יועץ נדלן

יועץ נדלן

קנייה או מכירה של בית היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות ביותר שעסק או משפחה יכולים לקבל, ולכן שכירת איש מקצוע נדל"ן נכון הוא חיוני להשגת העסקה הטובה ביותר. ליועצי נדל"ן יש רקע רחב בתחום הנדל"ן, עם ניסיון ומשאבים מעבר לקנייה ומכירה. יש להם גם כישורים בינאישיים יעילים, מכיוון שהם יעבדו בתפקיד ממוקד לקוח. כשנכנסים לעסק של קנייה, מכירה או שיפוץ נדל"ן, זו העסקה הפיננסית הגדולה ביותר שתעשו אי פעם.

אם יש לך שם טוב בתחום הנדל"ן

אתה יכול לעזור להם לדעת את זה ותזכה לעסקאות נוספות. אם אתם מחפשים נכס להשקיע בו, המומחיות שלהם יכולה לעזור ללקוח שלכם לזהות הזדמנויות ייחודיות. לעתים קרובות הם יכולים לעזור לך לנהל תיק נכסים או אפילו לפתח אסטרטגיות הכנסה – ולייצר נכס. לדוגמה, יזמים צריכים ללמוד על כדאיותה של סטריפ פלאזה חדשה, בעוד בנקים להשקעות רוצים לגוון את השקעות הנדל"ן שלהם.

אפשרות נוספת

היא לפנות לסוכן נדל"ן ולבחור מותג מוכר או עצמאי ארצי בעל נוכחות ומוניטין מקומיים חזקים. מצד שני, סוכן יכול לעבוד באופן עצמאי, להקים סוכנות משלו או להעסיק סוכני נדל"ן אחרים. חלק מהמתווכים יכולים להפוך ל"סוכני נדל"ן ", כלומר קיבלו הכשרה גבוהה ועברו את בחינת רישיון המתווך. ישנן אישורי נדל"ן רבים המוצעים על ידי ה- NAR, והם מונחים על ידי ייעודים הכוללים נציגי קונים מוכרים (ABR) וסוכנים מוסמכים. אלה מצביעים על כך שהסוכן סיים הכשרה נוספת.

סוכן נדל"ן

הוא מי שממשיך בהכשרתו ברמה של "סוכן נדל"ן" והשיג בהצלחה את רישיון המדינה להיות סוכן נדל"ן. מתווכים שעברו את בחינת סוכן הנדל"ן והחליטו לעבוד כסוכנים מכונים בדרך כלל סוכני נדל"ן או מתווכים. כשאתה עובד עם סוכן כדי לקנות או למכור בית, אתה עובד עם מישהו שמועסק אצל סוכן.

בעוד שסוכן נדל"ן או מתווך מתמקד רק בעסקה

"יועץ נדל"ן" עובד בשיתוף פעולה הדוק עם רואה חשבון או יועץ פיננסי כדי לתכנן את התרחיש הטוב ביותר ליעדים הכספיים של המצב. האחריות העיקרית של סוכן נדל"ן היא לסייע בעסקת נכסי מגורים או מסחר החל מהבחירה ועד לסיום הסופי.

העניין

הוא שתפקידך לעזור לך למקסם את השקעות הנדל"ן שלך, ואתה צריך להיות בעל הניסיון והרקע לעשות בדיוק את זה. החשש העיקרי של "יועץ נדל"ן" הוא לענות על צרכי הלקוח שלו ולעשות כל שביכולתו כדי לשכנע את הקונה להשקיע בנכס. מנגד, מטרתו של סוכן נדל"ן היא להשפיע על מכירת הנכס בלבד. הסוכן מתכוון למכור את הנכסים בלבד, בעוד שמטרתו של "יועץ נדל"ן" היא להשיג את המטרות האישיות של הלקוח.

כדי להוכיח את כישוריך כ"יועץ נדל"ן ", תבקש הסמכה, אך אין דרישות הכשרה מוגדרות, למעט תעודת בגרות, כדי להיות יועץ נדל"ן, כך שתוכל לעבוד כ יועץ או סוכנות עצמאיים.

סוכני נדל"ן הם מומחים בתעשייה שסיימו ועברו את שיעורי הנכסים הנדרשים במדינה בה הם מתכוונים לעבוד

הם ייקחו אחריות על היותם מוכנים למכור או לקנות בית להשכרה. לאחר שהפרטים של מכירת בתים מסתדרים, יועץ הנדל"ן הופך להיות מרכיב מרכזי לניהול משא ומתן מתוך עוצמה וידע. בנוסף לשירותי הייעוץ שלה בתחום הנדל"ן, קבוצת סטרלינג יוקרה מקיימת רשת של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן המורשים בכדי לסייע ללקוחות בכל צרכי הנדל"ן שלהם. העמותה מציעה תוכנית הסמכה של יועץ נדל"ן מוסמך (CRE) המכשיר יועצי נדל"ן כיצד לשווק את שירותיהם האישיים ללקוחות.

קטגוריה זו של יועץ נדל"ן אינה כלולה במדריך העבודה על Outlook שפורסם על ידי איגוד המתווכים הלאומי (NAR) או מועצת הנדל"ן של אמריקה (RCA)

מתווכים רבים חברים באיגוד הלאומי של סוכני נדל"ן וסוכנים ומכונים "מתווכים", כלומר הם בעצמם מתווכים מורשים, מתווכים או סוכני מכירות. סוכן יכול למלא כל תפקיד בענף הנדל"ן ואחראי על מכירת בית או נכס לקונה או למוכר, וכן על ניהול המכירה והשיווק של אותו נכס. זה כולל סוכני נדל"ן וסוכנים, אך גם נציגים מסוגים אחרים כגון מתווכים, מתווכים ומתווכים.

יועצי נדל"ן משלמים עבור שירותיהם ללקוחות, וסוכני נדל"ן מורשים להקל על עסקאות נדל"ן. המתווכים עובדים בחברת תיווך, ובעוד שהם משלמים עמלה על מכירותיהם, הם מקבלים את הרווחים שלהם רק כאשר הנכס נמכר ורק לאחר המכירה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן