש השלישי ברבעון של 1.8%, על פי דיווח של משרד העבודה האמריקני. הדו"ח ציין כי מחירי היבוא של זכוכית וזכוכית עלו מעט ב 0.1- אחוזים בחודש השלישי ברציפות, אך עמדו במקום לאחר עליית 2.5% במחצית הראשונה של השנה. מחיר הייצוא של זכוכית וכלי זכוכית נותר יציב ועמד על 1,843 דולר לטון, לעומת 2,071 דולר ביוני והרמה הנמוכה ביותר מאז מאי. מחירי הייצוא של זכוכית וזכוכית עלו ביולי 0.4%, לאחר עלייה של 1.1% בחודש הקודם, נאמר בדו"ח. —- ההידוק של הזכוכית הסינית כנראה מעיד על מחירים גבוהים יותר ומחירי הפאנלים הסולאריים יירדו במהלך שנת 2020. אבולטה אנרגיה יכולה לעזור לחברות להשיג את המחירים הטובים ביותר אם מחסור בזכוכית ישפיע על ההיצע.

לעוד פרטים בנושא של מחירי זכוכית בעולם יש לבקר באתר https://glasscenter.co.il/

GlassOfVenice.com פועלת כבר למעלה מעשר שנים והיא אחת מחברות הזכוכית המוערכות בעולם בזכות הזכוכית האיכותית שלה

בניגוד לחלק מהמתחרים שלהם, יש להם קשר טוב מאוד עם הלקוחות שלהם, מה שמאפשר להם לקבל מחירים תחרותיים מאוד. מחירי זכוכית מוראנו אותנטיים נעים בין תכשיטים קטנים במחיר סביר מאוד, הנמוך מ -20 דולר, לבין חתיכות זכוכית אמנותיות יקרות במיוחד, המגיעות לאלפים. אגרטלים, קערות ופסלים של סומרסו עולים עד 1,000 דולר לחתיכת זכוכית אחת, או יותר מ -2,500 דולר לאוסף שלם של חפצים. מכיוון שהרבה מהמחיר מבוסס על כמות העבודה והמיומנות הנדרשים לייצור משקפיים מעולים באיטליה, זה יכול להיות קשה לחסוך זכוכית מוראנו. לא קל להבחין בין זכוכית Millefiori מזויפת לבין מוריאנו אמיתי – מיוצר מכיוון שזיופים הם בדרך כלל מרושלים המיוצרים בסין והצבעים לא תמיד ברורים מספיק בכדי להבדיל אותם מזכוכית מורנוס מקורית, ולכן הם בדרך כלל יקרים יותר. חפצי מלחמה שונים מאוד בהרכבם הכימי מחפצי זכוכית מיובאים לחפצים מאיטליה ומחלקים אחרים של אירופה.

בסמר גם הציג צורה מוקדמת של זכוכית צפה בשנת 1843

בה נמזג זכוכית לפח נוזלי. זכוכית זו נוצרה על ידי פיצוץ גליל זכוכית ארוך, שנחתך לאחר מכן, הושטש והושמע. התקדמות חשובה מאוד בייצור הזכוכית הייתה השימוש בתחמוצת העופרת, שנוספה לזכוכית המותכת, מה ששיפר את מראה הזכוכית והקל על ההיתוך באמצעות ימיים כדלק לתנור.

זכוכית שימשה בתקופה האנגלו-סכסונית לייצור חפצים כמו כלים

חרוזים וחלונות ואפילו לתכשיטים. זכוכית שימשה גם ככלי ייצור, יוצרו גם פסיפסים, אריחים וזכוכית חלונות. בעידן ההלניסטי הוכנסו טכניקות חדשות רבות לייצור זכוכית וזכוכית החלה לייצר חלקים גדולים יותר, במיוחד כלי שולחן. מיכלי זכוכית תוצרת אלכסנדריה התפשטו עם ציטוטים לצרכי האימפריה הרומית. פלסטיק רומאי, זכוכית הפך לחומר המועדף לייצור יין, כוסות יין וכוסות יין.

במשך כמה מאות שנים המקום הזה היה מוקד ייצור המראות ובאמצע המאה ה -19 תעשיית הזכוכית פרחה באזור

ל- Ravenscroft היה פוטנציאל לחולל מהפכה בסחר הזכוכית, מה שאפשר לאנגליה לעקוף את ונציה כאחת מיצרניות הזכוכית הגדולות בעולם ויצרנית הזכוכית השנייה בגודלה באירופה. ההתרחבות המהירה של מעגל ייצור הזכוכית באנגליה וקרבתו לים התיכון הובילו לייצור צורות זכוכית עדיפות.

בין הממצאים הארכיאולוגיים מתקופה זו ניתן למנות כלים העשויים מאבנים יקרות למחצה עם גילופי אבן קשה יקרה וכמה מכלי הזכוכית היקרים ביותר בעולם

כמו גילופי האבן הקשים המוערכים ביותר. דוגמה נוספת לכלי זכוכית יקרים היא זכוכית מוראנו, מעוטרת באמייל זהב ועשויה בטכניקה נדירה בשם Tre Fuochi, שפירושה באיטלקית "שלוש להבות" או "ירי משולש". טכניקת הזכוכית היקרה של מורונו היא טכניקת קיץ בה זכוכית בצבע אחד טובלת בזהירות לזכוכית מותכת בצבע אחר, ואולי נוצרת יותר משתי שכבות. מרבית כוסות הציפה הן כוסות סודה, אך סוגים אחרים של זכוכית (למשל כסף, זהב, כלי כסף) מיוצרים גם באמצעות "תהליך זכוכית צפה".

לכן

יצירות אלה עדיין נוצרות על ידי מעט מאוד אומנים וצפויות לשלם מחירים גבוהים של מאות דולרים ליחידה, אך הם משמשים במגוון רחב של יישומים, כגון תכשיטים, כלי זכוכית וייצור תכשיטים. פיסת זכוכית ירוקה המיוצרת על ידי חברת הזכוכית אטלס הזכוכית בין השנים 1934-1941 היא בין השנים 1931 – 1936 ומחירה 20 דולר לצלחת. דוגמה לסוג זכוכית זה המיוצר בכוסות ירוקות הוא חברת הזכוכית הפדרלית של ניו יורק, שתוארכה בין השנים 1931-1936. היא מוצגת גם במוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע בוושינגטון הבירה ובגלריה הלאומית. לאמנות בלונדון.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן