להשקיע

להשקיע

תפיסה מוטעית נפוצה היא שאתה צריך הרבה כסף כדי לפתוח חשבון השקעה אם אתה שוכח להשקיע. מי שמאמין שהוא לא יכול להתעשר על ידי השקעת חלק נכבד מכספו ברכב השקעות משתלם לטווח הקצר עושה טעות גדולה – או לפחות גרועה בטווח הארוך.

כאשר אתה מתחיל להשקיע, אתה יכול להשקיע ישירות במניות בזמן הנכון, באותו סיכון כמו בכל השקעה אחרת. מכיוון שכבר יש לך מעמד משמעותי בקרן השקעות או תעודת סל, ואתה עובד לבניית התיק שלך, כדאי שתשקיע במניות תחילה.

זה יכול לעזור לך לשמור על פיזור נכון והקצאה בחשבון ההשקעה שלך. לאחר שתשלים את השלבים שלעיל לרכישת קרנות נאמנות ומניות בודדות, ייתכן שתרצה לבדוק את התיק שלך כדי לוודא שהוא עדיין עולה בקנה אחד עם יעדי ההשקעה שלך.

שקול כמה מתמהיל ההשקעות שלך צריך להיות מורכב ממניות

איגרות חוב והשקעות לטווח קצר כדי להעניק לך רמת סיכון ותגמול סבירים. בנוסף לתחושת הסיכון שלך, מטרתך במסגרת זמן זו תהיה להחליט כיצד להקצות את ההשקעות שלך אליו. משם, האתר יציע לכם תיק השקעות ואת ההזדמנויות הטובות ביותר להשקיע במגוון אסטרטגיות השקעה שונות, כולל נאמנויות השקעה, תעודות סל, מניות ואג"ח. אנו מתאימים את אסטרטגיית ההשקעה לצרכים שלך, שיכולה לעזור לך ללמוד את כל מה שאי פעם תרצה לדעת על השקעה בסוגים שונים של השקעות, כמו גם מגוון רחב של אפשרויות השקעה.

אם אינך מעוניין לקבל החלטות משלך

תוכל לפתוח חשבון השקעה, כולל IRA, בשירות ניהול ההשקעות שלנו, המשתמש באלגוריתמים ממוחשבים כדי לבנות ולתחזק את תיק ההשקעות שלך. אתה יכול להשקיע בנאמני השקעות או תעודות סל באמצעות יועץ הרובו שלנו.

אתה יכול להשקיע ברגע שאתה מרוויח כסף, ללא קשר לגילך, לרמת ההכנסה שלך או לגורמים אחרים כגון ריבית, מיסים והוצאות אחרות.

אם אתה משקיע בחוכמה

הפוטנציאל שלך להרוויח כסף גבוה יותר מאשר אם לעולם לא תשקיע, ואם אתה משקיע בחוכמה, הפוטנציאל שלך להפסיד כסף על השקעה גבוה מזה, לעולם לא להשקיע. כמובן, אתה עלול להפסיד קצת כסף אם אתה מבצע השקעה גרועה, אך הסכום משתנה בהתאם לשנה ולסוג המניות שהשקעת. על ידי פיזור ההשקעות שלך והמשך ההשקעה, סביר להניח שתקבל תשואה טובה יותר על ההשקעה שלך. כֶּסֶף. ניתן להפחית את הסיכון שאתה לוקח בעת השקעה על ידי חלוקת הכסף בין סוגים שונים של השקעות. למרות שההשקעה היא מסוכנת ואתה עלול להפסיד כסף אם אתה לא משקיע, אתה צריך להסתכל על הסיכון במקום לא להשקיע.

חלק מאסטרטגיות ההשקעה לטווח הקצר כוללות השקעה במלווים בין עמיתים, הכנסת כסף לחשבון חיסכון וקניית מניות ואג"ח.

שוב

אני ממליץ לעשות זאת עם קרנות השקעה, אך בואו נתייחס תחילה לאופק הזמן שלך. אם יש לך מטרה ארוכת טווח להשקיע הרבה מעבר ליעדי הפרישה שלך, הגיע הזמן לקבוע את היעדים הכספיים שלך. ברוב המקרים, הדרך הטובה ביותר להתחיל להשקיע היא להחליט איזה סוג נכס ברצונך להחזיק: מניות, אגרות חוב, הכנסה קבועה, נדל"ן, סחורות ונכסים אחרים. אתה יכול להשקיע בכל סוגי סוגי הנכסים וכאשר אתה משקיע במניות אתה יכול לעשות זאת במספר דרכים, למשל באמצעות קרן השקעות.

אם אתה זקוק לכספיך למשך חמש שנים

הסיכון הכרוך במניות פירושו שיש סיכוי גבוה יותר לחסוך למטרותיך לטווח הקצר ולשמור על הכסף. אם יש לך עשרות שנים להשקיע, אם אתה חברה שונאת סיכונים באופן סביר ואתה זקוק להכנסה לפנסיה, אתה יכול לבחור בקרן עם יותר מניות, ואילו אגרות חוב נחשבות מסוכנות יותר מכיוון שהן נחשבות מסוכנות. כמה זמן אתה משקיע את הכסף שלך תלוי בך ובכספים שאתה רוצה להשקיע בהם, אך ההיסטוריה אומרת לנו שאתה צפוי לעשות טוב יותר אם אתה מחזיק בהשקעות מגוונות לטווח הארוך, כגון נאמני השקעות. אם אתה בכלל רוצה להשקיע במניות, עליך להכניס לפחות 10 אחוז מההכנסה השנתית שלך לקרן עם יותר מניות מאשר איגרות חוב.

איך אתה קונה מניות יהיה תלוי באיזו פעילות אתה רוצה לנהל את התיק שלך. לאחר שלמדת להשקיע ולבנות תיק, יידרש לך ניסוי וטעייה כדי לעבד את התמהיל הנכון של מניות, אג"ח, נאמני השקעות והשקעות אחרות עבורך.

הקפידו לבחון אפשרויות שונות (מורנינגסטאר

הוא משאב נהדר) ולמצוא אחת במינימום אפס או פחות להשקעה במניות במהירות האפשרית. נדבר על איך למצוא את ההשקעות הטובות ביותר עבורך בהמשך, אך לעת עתה עליך לדעת שזה לא משנה כמה או כמה אתה יכול להשקיע ברגע שיש לך כמה חברות לבחירה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן