מדריך רכישת דירה מקבלן

מדריך רכישת דירה מקבלן

להלן מדריך לחלק מהסיכונים שקונים צריכים לקחת לפני שהם קונים בניין דירות מיזם, כמו למשל סוכן נדל"ן או יזם. להלן אנו עונים על השאלות הנפוצות ביותר בנושא קניית בניין דירות.

בעת הערכה וקנייה של בניין דירות, עליכם לשקול את כל הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים של נכס מפתח, כמו מיקום הנכס ואיכות הציוד שלו, כדי שתוכלו לענות עליהם מוקדם.

עליכם גם לוודא כי הנכס אותו אתם קונים או שוכרים מאפשר בניין מסוג זה

כשאתה בוחר בית מעטפת, עליך להבין היטב אם אתה כבר הבעלים של האדמה שעליה אתה רוצה לבנות. שלב זה כולל החלטה האם רכישת בניין דירות מתאימה לך, ולאחר מכן, על סמך המחקר והערכת שווי הנכסים שלך, בחירת סוגי הבניינים שברצונך לקנות. ראשית, החליטו אם לרכוש את מתחם הדירות, ואז בחרו את סוג הבניין שאתם קונים על סמך המחקר והערכות השווי של כל נכס. ראשית כל, אם החלטתם אם רכישת הבית הייתה הדבר הנכון לעשות או שהחלטתם לרכוש את המתחם, איזה סוג נכס אתם מתכננים לקנות? לאחר מכן בחר אילו סוגים יש לבחור עבור כל בניין לרכישה על סמך הנכסים הנחקרים והמוערכים שלך.

חוזה מחיר קבוע כולל בדרך כלל אינסטלציה

חשמל, חימום, מיזוג אוויר, אינסטלציה ומיזוג אוויר (HVAC) ומכשירי חשמל. אחריות סטטוטורית ניתנת לבעלי בתים, ואחריות סטטוטורית ניתנת לבעלי בתים. דאגו לבדוק היטב את האחריות שמציע בעל בית החלומות שלכם לפני החתימה על חוזה הרכישה הסופי.

כשאתה קונה מתקן

בית עליון, אתה שוכר קבלן מקצועי שיעריך את כמות העבודה והעלויות שאתה מוכן להוציא לפני שתציע הצעה לדירה. כשאתה מחפש מפתח, החליט מה אתה רוצה לעשות לפרויקט, מי מציע לך את החומר לקנות ומה ההצעה שלך. ברגע שיש לך אומדן גס של עלות הקבלן והגשת את ההצעה, זה תלוי בך. כך או כך, אתה מקבל את הקבלן בתשלום מראש אם הוא מתעקש.

למרות שפרטי הדרך לעשות זאת יהיו נושא לפוסט אחר

אתה אמור להיות מסוגל להכיר קבלן מסוים לפני שאתה קונה משהו ולראות אם הוא רשם איתך. זהו שלב חשוב בתהליך הקנייה, מכיוון שבדיקת קבלנים היא כה קריטית, הקפד לקרוא את המאמר שלנו על אופן שמצאנו קבלן שיעשה שינוי בביתנו לפני שתקבל החלטה על שכירה. להלן סיכמנו כמה מההיבטים החשובים ביותר של קניית בתים, כיצד רכשתם את הקרקע, כיצד בנוי הבית, אשר יאיצו את חזונכם ויבטיחו כי היזם הנכון יבנה את ביתכם המותאם אישית. היה צריך להיות מידע רב באינטרנט אודות תהליך ההתחלה וההעלמה של הסיכונים הכרוכים בשכירת קבלן שאינך מכיר בפעם הראשונה. מדריך זה ידריך אתכם בתהליך רכישת נכס גרמני, החל מחיפוש דירה בגרמניה ועד חתימה על חוזה. ברמה הפשוטה ביותר, אתה רוצה לקבל את הבית שמובטח לך והיזם רוצה לקבל תשלום לפני שהוא נבנה. לאחר שהאדריכל הסכים לתוכנית, הלקוח מחלק את התוכנית לשלבי בנייה ספציפיים ומקבל הערכת עלות מקבלן שיבצע את העבודה. לאחר שיחה עם בעל הבית, תהליך הרכישה יכול להתחיל, אך לא לפני שלב הבנייה.

בעת קביעת עלות בניית בניין דירות חדש, חשוב להיערך לחריגות עלויות. משתנים רבים קובעים את העלות הכוללת של בנייני דירות, כולל מספר הדירות, גודל וסוג הבניין וגורמים אחרים כמו איכות חומרי הבניין.

כאשר מפתח רוכש דירה

מחיר הרכישה בדרך כלל מקושר למדד תשומות הבניין. ברוב הפרויקטים, רוכשי בתים פוטנציאליים מתבקשים בדרך כלל על ידי משווקים, מפתחים ומפתחים לחתום על בקשת רכישה או טופס הצעה. כפי שברור, בעת רכישת דירות מיזמים, יש לקחת בחשבון נושאים עובדתיים רבים שיש לנסח בקפידה.

אתה לא רוצה להרגיש אבוד כשאתה עומד מול ההחלטות הגדולות סביב בניית בתים

ודרך טובה להימנע מכך היא להעסיק בונה. זה רעיון חכם לבנות רשת של יזמים איכותיים לפני שתציע הצעה לבית. יזם או אומן נהדר יכול לגרום לך להשקיע בנדל"ן, אך יזם קשה יכול למנוע ממך לקנות יותר, ולהקשות עליך לאחל שמעולם לא קנית את חלק הנדל"ן הזה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן