מדד הנדל"ן

מדד הנדל"ן

אינדקס, ספקית המדדים המובילה בעולם לשוק הנדל"ן, השיקה היום סדרת מדדים חדשה, שנועדה לייצג את מדד השוק הגדול והמקיף מסוגו. סדרת המדדים הינה מבחר ומשמשת להערכת ביצועי שוק השקעות נדל"ן בארה"ב (REIT). כלי זה מספק מדד שוק כללי המשלב ארבעה מדדים בודדים למדד כולל אחד – מדד מקיף. המדד נועד בחלקו למדוד חברות העוסקות במגוון רחב של פעילויות עסקיות, כולל שירותי מגורים, מסחר, תעשייה, קמעונאות ופיננסים.

התיקים העוקבים אחר המדד הם תיקי מעקב פחות מדד היעד שלהם

כולל אלה שנבחרו על ידי יועצים לניירות ערך שאינם מייצגים את המדדים במלואם. אם תיק לא מתפקד בצורה טובה, הוא אינו משקף את ביצועי מדדי היעד שלו ועשוי להיות ביצועים נמוכים יותר על ידי התחשבות בגורמים אחרים כגון תנודתיות בשוק, ביצועי שוק ו / או שווי שוק. התיקים עוקבים אחר מדדי היעד שלהם פחות מקרוב, אך אינם משקפים בהכרח את ביצועיהם לפי גורמים.

היתרון הגדול ביותר של תעודות סל REIT

הוא בכך שהם מספקים לך חשיפה מגוונת כמעט לכל סוג REIT שקיים. הם גם חוסכים לך צורך לבנות תיק אחד של נאמנויות השקעה בנדל"ן מרובות (REITS) עם חברות ניהול שונות. יתרון נוסף הוא כי בעלות על מספר ריטים מעניקה לך גישה לחברות ניהול מרובות המפקחות על תיק העבודות שלך, מה שמבטל את הצורך של מנהל נדל"ן מסוים שיעשה את כל עבודות השתלטות ותפעול האחזקות שלך. מכיוון שהאחזקות הנדל"ן הבסיסיות שונות כל כך, לכל אחת מקטגוריות REIT הללו יש מאפיינים שונים. לדוגמא, בחלק מתעודות הסל יש רק סוג אחד של ריט (למשל, חברת השקעות אחת), בעוד שאחרות מציעות שילוב של שניהם. במקום להחליט באופן פעיל אילו נכסים לקנות או למכור, תעודת סל אינדקס קונה נכסים הכלולים במדד ביחס המוכתב על ידי המדד. אז אם ה- REIT הגדול ביותר באינדקס שלך מייצג 10% מסך ההיוון של כל העמיתים, אתה יכול להשקיע עד 10 $ מכספי הקרן שלך ב- REIT הגדול הזה.

ריטים

לעומת זאת, מאפשרים לך להשקיע בנדל"ן עם מניה של פחות מ- 100 דולר. משקיעי נדל"ן יכולים גם להימנע ממס כפול אם הם משתמשים ב- REIT, מה שמקנה להם יתרון על פני רוב הגופים התאגידיים. על ידי פיקוח על תחום הנדל"ן, הממשלה יכולה לזהות בעיות שקשורות אליו ככל שהוא הולך וגדל וחשוב יותר.

היתרון הגדול ביותר של ריטים

הוא שהם מאפשרים למשקיעים להשקיע בנדל"ן תמורת כסף מועט יחסית. בניגוד למניות ואג"ח, לנדל"ן אין מחזור השקעות קצר, ועל כן תעודות הסל צריכות להוציא כסף על דברים יקרים כמו מחקר השקעות כדי להשיג את ביצועי המדד. REITS, הם מציעים אפילו למשקיעים הקטנים ביותר את ההזדמנות להשקיע בסיכויים באמצעות מעורבותם במגוון רחב של נכסים מגוונים.

קרנות אלה מתמקדות לעיתים קרובות במיוחד בקרנות השקעה בנדל"ן (REITS)

שהן תיקי אבטחה של נדל"ן. ריטים מציעים למשקיעים שלהם מניות ולבעלי המניות שלהם יש גישה לכל הנכסים שבבעלות קרנות השקעות הנדל"ן, אך עליהם להשקיע בנדל"ן. מנגד, הלוואות משכנתא משקיעות רק בניירות ערך הקשורים למימון משכנתא ולנדל"ן, כולל ניירות ערך מגובים משכנתא. הרוב המכריע של הכנסותיהם מגיע מהלוואות משכנתא וניירות ערך משכנתא, ולא ממקור אחר הקשור לנדל"ן.

עמותות הנדל"ן מספקות נתונים מקומיים המבוססים על מספר הנכסים למגורים ומסחר באזורים העירוניים שלהם, ובכך הם מספקים מדידה ברוטו.

פרויקט המו"פ היה חלוץ בשיטה מעשית מבוססת

הניתנת למסחור – להערכת מדדי שוק המניות על בסיס REIT. מנקודת המבט של תמונת המצב של השוק, מדד Market CRE הוא סכום משוקלל באופן שווה של שווי השוק של כל נכסי הרכוש המסחרי. באופן מסורתי, מדדי הנכסים המסחריים הפופולריים ביותר (CRE), המיוצרים ומתפרסמים באופן קבוע, מבוססים על הערכים המשוערים. מומחים מומחים משתמשים בניסיון ובניתוחים כדי לקבוע את שווי השוק היחסי של סוגים שונים של נכס מסחרי בשווקים שונים.

המשקיעים רגילים שקשורות לריטים קשורות למחלקות רכוש מסוימות

וטוב לעסקים לעקוב אחריהן, אך בשוק הנדל"ן מדובר בתמורה לעסק. אם תחליט ש- ETIT תעודת סל היא הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל"ן, עליך להחליט האם יש תעודת סל מושלמת עבורך כמשקיע REINF. REITS השואפים להיות טובים לא יקבלו את הקבלה החיובית שניתן היה לצפות לה. יתרונות הגיוון של תעודת סל ריט אינם גדולים כמו סוגים אחרים של תעודות סל, שכן ל- REITE כבר יש תיק מגוון של נכסי נדל"ן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן