מה המחיר של שקית זיפלוק

מה המחיר של שקית זיפלוק

שקיות Ziploc הן זולות, חד פעמיות וכלי נפלא לא רק לאחסון מזון, אלא לארגון באופן כללי. התאמת הצרכים שלך עם סוג התיק הנכון הוא הצעד הראשון להקל על אחסון והכנת המזון. מסיבה זו, תיק הרוכסן אינו זוכה לתשומת לב שלילית כמו קרוב משפחתו, שקית הניילון.

בניגוד לבן דודם הקרוב שקית הניילון

שקיות הרוכסן (ושקיות כריך אחרות) מיוצרות ממוצר המכונה סרט מיחזור. תיאורים כמו "חותמים אוכל לרעננות ומוודאים שעפרונות תועה לא מתגלגלים בשקית הרוכסן" מבטיחים מדי פעם אטום חזק ואמין.

שקיות Ziploc עוזרות לחסום את האוויר כך שאתה מבזבז פחות אוכל וחוסך כסף

רוכסנים כפולים בפטנט, כיסי זיפלוק בגודל גלון מרחיבים את מגוון הפונקציות ההופכות אותם למתאימים למשימות שונות. נעל רעננות עם שקיות אחסון עם כרטיסיות עם רוכסן קלות לפתיחה (208 יחידות ספירה).

שקיות מקפיא של Ziploc נוטות פחות להיפתח או להישבר כאשר הן ארוזות במקפיאים. תיקי Ziploc כוללים גם את המותג Easy Zipper, שקל לפתוח ולסגור אותו. זה מבטיח שהתיק שלך יהיה סגור היטב בכל פעם.

כדי להיות ברור, תקבל 4 חבילות של 30 שקיות מקפיא מרוכזות בסך 120 שקיות. אם ברצונך להשתמש בשקיות אלו ולשלם יותר, עליך לשקול לרכוש חבילה סטנדרטית המכילה 300 שקיות מקפיא של Ziploc.

מנקודת מבט של הנכס

האפשרויות שלעיל הן גרסאות קטנות יותר של שקיות מקפיא בגודל גלון מכווץ בטכנולוגיית Grip-Seal, דירוג של 60 ספירות והן שקיות ההקפאה של ziploc הנמכרות ביותר. אם התיקים האלה נשמעים כמו יותר מדי תיקים עבורך (75 שקיות ליטר עם נעילה בסך הכל), הקפד לנסות אותם.

שקיות מקפיא המותג Ziploc Slider Freezer הם תיק ההקפאה השני של Ziploc Quart הנמכר ביותר באריזה

היתרון הבולט הוא בכך שזה תיק ההקפאה היחיד של ZiplOC שהגיע לרשימת רבי המכר שלנו. תיק ההקפאה של חרירי הקרח מדורג במקום השישי המכובד בתיק המקפיא הרוכסני הנמכר ביותר.
למידע נוסף אודות זיפבאג ומה המחיר של שקית זיפלוק מומלץ לבקר באתר zipbag.co.il

בעוד שהנייר חוזר היום

הרוב המכריע של שקיות המזון עדיין עשוי מפלסטיק. בנוסף, קבוצת תעשייה של יצרני שקיות פלסטיק מעריכה כי משתמשים בכ -100 מיליארד עד טריליון שקיות פלסטיק בכל שנה ברחבי העולם. בעוד שלקוחות מסוימים מעדיפים שקיות נייר, הפלסטיק עדיין מחזיק בכ- 25 אחוז מהשוק.

בניסוי עם מדיח כלים משלנו

אתה יכול לכבס שקית סנדוויץ 'מכווצת אחת שבע פעמים ולעשות בה שימוש חוזר לסך של שמונה יישומים. אם אתה משתמש ב- 206 שקיות סנדוויץ 'מכווצות חדשות, כל מחיר עולה $ 3.50, תשתמש ב -26 שקיות סנדוויץ' חדשות (כל אחת מהן עולה 44 סנט) ותכבס אחת שבע פעמים במדיח הכלים (כל עלות של 0.9 סנט), סך של 1.64 $ לשעה. בהתחשב בריבוי הדברים שאדם יכול לעשות תוך שעה, ולהרוויח תמורה של 14.2 דולר, זה ממש בזבוז זמן לבזבז כביסה של שקית כריך מכווצת כדי לחסוך סכום קטן.

רוב האנשים לא ייקחו זמן לשטוף רוטב ספגטי

פירורי לחם, שומן חרדל או כל דבר אחר מתיק מכווץ, מכיוון שניקוי במיכל רב פעמי קשיח הוא זמן רב. בדקתי אם שקית כריך אחת של זיפלוק יכולה לספוג נוזלים לאחר ניקוי יסודי. צרכנים קונים שקיות רוכסן מכיוון שהם נוחים ומפורסמים כנוחים, אך אין טעם להקל עליהם כדי לסבול את אי הנוחות שבניקיון ומיחזור.

אלה נחוצים לפעילות היומיומית שלנו ואני שמח להיות מסוגלים להציע אותם למכירה באתר. הם עמידים, הם נסגרים והם לא גורמים למזון שלך לטעום כמו פלסטיק. עבור מרבית החברות הם משמשים לאחסון מזון ומתאימים גם לדברים אחרים.

ניתן לתבוע משלוח חינם אם אתה ב- Amazon Prime בהזמנות של $ 25 ומעלה

ואם אין לך Amazon Prime, אתה יכול להירשם לניסיון חינם של 30 יום ב- Amazon Prime כאן. אתה יכול להגדיל את המנוי שלך ולשמור את ההנחה מ -5% ל -15% אם אתה מזמין 5 מנויים ושומר פריטים באותו חודש. בדוק את המנוי שלך ושמור את תאריך המסירה בחשבונך (המנוי שלי הוא בחודש השישי, אז אם אני מנוי ואשמור פריט בשווי 5 $ החודש, ההנחה שלי תגדל ל 5-15% כשאזמין את הפריט החמישי שלי).

דפדפנים המסוגלים לאחסן קובצי Cookie נדרשים לצפות באתר וולמארט קנדה. אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאחסן מידע על העדפות השפה שלך ועל חנות Walmart הקרובה ביותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן