מגרשים למכירה

מגרשים למכירה

אם אתם מחפשים נכס בחינם שאינו רשום בשוק החופשי, זה המקום הנכון. מקום פנוי הוא מרחב מלא בפוטנציאל, ואם אתם מחפשים אדמות בהרים, על החוף או אי שם בין לבין – אתם רק יודעים לאן לחפש – תמצאו אדמות במחירים סבירים בכל מקום בארץ.

ג'ורג'יה

טקסס, מיזורי, אלבמה ופלורידה הן הנכסים הפופולריים ביותר למכירה בכל מדינה, כאשר כל אחת מהמדינות הללו מייצגת את הנכסים הפופולריים ביותר לכל סוג של שימוש. בין אם אתם מחפשים בית משפחתי או בית משפחתי גדול, תיק נרחב כולל אפשרויות לכל חלק במדינתכם.

אדמת הפארק הלאומי של באפלו בשטח 830 דונם

הגובלת בנהר באפלו, באפלו, ניו יורק ובמקלט הטבע הלאומי באפלו באיו, משתרעת על יותר מ -1,000 דונם בשטח כולל של 2,500 דונם. אזור ציד גדול ומרוחק בניו המפשייר זמין גם כן, עם מגוון שטחים כולל שבילי הליכה, מפלים, נופים מרהיבים של האוקיאנוס האטלנטי והאגמים הגדולים, ומגוון בתי גידול לחיות בר.

האדמה כאן משלבת שטחים פתוחים לרווחה עם גישה נוחה ליתרונותיה של עיר גדולה והיא עוברת לאורך נהר באפלו, באפלו באיו, נהר ניו יורק והאגמים הגדולים. שטח ציד זה ממוקם בקצה המערבי של גבול ניו המפשייר-מיין, צפונית לפורטסמות '.

לנד ספוט מתמחה בתחום זה ויכולה לספק לכם את כל מידע השוק הספציפי הדרוש לכם ברכישת קרקעות

כאשר אתה מוצא את הקרקע שאתה מחפש, עליך לבקר בדף שוב בכדי להשתמש במחשבון אשראי הקרקעות שלנו כדי לחשב את קרדיט הקרקעות שלך. LandWatch לא מוכרת קרקעות השייכות לנו באופן ישיר, אך תוכלו ליצור קשר עם מוכר הנדל"ן ולברר אודות חברת מכירת הקרקעות המקוונת שלנו. קרא את המאמר שלנו על מוכרי קרקעות מקוונים כדי ללמוד עוד על האופן שבו אנו מתייחסים אליהם.

השתמשו במסנני הנכסים המפורטים שלנו

כדי למצוא את המיקום המושלם עבורכם, או הסתכלו על כל בית בנפרד וקראו את כל פרטי הנכס, כולל שם, כתובת, תאריך לידה, מספר טלפון וכתובת המוכר. בין אם זה ניהול אדמות, ציד אחר אדמות חכורות או חכירת אדמות, ל- Land Watch יש הכל. האתר מאפשר למשתמשים להציע את חלקותיהם למכירה במגוון דרכים, כך שהמגרשים והרישומים שלהם יוכלו להגיע לקהל רחב יותר של רוכשי נכסים. בדף הבית של האתר יש לנו גם רשימה של מכירות הנכסים הפופולריות ביותר בארצות הברית. אם מישהו רוצה לפרסם את מכירת הקרקעות שלו, עליו לשלם אגרה עבור אדמה או משק.

לנד ווטש דומה לחוות אדמה בכך שהיא מתמקדת אך ורק במכירות קרקעות בקרקעות

אך זה המקום בו תוכלו לקבל מידע ומידע. אדמות שיש בהן נכס קיים יהיו גם אדמות גולמיות, וזה טוב למשקיעים שמחפשים אדמות פנויות. משמעות הדבר היא שאם אדם מחפש בית פנוי, Realtor.com הוא מקום טוב יותר לחפש בו מאשר Land Watch.

זה יוביל אותך לדף שבו תוכל למצוא את כל הנכסים המופיעים בקרייגסליסט באזורך

כדי להשתמש בקרייגסליסט, עבור לדף של אזור קרייגסליסט הרצוי ובחר באפשרות "נכסים למכירה". כפי שהשם מרמז, בתים לארץ הוא גם מקום טוב לחפש בו נכסי מגורים פנויים. אם מישהו מחפש משהו כמו מגרשים פנויים או מגרשים לבניית בית משלו, Zillow הוא מקום טוב לעשות זאת.

בזמן כתיבת שורות אלה

אדמה וחווה טוענת כי הם מחזיקים ביותר מ -4.52 מיליון דונם מסוגים שונים של אדמות שהוזכרו לעיל. מתוכם, 9% הם תפקידים פנויים וכיום הם רשומים במחיר של 700,000 דולר כל אחד. תמונות ב- HomeFinder מונות כיום 2,500 דונם למכירה בארה"ב ובקנדה, עם גודל רישום ממוצע של 176 דונם. ניתן לסנן ל"יותר מ -5 רישומים עבור קרקעות "או" קרקעות על קרקע "בקצב של 1.5 רישומים ליום, שהם בממוצע מודעה אחת לגודל (176 לדונם).

עם דונם השממה והיער

מינסוטה היא מקום נהדר לציידים שרוצים להשקיע בשטח ציד מושלם. קבוצת האדמות הדרום-מזרחית מחזיקה גם ביותר מ -2,000 דונם במינסוטה ובמספר מדינות אחרות, מה שהופך אותה למקום אידיאלי לרכישת אדמות משוחררות לציד. בעלות על שטח ציד משלכם תעזור לכם, למשפחתכם וחבריכם ובני המשפחה לחוות ציד טוב.

אם אתה מעוניין לקנות ולנהל יערות

תוכל לגלות אילו סוגי עצים צומחים באזורים הכפריים ואילו עצים יעשו כריתת עצים או תחומי עניין מסחריים אחרים. אם היית יכול לקנות את החורש ואז לנהל אותו ולרכוש אותו כרכוש פרטי או כחלק מבניין דירות, אתה יכול למצוא את מיני העצים שגדלו עליו שהיו טובים כבולי עץ או עבור אינטרסים מסחריים אחרים או שניהם . הכרת התוכניות למדינה שלך תעזור לך למצוא מדינה שתתאים לצרכים שלך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן