מדריך עורכי דין

מדריך עורכי דין

עורכי דין ומשרדי עורכי דין המופיעים ברשימה זו הם מהמוחות המשפטיים הטובים ביותר במטרופולין ניו יורק. עורכי דין מסוימים מתמחים בדיני פלילי, דיני משפחה, ואחרים בפיצויי עובדים וזכויות בעלי חיים. חלק מאנשי המקצוע מציעים ייעוץ משפטי, בעוד עורכי דין אחרים מייצגים את לקוחותיהם בבית המשפט.

שכור עורך דין והתחל כשותף בעבודה עם צוות עורכי דין מנוסים. לאחר מספר שנים של ניסיון מקצועי, עורכי דין יכולים להיכנס לעצמם לעיסוק או לעבור למחלקה המשפטית של חברה גדולה.

לאחר סיום הלימודים

יש לעדכן את עורכי הדין לגבי התפתחויות משפטיות המשפיעות על עיסוקם. בתי ספר רבים למשפטים, כמו גם לשכות עורכי דין ממלכתיות ומקומיות, מציעים קורסי הכשרה שיסייעו לעורכי דין להתעדכן בהתפתחויות האחרונות. חלק מהמדינות דורשות מעורכי דין לעבור הכשרה משפטית עד שלוש שנים בכל שנה.

עורכי דין חוקרים ומנתחים בעיות משפטיות ומפרשים חוקים, תקדימים ותקנות קיימים. הם גם מכינים ומגישים מסמכים משפטיים כגון חוזים, צוואות והליכי משפט.

תפקיד עורך דין

הוא מתן ייעוץ וייצוג משפטי לאנשים, חברות ומוסדות ממשלתיים הזקוקים לכך ובמידת הצורך לסייע להם בניווט במערכת משפטית מורכבת. כאשר עורכי דין מייצגים את לקוחותיהם באולם בית המשפט, עליהם להתמודד עם לחץ ולהתבטא כשהם בלחץ.

להיות עורך דין דורש זמן ועבודה

אך זהו דרך שיכולה להוביל לקריירה מבטיחה. עורכי דין רבים יעבדו אתכם כדי לעזור לכם לצבור ידע על העקרונות והנהלים המשפטיים הדרושים לכם כדי לפתור את הבעיות שלכם, חלקן משלכם. בצע את השלבים הבאים כדי למצוא עורך דין טוב שיוכל לסייע לך בשאלות המשפטיות שלך.

חברות המספקות שירותים לבעלי עניין מרכזיים בתחומי המשפט בהם אתה מעוניין עשויות לעזור לך למצוא עורכי דין שיש לקחת בחשבון

הנוכחות של עורך דין או משרד עורכי דין ברשימה יכולה לסייע באישור המלצות ולאשר כי עורך הדין או משרד עורכי הדין נחשב היטב בתוך הקהילה המשפטית. חלק משירותי ההפניות בודקים עורכי דין על ידי רישום עורכי דין בעלי כישורים מסוימים או ניסיון עבר, בעוד שאחרים מפרטים עורכי דין בעלי מוניטין טוב בלשכת עורכי הדין במדינה או עם ביטוח אחריות.

בדפי זהב או בספריית הטלפונים שלך

מדריך עורכי דין ומדריכים למציאת עורך דין טוב באינדקס עורכי דין. בדוק את מספר לשכת עורכי הדין המחוזית או משרד עורכי הדין שלך; אם הוא אינו פועל במחוזך, תוכל להתקשר לשירות מידע הפניות של עו"ד לשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק (מדינת ניו יורק) 1-800-342-3661 או לאזור הבחירות המקומיות באלבני בטלפון 463-3200 ext. כאשר תיצור קשר עם שירותים אלה, תקבל שם, כתובת ומספר טלפון של עורך דין בקרבתך שעשוי לעזור לך.

מדריך ניסיון לסטודנטים למשפטים ועורכי דין חדשים ממדריך משפט ב- Vimeo. מדריך ניסיון הוא ספר חדש על הצלחה כעורך דין יחיד או כעורך קטן, במיוחד אם אתה מקים חברה משלך.

אם אתה עורך דין בעל רוח יזמית

סובלנות לסיכונים ומטרה שאתה רוצה לבנות, עליך להקים משרד עורכי דין משלך. הקמת משרד עורכי דין יכולה לפעמים להרגיש מכריע, במיוחד כאשר אתה רק מתחיל. הסיבה לכך היא שרוב בתי הספר למשפטים נועדו ללמד אותך כיצד לחשוב כמו עורך דין אך לא להשקיע זמן רב בלמידה כיצד לפתוח ולנהל עסק.

רוב עורכי הדין יגידו לך שכל התרגול שלהם מתמקד בלקוחותיהם. במובן מסוים, זה נכון – עורכי דין מייצגים את לקוחותיהם ודואגים לצרכיהם המשפטיים – אך לא לכך אנו מתכוונים בשירותים ממוקדי לקוחות.

עורכי דין הבונים חברות מוכוונות לקוח מכירים בחשיבותם של מסמכים

מערכות ונהלים. עליהם להיות מסוגלים לזהות אילו חוקים ותקנות חלים על נושא מסוים על מנת להעניק ללקוחותיהם ייעוץ משפטי הולם. הם גם צריכים להיות מדויקים ומדויקים בעריכת מסמכים כגון צוואות, הסכמי נאמנות וייפוי כוח.

עורך דין המכיר את חוקי הגירושין בניו יורק יכול לספק לך ייעוץ משפטי ולעזור לך להבין את הזכויות והחובות שלך

קרן עורכי הדין להגנה על לקוחות היא ארגון שהוקם בשנת 1981 על ידי מחוקק המדינה כדי לפצות על הפסדים שנגרמו עקב התנהגות בלתי הולמת של עורכי דין בניו יורק במהלך עבודתם. זוהי קרן לעורכי דין העוסקים בניו יורק אשר צריכים לשלם דמי רישום על פעילותם מדי שנתיים.

פרופיל משפטי מקיף זה מכיל מידע שיסייע לך בבחירת עורך הדין המתאים וכדי ליידע אותך על הניסיון, ההכשרה, שכר הטרחה והפילוסופיה הכללית של עורכי דין בפרקטיקה משפטית.

עם 28 שנות ניסיון בשיווק משפטי

פט ראפרטי מסייע לעורכי דין ומשרדי עורכי דין להעלות את המודעות ולבנות תדמית מקצועית חיובית. במקום להפיץ תסכול בנוגע לדירוג, יש לוודא שלקוחות יש להם בחירה של עורכי דין. כאשר עורכי דין שאנו מכירים מקימים את החברות שלהם, הם מנסים ליישם עקרונות תאגידיים גדולים על חברות קטנות.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן