וופורייזרים מומלצים

וופורייזרים מומלצים

מאמר זה מציג מאיידים, מספק מידע על סוגי המאיידים החשובים ביותר ועוד, ומעניק לך הוראות שלב אחר שלב למצוא את המאייד המתאים לצרכים שלך. 

ריכזתי רשימה של מכשירי האידוי הפופולריים ביותר שלי כדי למצוא את האדים הניידים הטובים ביותר עבור טבק, קנאביס, ומוצרי קנאביס אחרים. 

ה- Arizer Extreme Q

הוא וופורייזר מומלץ, בעיקר מכיוון שיש לו מחיר נמוך להפליא לאידוי שולחני, הוא נמצא ברשימת המובילות שלי ביותר של המאיידים הניידים הטובים ביותר למוצרי קנאביס ומוצרי טבק אחרים.

ה- Pax 3 הוא מאדה צמחי מרפא איכותי, ואם אתם מחפשים את המאייד היבש הזול והחזק ביותר בשוק ואינכם רוצים מחיר גבוה של מאדה נייד מסורתי, זה יכול להיות המכשיר בשבילכם. לא רק שהמחיר הנמוך מ -200 דולר הוא תחרותי למדי, הוא גם הזול ביותר במחיר של 100 דולר בלבד, פחות ממחצית העלות של כמה מאיידים מתקדמים ניידים אחרים.

כשאתה קונה וופורייזר היברידי

זכור שהאדים יתחממו כשאתה מוכן להתחיל לאדות. קל לאחסן את המאיידים הקטנים הללו בבית ורוב הדגמים מסוגלים לייצר קיטור באיכות גבוהה יותר מאשר עט אדים. 

ישנם כמה מאיידים לשימוש ביתי הנקראים מאדי שולחן עבודה

בעוד שחלקם גדולים מעט מאדי העט, שהם אדים שתוכלו לקחת תוך כדי תנועה. הם קלים לנשיאה ומבטיחים כי אתה משתמש במערכת דעיכה טובה כדי להעלות את האדי לחום מהר יותר ולהבטיח חווית דעיכה טובה יותר.

יש להם הגדרות טמפרטורה שונות לבחירה והם נוטים להיות עדינים ויקרים יותר

אם אתה רוצה מכשיר אידוי שולחני בבית שלך, יש לך שתי אפשרויות: Crafty Plus ו- POTV Air 2. אם אתה מחפש מאייד נייד ונייד יותר עם חיי סוללה רבים, אבל לא צריך זה, ואז אל תסתכל רחוק יותר מהמאיידים החכמים פלוס.

Firefly 2 מומלץ לעיתים קרובות כמאייד הנייד הטוב ביותר לצמחי מרפא יבשים

וקל להבין מדוע. אם אתם מחפשים ביצועים אמינים ועקביים בדרכים, אל תסתכלו רחוק יותר מ- POTV Air 2 או Firefly 2. ואם אתם מסתכלים על מאייד עשבים יבשים טוב אבל לא צריך מכשיר נייד, הר הגעש צריך להיות אחד המאיידים ברשימה הקצרה שלך.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן