השקעות

השקעות

השקעת הכסף שלך בשוק המניות היא אחת הדרכים החשובות ביותר שהאמריקאים בונים עושר וחוסכים למטרות ארוכות טווח כמו פרישה. אבל אם אתה רוצה להשיג את יעדי ההשקעה שלך, מציאת הדרך הטובה ביותר להשקעה יכולה להרגיש מרתיעה. זה מתחיל בקביעת היכן כדאי להשקיע את הכסף, וזה כרוך בשאלת עצמך מספר שאלות חשובות לגבי יעדי ההשקעה שלך ואיך הם משתלבים עם היעדים הכספיים הכוללים שלך. לאחר שתקבע חשבון עם מתווך או רובו-יועץ, תוכל להתחיל להשקיע. בחר את סוג חשבון ההשקעה שבו אתה משתמש, כגון 401 (k), 403 (b) או קרן נאמנות, ואת סכום הכסף בכל חשבון.

אם ההשקעות שלך יכולות לייצר הכנסה פסיבית מספיק כדי לכסות את כל עלויות המחיה הרצויות לך, אתה תהיה חופשי כלכלית באמת תוך זמן קצר.

אתה יכול להשתמש בתמורה להשקעה שלך

כדי לקנות בית, לקנות מכונית, לקנות מכונית, להקים עסק משלך או לשלוח את ילדיך למכללה. אם אתה חושב להקים השקעה או שאתה כבר משקיע מנוסה, מחשבון ההשקעות שלנו יעזור לך להבין כיצד להשיג את יעדיך. יועצי רובו שואלים אותך כמה שאלות פשוטות כדי לקבוע את היעדים שלך וסובלנות הסיכון, ואז משקיעים את הכסף שלך בתיק בעלות נמוכה מגוונת מאוד. אין צורך בניסיון השקעה קודם שכן היועץ הרובו שלנו מוציא את הניחושים מההשקעה.

מי שמשקיע רבות במניות או במניות בודדות של מעסיקו חושף את עצמו לסיכון השקעה ניכר

השקעה במניות יכולה להיות יקרה מאוד אם אתה קופץ לעיתים קרובות מעמדה למצב אחר. אם ההשקעות שלך לא מרוויחות מספיק כדי לכסות אותך, אתה מפסיד כסף אם אתה נכנס לתפקיד או עוזב אותו רק, ואם ההשקעות הרגילות שלך מניבות את אותו הסכום בכל פעם שאתה קונה יותר מהן, כאשר מחירי ההשקעה גבוהים ופחות כאשר נמוכים.

על ידי בחירת סוג הנכסים המתאים לכל קטגוריית נכסים

תוכל להגביל את ההפסדים שלך ולהפחית את התנודתיות בתשואות ההשקעה מבלי לוותר על יותר מדי רווח פוטנציאלי. השקעה ביותר ממחלקת נכסים אחת תפחית את הסיכון לאבד כסף ובסך הכל תשואת התיק שלך תשתפר.

מכל אפשרויות ההשקעה הקיימות, השקעה בשוק המניות היא זו שמציעה את הפוטנציאל הגדול ביותר לתשואה. אם אתה יכול להתמודד עם תנודתיות מזדמנת, השקעה במניות דיבידנד היא באמת ההשקעה הטובה ביותר לתשואות השקעה ארוכות טווח.

שוק המניות יכול להיות תנודתי מיום ליום

אך אם אתה משקיע בחוכמה, הפוטנציאל שלך להרוויח כסף גבוה מאי פעם. כמובן שיש לך פוטנציאל להפסיד כסף על כל השקעה, ויש שפע של אפשרויות השקעה העומדות בפניך, תלוי עד כמה אתה מוכן להפסיד כסף בתמורה לתשואות גבוהות יותר. ישנן דרכים רבות להשיג תשואות גבוהות לאורך זמן על ידי השקעה, בין אם אינך משקיע ובין אם לא.

אתה יכול לשחק במניות מסוכנות מדי עבור מישהו שמתקרב לפנסיה, כגון זהב, אג"ח ונדל"ן, כמו גם מניות ואג"ח במגזרים אחרים.

אם ברצונך להגדיל את עושרך

תוכל לבחור בהשקעות בסיכון נמוך המניבות תשואות צנועות. אתה יכול להשקיע בצורה פסיבית בקרנות אינדקס באמצעות יועץ רובו או קרנות נסחרות בבורסה (תעודות סל) עם יועץ. אם אינך משקיע מוסמך וברצונך להשקיע בקרנות מגוונות המשקיעות ב- eREIT פרטיים, אל תשכח "להרטיב את שיערך" על ידי השקעה בקרנות נאמנות. או שאתה שוכר מנהל קרנות גידור, לוקח יותר סיכונים ושואף לתשואות גבוהות יותר, כמו קרן פרייבט אקוויטי או קרן השקעות אלטרנטיבית. רכב השקעה זה מאפשר לך להשקיע את כספיך בתיק נכסים מנוהל באופן מקצועי שיכול לכלול מגוון מניות, אגרות חוב או השקעות אחרות בהתאם לקרן. כלי השקעה אלה מאפשרים לך להשקיע את כספך ב- A ולנהל באופן מקצועי את התיק שלך, שיכול לכלול מגוון מניות, אג"ח או השקעות אחרות (בהתאם למאפיינים הספציפיים של הקרן)?

כשאתה מכניס את הכסף שלך לקרן הנסחרת בבורסה

אתה יכול לקנות מניות רבות, אג"ח והשקעות אחרות בבת אחת. קרנות נאמנות בונות פיזור מיידי על ידי איגום כספי המשקיעים ומשתמשות בו להשקעות העומדות ביעדי הצהרה של הקרן. לצורך פיזור, הדבר הופך לקשה יותר על ידי השקעות במניות. אמנם זה עשוי להיות מפתה להשקיע במניות מסוכנות, אך כדאי שתוכלו לפזר את כספכם במגוון סוגים של נכסים כדי להשיג את חלוקת העושר הרצויה. ניתן להשיג בצורה הטובה ביותר על ידי השקעה בסוגים שונים של נכסים כגון מניות ואג"ח.

סוג אחר של השקעה שניתן להשתמש במחשבון זה הוא אישור פיקדון (CD), אשר זמין ברוב הבנקים. – —

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן