מה התהליך בהלבנת שיניים

מה התהליך בהלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא מגמה עיקרית ברפואת שיניים המעניקה לך שיניים בהירות שפשוט נראות יפות, וזאת הדרך הבטוחה, הקלה והזולה ביותר לחייך חיוך נהדר. סקר של האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים קוסמטית מצא כי הלבנת שיניים היא הטיפול הקוסמטי המבוקש ביותר. לא פלא שהליך ההלבנה הזה היה המקום הראשון בקרב רופאי השיניים הקוסמטיים כיום. הלבנת שיניים היא אחד מחמשת ההליכים הקוסמטיים המבוקשים ביותר בארה"ב והיא אחראית על יותר מ -20% מכלל טיפולי השיניים הקוסמטיים.

כדי להבין כיצד אורות LED ממלאים תפקיד בתהליך ההלבנה, עליכם להבין תחילה את היסודות של הלבנת שיניים. בממוצע, הלבנת שיניים לד יכולה להאיר את חיוכך ב-6-8 גוונים בפגישה אחת. למרות שהתוצאות שונות עבור כל אדם, קבוצת בריאות הפה מדווחת כי אנשים שעוברים הלבנת שיניים מקצועית מגדילים את צבע השיניים ב5-10% לאחר הטיפול.

ישנן שתי שיטות בסיסיות בהן ניתן לרופא שיניים לבצע טיפולי הלבנת שיניים במשרדים או בבית. הלבנת לייזר, המכונה גם "הלבנת כוח", היא מערכת להלבנת שיניים שניתן לספק על ידי רופא השיניים שלך.
לעוד פרטים על הלבנות שיניים ומה התהליך בהלבנת שיניים יש להעיף מבט ב- beyondsmile.co.il

מורחים ג'ל הלבנה על השיניים ואז רופא השיניים שלך ישתמש בלייזר מיוחד להלבנת השיניים להפעלת התהליך

זה עוזר לשלוט בתהליך ההלבנה כך שהוא לא יהרוס את השן עצמה, אלא ילבין את האמייל וכל דבר אחר בזמן ששינית מולבנת בלייזר. כאשר רופא השיניים מכוון לייזר לעבר השן שלך במהלך "תהליך הלבנת שיניים בלייזר", הוא יראה זאת.

פתרון מי חמצן, שהוא אחד מחומרי ההלבנה הטובים ביותר הידועים בהלבנת שיניים, משמש לציפוי שיניים. מי חמצן, הסוכנים הנפוצים ביותר להלבנת שיניים, משמשים אז ב"תהליך הלבנת שיניים בלייזר "ומשמשים לציפוי השן.

למי שמעדיף לחסוך כסף ולהלבין את השיניים בבית

Walnut Creek, CA, מציע ערכת הלבנת שיניים. אין צורך לקחת את השיניים לרופא השיניים, שם יתנו לך ערכת הלבנת שיניים ויבזבזו את כל זמנכם וימיכם במגש שתוכנן במיוחד. רופא השיניים יכין צורה של השן ליצירת לוח הלבנה מיוחד שיספק את סוג האקונומיקה המתאים לכמות האקונומיקה לשן שלך. אם אתם מחפשים מוצר מקצועי, רופא השיניים של אדיסון מציע אפשרויות הלבנת שיניים מקצועיות המופעלות באמצעות Opalescence Boost (r). הג'ל מולבן מורכב משילוב של שני סוגים שונים של ג'ל, האחד לשיניים והשני לפה.

ג'ל הלבנת שיניים אופאלסנס מכיל PF

אשלגן חנקתי ופלואוריד, המסייעים בשמירה על בריאות האמייל בתהליך ההלבנה. תהליך ההלבנה החיצוני מורכב מחומרי הלבנה המונחים ישירות על השיניים כדי להגן על החניכיים והפה מפני האור החזק המשמש בתהליך הלבנת השיניים והשפעות אור UV. הלבנת שיניים מרגישה בטוחה בעזרת טכנולוגיית תאורה ומי חמצן – חומר הלבנה המבוסס על מערכת הלבנת שיניים שתלבין את השיניים באופן משמעותי במהלך ביקור קצר במשרד. הלבנת שיניים יכולה להשתנות מעט מרופא שיניים לרופא שיניים, אך היא כמעט זהה. לא רק שזה לא דורש תרגיל עם שיניים, זה גם מחט ומחט ללא מיטה.

תהליך ההלבנה או ההלבנה פשוט מתייחס לתהליך שגורם לשיניים להיראות לבנות יותר. בעוד הלבנת שיניים נוגעת להלבנת שן לגוון הטבעי שלה, הלבנת שיניים נועדה להסרת מזון ולכלוך מהשיניים.

רצועות הלבנת שיניים העשויות משחת שיניים או ג'לים אינן יכולות לספק את אותה האיכות והבהירות שהייתם חווים אם שיני הלבנת אצל רופא שיניים מקצועי. ברוב המקרים, הליכי הלבנה מקצועיים יקלו על השן בכ- 2-7 גוונים, תלוי במידת הטיפול.

אם אתה באמת רוצה שיניים לבנות בהוליווד

השקיע בהלבנת שיניים מקצועית, המנוהלת על ידי רופא שיניים. הטיפול בהלבנת השיניים בתרגול השיניים מציע לכם הלבנה איכותית להשגת תוצאות הלבנה בטוחות ואמינות. רופא שיניים מקצועי להלבנת שיניים הוא בחירה טובה אם אתם רוצים תוצאות איכותיות וארוכות טווח, והפרקטיקה שלו היא זו שמשיגה את התוצאות האיכותיות ביותר עבורכם.

אם אתה מעוניין בטיפול הלבנה וברצונך לשוחח עם ד"ר קרוקמן על אפשרויותיך

אנו ממליצים לך לפנות עוד היום למרפאת השיניים שלנו. אם ברצונך ללמוד עוד על הלבנת שיניים, תוכל ליצור קשר עוד היום עם התרגול לקביעת פגישה איתנו: 610 – 756 – 0649 או להתקשר אלינו למספר (610) -756-0649. תוכל גם ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף אודות הלבנת שיניים במשרד השיניים המקומי שלך או באחד ממיקומינו האחרים במדינת פנסילבניה. אז אם אתה רוצה ללמוד כיצד להלבין את החיוך שלך על ידי לקיחת שיניים מולבנות הביתה, התקשר עוד היום למשרדי השיניים שלנו ופנה אליהם כדי להבהיר לך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן